Svet
3015 ogledov

Strašljiv posnetek: Med obredom v cerkvi se je z nožem lotil škofa

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapljač 15:14 15.april 2024.

    Da ne bi spet o duševno bolanemu napadalcu . Potem takoj zapreti psihiatrije , ker so sam strošek .

  • BenX 15:15 15.april 2024.

    Ta vertno gre marsikomu na živce, sem poskušal kar nekaj njegovih pridig, pa se sploh ne uvrščam med vernike.

    • sandi76 19:30 15.april 2024.

      Glede na njegovi širjenje teorij zarote, zagotovo !

  • Idioti 11:01 17.april 2024.

    Ker se je zgleda za Žurnal vojna v UA končala in SLO bagro duša boli , Nemški Bundensfer je pa moralno na tleh , od mene RUSKEGA VOHUNA IN PROVOKATORJA, pa tole . Samo na Časovom jaru je UA izgubila ...prikaži veča včeraj 5 LEOPARDOV, francozi 3 AMX, USA 1 kom havbice 777 in 75 vojakov! Sam jebi ga za STA to ni novica, tud za Žurnal ne , pa tko lepo znate prepisovati pizdarije, ki se dogajajo po svetu. UA zgublja na dan 1 bataljon vojakov /330/ na 3 dni pa brigado ,Včeraj so izbrisali 2 brig. iz vojne evidence

    • LukaMB 17:20 17.april 2024.

      To govoriti mainstream bebcem je nično, večina jih ni bila v vojski kaj šele da bi oprijela in rokovala z orožjem in znala pospraviti posteljo, svoje tamale učim da vedno uredijo posteljo kot se šika, starejši pa je žal že ...prikaži več v tujini in ne želi služiti vojaškega roka, je bolj pacifist in čisto v svojem svetu biokemije torej generacija, ki ne ve kaj to pomeni 'Uživajte življenje vsak dan kot da bo 100 let mir in bodite pripravljeni kot da bo jutri začela vojna' - previdnost -predostrožnost.

  • bobubob 18:47 15.april 2024.

    No, torej, so cepiva uporabna ali ne? Še ne vemo? No, potem pa kar, 'cepiva ' je še dovolj, skorumpiranih fahidiotov v belih haljah, ki bi za denar prodali še svojo mamo, pa tudi. Vsaj dokler se najde še kdo, ...prikaži večkdo, ki 'odgovorno' nastavi svojo ramo. Glede tega škofa pa - ni pomembno, kaj je po osnovnem poklicu, pomembno je, da uporablja zdravo pamet in da upa govoriti. Tudi naši RKC bi prišel prav kak tak škof, da bi prevetril njihove zatohle hleve. https://www.youtube.com/watch?v=9jiHoDiH5CQ

  • Avatar Antikrist4
    Antikrist4 16:16 15.april 2024.

    A je tisto dedek Mraz ali pa član skupine ZZ Top, hehehe.

  • sandi76 19:29 15.april 2024.

    "Škof Emmanuel ima v Sydneyu mnogo sledicev, med pandemijo je zaslovel, ko je izolacijo zaradi covid-19 označil za množično suženjstvo in trdil, da so cepiva neuporabna, saj da bo normalno življenje okrepilo imunost. " Skoraj razumem napadalca, ga pa ne opravičujem !

  • Avatar lopov
    lopov 15:30 15.april 2024.

    OBOGATITEV EVROPE Z MIGRATI NEZNANEGA IZVORA.. KDO JIH POŠILJA SEM IN KAKIM NAMENOM

    • blayo 16:12 15.april 2024.

      Ti si pa geografijo v OŠ prešprical...

    • Avatar Antikrist4
      Antikrist4 16:17 15.april 2024.

      Kje v Evropi se sploh nahaja Sydney???

    • Avatar lopov
      lopov 16:32 15.april 2024.

      jaz pravin za evropo.... isti problem imamo vsi ki mamo te novodobne migrate in jih uvažajo kljub temu sa sami gredo vsak dan

    • blayo 15:33 23.april 2024.

      Migranti niso problem ampak rešitev. Ampak ti se pač tega ne zavedaš, ker si še premajhen.

    • Avatar lopov
      lopov 07:06 24.april 2024.

      Migranti so problem ker sem ob meji in vidim to vsak dan... VLADA IN LEVIČARJI NEVLADNIKI SO PROBLEM.. yugo migrati še delajo ti novodobni ilegalni migrati pa so roparji, posiljevalci, dilerji, pretepači, itd brez idetitete in za nič ne odgovarjako..

    • blayo 16:35 24.april 2024.

      Ti gledaš vse kratkoročno. Dolgoročno pa EU nima pogojev da preživi brez njih. Kdo bo otroke rojeval? EU emancipirane ženske pri 40-ih?

  • McBobo 14:54 15.april 2024.

    To je pa muslimanska vera in kultura. Dokler ne bo izgona za vedno iz države vseh za najmanjši kriminal ne bo mira. Če bi bilo po moje bi prepovedal muslimansko vero. Kdor bi prepoved kršil bi ga izgnal doživljensko.

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 15:12 15.april 2024.

      Jaz bi prepovedal krščansko vero, ki posiljuje otroke.. ,ampak vsak ima svoja moralna načela in zgleda, da vas katolikov ne moti pedofilija.

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 15:15 15.april 2024.

      https://www.zurnal24.si/svet/cerkev-bo-placala-odskodnino-zrtvam-spolnih-zlorab-422275

    • SlavkoKrizman 15:29 15.april 2024.

      @Andrej42 Vas pa ne moti, če se nekdo poroči z 10 letnico...

    • Avatar Antikrist4
      Antikrist4 16:13 15.april 2024.

      @SlavkoKrizman Če si mislil "devico" Marijo, je bila pravzaprav stara 12 let, ko se je poročila s "svetim" Jožefom.

    • blayo 16:18 15.april 2024.

      McBook, a ti bi rad, da to velja za muslimane, za druge pa ne. Žal ne bo šlo.

    • McBobo 17:44 15.april 2024.

      To bomo pa še videli, ko bo eu narodom zadosti posiljevanja, kraje, ustrahovanja, klanja itd.

    • puys 12:36 16.april 2024.

      Dokler obstajajo oprani levičarji, se bo širilo muslimanstvo. Na koncu bodo levičarji odstranjeni. Vprašanje je samo še kdo jih bo odstranil. Mogoče celo sami spregledajo.

    • SlavkoKrizman 13:03 16.april 2024.

      @Antikrist4 dobro veš na kaj sem mislil.

    • LukaMB 17:23 17.april 2024.

      Zgodbe o preroku mohammedu so govorili ribiči, vsi vemo kako ribiči poveličujejo in lažejo, edina resnica je ta, da je mohammed bil pedofil in pedofiliziral 6-letno Aisho. Torej če slučajno kdo ne ve, imela je 6 let. 6 6 6

    • blayo 15:31 23.april 2024.

      McBobo, in kaj bo potem? Sami bomo izumrli in spet nas bodo nadomestili taisti, ki so po tvoje problem.

    • McBobo 17:59 23.april 2024.

      Blayo zgodovinsko gledano nas muslimani do sedaj še niso uspeli izpodriniti iz Evrope. Tudi seda polagam upe na novega dolfeta. Seveda da bo ustavil invazijo in ne vsepovprek.

    • blayo 16:33 24.april 2024.

      Kaj ti bo nov Dolfe, če se ti ne da otrok delat.

    • blayo 16:33 24.april 2024.

      Ostal boš star in sam in čez tebe bodo šli kot kobilice. Kdo jim bo preprečil?

  • jazalen 14:59 15.april 2024.

    Dokler se šiptariji dovoljuje v naš svet, bodo tovrstni dogodki redno na sporedu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.