Slovenija /slovenija/crna-kronika
33 ogledov

Lovil jo je okrog avta, vlekel za lase in zabodel v vrat

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:11 27.december 2016.

    Ker Slovenci smemo vzeti zivljenje svojih zensk z ambicijami, drugi pa ne. Število komentarjev pove vse o tej druzbi.

  • Thomy 11:01 27.december 2016.

    Če bi bil tujec bi bili komentarji tu res bolani... Tako pa vidim enega s katerim se zelo strinjam.Dejstvo je, da smo Slovenci bolj ksenofobi kot so se izkazali Nemci in tudi kar vidim v Italiji, kar me kar ...prikaži več preseneča. Noro se mi to zdi, predvsem glede na majhnost naše države. Širimo sovraštvo do tujcev a se ne zavedamo, da glede na majhnost naše državice, je dovolj narediti par kilometrov v katerikoli smer pa že postanemo tujci mi!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:33 27.december 2016.

    Jz sm bil že stokrat strt pa nisem še nobeni punci skrivil lasu al pa jo kontroliral. Pa nisem mel lajfa pošlihtanga da bi reku ah sej bo že. Ne men je to pomenl vse na svetu ampak glej če ...prikaži več maš ti enga RES rad ga pustiš da živi in je srečen pa tud če ti nisi. To je ljubezen. Ni ljubezen to da si ti lastiš nekoga. Drgač pa bravo Maja. To bi mogle vse punce vedt. Ker najhujš za fanta je če je neljubljen. Najlaži za fanta pa če sam noče več določene punce. Če je treba igrat je treba igrat. To koristi v tem primeru tako fantu kot dekletu. Ker fantje imajo povečini prevelik ego ( vsaj pri teh letih ) in se odzovejo lahko izredno agresivno in dekonstruktivno.

  • Zmago 20:05 27.december 2016.

    Bedak ti poglej raje "ambicije" žensk iz območja od koder prihajajo migranti !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.