Slovenija
84 ogledov

Maribor: Protestniki metali jajca v občino in razbijali

Komentarjev 72
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JohnSmith30699 19:13 12.november 2012.

    BRAVO mariborčani ... ne ! Bravo Slovenci! Končno se prebujate! Mogoče bom nekega dne dejansko lahko ponosen da sem SLOVENEC!Dajmo dvignimo hrbtenice! Lahko smo kar hočemo! Tudi uspešni in pošteni in ne samo lopovi in prevarantje!

  • Niko_K_ 21:31 12.november 2012.

    @Matjaž Lužar ... a tvoji otroci se po obvoznici sprehajajo?

  • Ronald Reagan 19:51 12.november 2012.

    Franca...zaj si se pa grdo zajebno...prvo s totimi radari pol pa še si poslal babo krstit vino...pa kaj si ti ja nor...saj baba tega ne sme delat...To je smrtni greh...fso vino je hin...Franca...GOTOF SI...

  • Adi Adi 20:30 12.november 2012.

    V Španiji so radarji na avtocestah na vsakih nekaj km, v mestih pa vsakih 100 m. In ljudje vozijo normalno. KAJ TUKAJ KOMU NI JASNO?

  • Avatar mike1968
    mike1968 20:31 12.november 2012.

    vozite po omejitvah pa bo vse ok

  • Stolp 20:53 12.november 2012.

    Malo vozi po francoskih avtocestah! Cela rajda radarjev. Kazni pa še trikrat večje ko naše. Če pa ne plačaš, ti pa žandarji avto zasežejo do plačila.

  • Stolp 20:55 12.november 2012.

    Drhal, nič drugega kot drhal! V vsaki zahodni državi bi požigalce že zdavnaj polovili, pozaprli in naložili povračilo vseh stroškov.

  • McBobo 21:23 12.november 2012.

    V vsaki normalni demokratični državi bi tudi že zdavnaj tajkune polovili in pozaprli. Ti @stolp sirota se pa na ubobožano ljudstvo spravljaš. Upam da so to zametki revolucije za celo državo. Sicer se pa ve, kdo je v preteklosti-general Maister ...prikaži več in Štajerska vso Slovenijo skupaj povezovala. Ko je bila država povezana, so jih-štajerce pa vsi pozabili. Bravo Štajerska in štajerci.

  • McBobo 21:26 12.november 2012.

    @zavesten se popolnoma strinjam s tabo. In tudi že komaj čakam, da nas avstrijci prevzamejo in nam "vslijo" svojo disciplino pa še kaj. Se bom pa še po nemško navadil govoriti.

  • Niko_K_ 21:29 12.november 2012.

    Drhal? Borci za lepšo, pravičnejšo in za prebivalce prijazno domovino bi jaz rekel! KAKŠNA DRHAL!?Ti mi pa tako naprej prideš, kot da te je Kangler plačal...

  • Niko_K_ 21:29 12.november 2012.

    Spodaj imaš napisano, kako te bodo ocurali, tudi če boš vozil po omejitvah.. Se mi ne da ponavljat.

  • Niko_K_ 21:31 12.november 2012.

    85% prekoračitev do 10km/h.. STRAŠNI DIVJAKI.. A res.. A si spet en Kanglerjev plačanec? Si ti mogoče Astrid ali sam Franca osebno?

  • pikijakob 23:51 12.november 2012.

    Kaj avstrijskim šiptarjem ni treba po omejitvah vozit?

  • zavesten 00:01 13.november 2012.

    stolp ti si gno.j in raje se ne izdaj gdo si ,ker si poden od človeka,če maš jajca povej naslov...

  • zavesten 00:02 13.november 2012.

    si poden od človeka,daj naslov če maš jajca....

  • zavesten 00:05 13.november 2012.

    idio.t,v celi nemčiji ni enega fiksnega radarja,res si te.le ,ali pa samo proviciraš...

  • zavesten 00:09 13.november 2012.

    očka se je z tabo igral stvari ki niso za povedat,sedaj ne obtožuj vse druge za to...

  • zavesten 00:11 13.november 2012.

    mike ,ti si tele,povej fotru da bi raje na smetišno kanto spustil,kot pa je teleta nardil...

  • juzer 00:37 13.november 2012.

    Ne bomo se pustili!Smo štajerci al nismo? Nebo nas noben jebal v glavo!Še posebej "naš človek"! Ki smo ga na žalost volili

  • juzer 00:39 13.november 2012.

    Res sem raje avstrijski šiptar kot pa suženj v pokvarjeni Sloveniji!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.