Slovenija
90 ogledov

Merklova Savdijcem "pokazala sredinec"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drejca1 06:05 01.maj 2017.

    Je pa precej pomečkana na tej sliki....očitno je vzela premajhen kufer s seboj:))Kar se tiče njene " razkritosti" , je moje mnenje takšno, da bi morala imeti ruto na glavi, zaradi spoštovanja do tistih, ki so jo povabili in ...prikaži več do njihove kulture in zakonov. Četudi so taki , da jih naš svet ne odobrava.Če ona v Nemčiji zahteva, da se muslimani prilagodijo njihovim zakonom, prepove pokritost in nošenje njihovih oblačil , bi se morala sedaj prilagoditi gostiteljem .To je tako ( v svojem imenu govorim)..ko grem na obisk, mi je najbolj zoprna stvar, da se moram pri gostiteljih sezuti.Ampak..njihove navade pač spoštujem in to storim..pa če mi je še tako zoprno.

  • Avatar praufo
    praufo 11:12 01.maj 2017.

    sicer pa ne vem zakaj bi se moral tem musličem pokoravat in se oblačit kot maškara, pa kaj so oni za en faktor, razen da majo dost nafte, pa goro mulcev

  • brezheca 20:56 30.april 2017.

    Muslimanskim državam je v interesu,da se islam širi v nemuslimanske države.Zakaj bi torej sprejemale muslimanske begunce?

  • Lavdan 20:47 30.april 2017.

    In kaj ima to zveze s sredincem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.