Slovenija
1378 ogledov

Ljudmila Novak parkirala na prostoru za invalide

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:47 19.september 2016.

    Ne,da je parkirala na mestu za invalide,tut parkirat ne zna,saj je avto pustila v boxu,kot,da bi prišla z avtobusom ne pa z enim navadnim VW-jem,ki ma prirejene podatkeo izpustih in porabi.3 težke napake Ludemile,žal.

  • Undertaker 11:12 19.september 2016.

    Za pridobitev parkirne dovolilnice moraš biti najmanj 60% invalid. In ne dobiš je ravno "z levo roko". Vem, ker jo imam.

  • Janez_53 12:09 19.september 2016.

    Če je tvoja tašča namišljeni invalid, še nimaš pravice tako prostaško metati vse invalide v isti koš!!!

  • Tone Murgelj 14:45 19.september 2016.

    Pa daj ti pameten komentar. S tem, kar si sedaj napisal-a, samo potrjuješ, da je tudi tvoja morala najbrž močno sprevržena!!!?

  • Papaja Popi 09:43 19.september 2016.

    Nekateri so invalidi v resnici, nekateri v glavo.Ni opravičila, da je parkirala tam.Če se pogleda sliko je parkirala, kot krava in tako parkira tudi na običajni dan.

  • izRODEk 09:43 19.september 2016.

    Tolk je ošabna, koklja farovška, da se niti sama ne zmore opravičiti ampak to stori preko strankarskega PR-a. Gnus babji!

  • smejka 09:50 19.september 2016.

    Za to ni opravičila...če se grdo izrazim:baba je res invalid, a naj mi tisti,ki to res so oprostijo,ker zlorabljam to besedo.In prav tako se obnaša na svojem delovnem mestu - skrbi zgolj za svojo rit.

  • Undertaker 11:10 19.september 2016.

    Ne bom ti dal minusa, bi ti pa privoščil, da bi izkusil to, kar izkušamo invalidi. Me zanima, kako bi potem komentiral. Pa nisem privoščljiv tip, vendar z butlom tvojega kova ne gre drugače.

  • MihaMB 10:00 19.september 2016.

    Pa sem imel kar dobro mnenje o njej...

  • Igor Golob 10:21 19.september 2016.

    Se že vun vleče prasica,jaz kot invalid pravim da sploh nima pravice parkirati na naših prostorih

  • 1slovenka 10:23 19.september 2016.

    bejž no!!mamca,,,,po bitki generalica?.....morala bi biti štrafana...kot vsak NN državljan.

  • Pepe007 10:59 19.september 2016.

    Potem ali nisi resen invalid (ne vem kako resen spet ne rabiš biti) ali pa si prelen, da bi kam stopil oziroma kam napisal vlogo. Lahko bi te označil z istim vzdevkom kot si ti tisto, ki je naredila prekršek, ...prikaži več ker na nek način lažeš po medijih in za svojo pasivnost kriviš druge.

  • Janez_53 12:06 19.september 2016.

    Ljudmila je ravno tako ena od političark, ki zna leporečiti in razlagati kako ji je mar za pravičnost, poštenje, usmiljenje itd itd in kako ji je mar za malega človeka! Ampak eno so besede, ki jih izusti, drugo pa dejanja! ...prikaži več Moralo bi jo biti pošteno sram, ker si je privoščila tako dejanje!

  • KOJAK 12:30 19.september 2016.

    Očitno še nikoli nisi bil na TV. Torej vsak, ki se pojavi kjerkoli na kakšni bolj ugledi TV, MORA prej v masko. Ponavadi ga samo napudrajo, da se mu ne sveti betica ko je pod žarometi.

  • KOJAK 12:33 19.september 2016.

    Mater kakšni komentarji... ogledalo države!

  • Undertaker 12:52 19.september 2016.

    Res je. Ogledalo družbe. Ampak do sem so nas pripeljali naši politiki

  • Undertaker 12:53 19.september 2016.

    Če kdo mene pogleda, si misli, da mi nič ne manjka. No, saj mi res ne. Imam celo višek. Raka.

  • wester62 13:12 19.september 2016.

    ti pa brcaš v temo.marsikdo res kaj izkoristi a ne za dolgo(vsaj v pravnih državah ne).glede dela pa ,a ne poznaš zadeve ali pa si samo žleht.mnogi smo delali in delajo.tudi več kot 40 let.zato malo bolj se pozanimaj o ...prikaži več teh zadevah in ne bedarije pisati.

  • Undertaker 13:44 19.september 2016.

    Saj bi napisal, da bi takoj zamenjal s tabo. Ampak ne bi. Raje sem invalid kot sem, kot pa tak kot ti...MENTALEN

  • hpet 11:27 19.september 2016.

    Vsak dan grem mimo par parkirnih mest za invalide na katerih nedvoumno parkira par enih in istih mentalnih invalidov. Dejansko imajo kartice, vendar te kartice zagotovo niso njihove (valda so zmeraj obrnjene s sliko navzdol). Mogoče od mame, oče, babice ...prikaži več ali dedka, katerega pa pravtako ne "prevažajo". Dejansko izkoriščajo kartice za brezplačno parkiranje v centru mesta. Mladi oz. srednja mladi, "fini" ljudje. Sramota. Ko sem klical na redarsko službo ali dejansko kaj spremljajo stanje na za invalide označenih parkirnih mestih, so me oholo odslovili, češ da ne morejo stražit kdaj bo kdo prišel ali odšel. Kljub temu, da sem jim omenil, da ti posamezniki redno ob isti uri pridejo in odidejo (delovnik) - jih en k* briga. Glavno da lahko ima rdečo kapico, pištolo za pasom ter preverja kdo je 5min čez listek. Kakor je v prvi vrsti sramota teh ljudi, da si upajo parkirat, je tudi sramota odgovornih, ki tega NE nadzirajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.