Slovenija
36 ogledov

Medja o "svojem" audiju: "Povsem običajen standard"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 15:16 13.februar 2013.

    Hja, zgleda da bom moral moj bančni račun pri NLB končno zapret. Zelo vesel bi bil, da se tip vozi z avtomobilom srednjega rabljenega razreda ali nižjega razreda za 10.000,00 €, meni pa namesto 0 % obresti na moje pozitivno ...prikaži več stanje nakaže vsaj 1 € obresti. In še ostalim 69.999 varčevalcem po en evro ... Ja, jaz sem z MALIM zadovoljen, he he!

  • macko 15:47 13.februar 2013.

    saj ga bo odneslo, preden bo segrel fotelj...

  • kapuhs 14:47 13.februar 2013.

    "Izziv, kot sem ga sprejel jaz osebno, nima nobene osnove v denarnem ali drugačnem nagrajevanju (glede tega bi bil drugje na boljšem), ... " drugje kje? Javna dela oz metla pa smetišnica? Ja na boljšem že kar se prezračene pisarne ...prikaži več tiče... Svež zrak je najboljši.

  • tartufka2226 15:05 13.februar 2013.

    še nič ni naredil,pa je že plačilo

  • primorka 15:08 13.februar 2013.

    "mediji pograbijo vsako 'novico', ki jim je servirana, pa če je resnična ali ne (da je le dovolj udarna in negativna), saj upajo na večjo prodajo časopisov" in večji odmev v javnosti. S tem se popolnoma strinjam !!! Z drugim pa nikakor !!!

  • Zvonka Facija 15:28 13.februar 2013.

    Me zanima zakaj je šel na to delovno mesto, če bi drugje dobil več??? Celo na prejšnjem delovnem mestu je imel več, le zakaj je potem zamenjal??? Kaj se bo še zmislil?

  • wolfyy 16:41 13.februar 2013.

    In mi bomo seveda to plačali!naj hodi peš, če nimajo denarja niti zase.

  • jakec1897 19:29 13.februar 2013.

    Nedonošenček smrkavi! V rit nasuvat in napodit delat. V življenju ni delal in tudi sedaj se ne bo pretegnil. Bi pa živel na žuljih drugih, smrkavec.

  • Fertel 20:51 13.februar 2013.

    Kar neverjetno, taki se imajo za bogove. Če je tolk sposoben, naj gre v Evropo za šefa banke - po luftu bi ga zbrcali.

  • Aleš Utenkar 09:50 19.februar 2013.

    tud jst se vozim vsak dan po sto km in več pa se vozim vavtu ki n je vreden cirka 1000€

  • leonardo 16:29 13.februar 2013.

    Napihuje se kot žaba. Upam, da ga bo razneslo v njegovi mlaki. Važič domišljavi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.