Slovenija
161 ogledov

Levi fašizem je element nestrpnosti

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 20:20 11.februar 2013.

    kdo ve kaj hoče,a vas 2.000???halo stolp a si bolan?bednik bolani

  • Stolp 20:26 11.februar 2013.

    Ja, če pa ti praviš da sem bolnik bo pa že držalo.A je ta sklep potrdil CK ZKS ali ljudstvo na ulici z vzklikanjem?

  • Villa 23:44 11.februar 2013.

    Meni osebno ta Čebašek ni simpatična, pa naj bo leva ali desna in moje mnenje je, da govori veliko neumnosti. Predvsem pa se mi zdi povsem nesposobna za funkcijo, ki jo opravlja in premalo razgledana in objektivna.

  • Villa 23:47 11.februar 2013.

    Zakaj žališ? Ni lepo žalit drugega, ker drugače razmišlja kot ti. Zakaj imaš toliko jeze v sebi do drugih ljudi?

  • gec 06:34 12.februar 2013.

    najprej ti meni razloži zakaj je treba 84% ljudi imenovati levi fašisti????ko mi to razložiš in dokažeš,da ima vaš bog janša prav,se ti javno opravičim v časopisu.

  • gec 06:36 12.februar 2013.

    no,da nebi ti bil pameten,primi stolpa za roko in via grosuplje

  • gec 06:38 12.februar 2013.

    reveži posrani,3.vseslovenska vstaja je samo pikica od tistega,kar bo ljudstvo še naredilo,da se slovenijo prečisti

  • feferon 09:03 12.februar 2013.

    Sramota za politika, da označi svoje sodržavljane za fašiste. Odprite vendar oči, kam nas ta človek pelje!

  • Žurnalček 18:30 25.februar 2013.

    Kaj pa desni komunizem?

  • Žurnalček 18:42 25.februar 2013.

    Nisi glih bolnik , samo tudi ne samomisleči človek. Mogoče ti bi bolj odgovarjalo marioneta !

  • Žurnalček 18:42 25.februar 2013.

    Nisi glih bolnik , samo tudi ne samo misleči človek. Mogoče ti bi bolj odgovarjalo marioneta !

  • Žurnalček 18:48 25.februar 2013.

    Jaz ti ga pošiljam v 3 PLMM , da krepa ves njegov rod in da se priimek Janša zgubi z naših prostorov. Proti mojem ima pa Roza , če sedaj primerjaš, prijateljski in ne sovražni govor ,kakor trdiš ti !

  • MeršolLingvist 19:21 11.februar 2013.

    Tale Čbaškova hitro spreminja definicijo sovražnega govora. Poglejmo, kaj je povedala o njem ob neki drugi priložnosti: "Glede ukrepanja zoper avtorja ali avtorje omenjenega napisa pa smo pojasnili, da je trenutno praktično edina možnost pregon zaradi kaznivega dejanja javnega spodbujanja ...prikaži več sovraštva, nasilja ali nestrpnosti iz 297. člena KZ-1. Ovadbo zaradi suma storitve tega k. d. lahko vloži vsakdo na policijo ali tožilstvo. Na podlagi dosedanje sodne prakse pa ni veliko možnosti za pregon avtorja ali avtorjev napisa, ki ga omenjate. Sporočilo mora biti namreč usmerjeno proti določeni skupini (nacionalni, verski ipd), ki si deli skupne osebne okoliščine. Dvomimo, da politiki predstavljajo skupino, ki je varovana z omenjeno določbo kazenskega zakonika. Če pa napisi vsebujejo grožnje posameznikom, tudi politikom, gre lahko za k. d. grožnje po 135. členu KZ-1. V tem primeru se storilec preganja na zasebno tožbo oz. na predlog, ki ga lahko poda le oškodovanec sam. Varuh sicer že vrsto le

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.