Svet
186 ogledov

Milena Žagar po napadu v Tuniziji: Zaenkrat samo do Izole!

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Peric Mitja 21:22 29.junij 2015.

    Dej, Pinoki, mouči s takimi, da bi se kej takega pripetilo v sosednjem mestu, kjer bi ti letoval, bi pa bil jok in stok, kaj si preživel, niti ne rabi bit v sosednjem mestu, me zanima, kaj zaboga se dogaja ...prikaži več v tvoji glavi, kadar ti kdo omeni, da je na bližnjem vzhodu vsak dan hujše glede terorizma...dejtvo je, da kadar te enkrat piči kača, se bojiš še zvite cevi.

  • Peric Mitja 21:27 29.junij 2015.

    eeeee, ja, tudi pri nas v sloveniji je vedno več "ninđ" ne samo v ostalih večjih evropskih mestih. Ampak to še ne pomeni, da so teroristi, večinoma so sicer zelo prijazni, po drugi strani pa citiram enega kolega: "Ja, ja, ...prikaži več pridni, delavni, prijazni, dokler se en ne razstreli sred nakupovalnega centra" To je vse res, ampak, vseeno, tudi če smo v opoziciji IS-ja, smo vseeno dosti manj izpostavljeni kot denimo Francija ali pa Nemčija, ali katerakoli druga država, katera ima dol nastanjene vojake, mi imamo par mirovnikov in ... nevem, a so se gasilci že vrnili :)

  • Sene 08:50 30.junij 2015.

    Pa kaj ne vidš tuki gor. Sami doktorji iz vseh področij!!! Obupni ste ljudje. Slovenčki moji niste resni!!! Zaprite meje in se požrite med sabo v svoji državi!!!Pa kaki muslimani pa kaj vam je!!!??? Pa da je ta človk ...prikaži več biu musliman nebi on šou strelad narod okrog!!! Pa kreteni nešolani eni!!!! Musliman gleda pod noge da mravle nebi pohodu ne da bi šou pobijat nedolžne ljudi!!! Zdej pa marš mi spred oči pa uzamte Kur`an v roke pa berte ne mi bit sam pametni brez podlage. Mimo grede profesor Elvedin Pezić vam na zelo lep in humoren način približa Islam. Njegova predavanja najdete na youtube. Pa si mal poglejte pa pol trobezlajte o teh stvareh!!!!!!

  • 4krogci 14:11 29.junij 2015.

    No gospa milena, v teh drzavah se to dogaja ze leta pa ste vseeno odšli tja dopustovat ane?Drugače pa povsod se najde en idiot, ki lahko izvede nekaj takega pa ni vazno al zaradi vere al osebnih prepricanj ...prikaži več al neuslisane ljubezni,... tko da ni nekega pravila kje se bo zgodilo!

  • Avatar skeptik
    skeptik 14:25 29.junij 2015.

    pravila res ni, je pa zato verjetnost precej večja = stopnja tveganja. Je kar vredno upoštevati ;)

  • 4krogci 14:28 29.junij 2015.

    ja ampak v egiptu in tuniziji se to dogaja ze par let pa ljudje še kr brezglavo rinejo dol, potem pa po medijih jokajo kako je bilo nevarno, da niso vedli kaj se dogaja,... Za take stvari pa rabis bit ...prikaži večt malo moten da greš.

  • francl12 16:57 29.junij 2015.

    P.S. Sicer pa če te ne poči islamist, ti pa lahko tudi slika na glavo pade..he,he,he...

  • patron 17:22 29.junij 2015.

    že prepozno, islam se strateško širi po svetu...

  • Papaja Popi 17:38 29.junij 2015.

    4krogci - bravo

  • Papaja Popi 17:40 29.junij 2015.

    mph - bravo

  • mijaliza 20:32 29.junij 2015.

    Zame je to brezpredmetno.....sem bil v tuniziji tik po vstajah pa ni bilo problema, bil v NY na trgu ko so razglasili bombni alarm....itd vse je v glavah posameznika, varen nisi nikjer niti v svoji hisi ne!

  • Pinoki 21:01 29.junij 2015.

    Ja, najboljše se je pod svoj kamen zavlečt pa ne it dalje kot čez cesto, ker v sosednji ulici že neki čudni ludi živijo. Sploh pa največ ljudi umre v postelji. Kaj boste pa zdaj Milena Žagar, kaj boste pa zdaj?

  • Papaja Popi 08:17 30.junij 2015.

    mima-šiš, glede tega kaj vse se mi je že naredilo na potovanjih - sem.

  • francl12 22:19 29.junij 2015.

    se strinjam - pa še preveč prijateljski smo!!!! Če imaš jajca pa pejt porušit temelje od džamije, imaš 100% moralno podporo z moje strani!!

  • francl12 22:22 29.junij 2015.

    P.S Jankovič je bojda za temelje naročil zelo kvaliteten beton, zato tvoje delo ne bo lahko, he,he,he...

  • mima-šiš 05:51 30.junij 2015.

    hehe a hoces rect da si veteran?

  • mima-šiš 05:54 30.junij 2015.

    A fej ga lomt franci. A sam to je razlika?

  • h3o 11:54 30.junij 2015.

    in kar naenkrat bodo preponosni slovenci ugotovili, da je sosednja hrvačka najbolja na svijetu.

  • Sandi 13:22 30.junij 2015.

    Glede na to, kako nas naganjaš (Zdej pa marš mi spred oči ...) tudi ti ne deluješ prav milo. Praviš da niti mravljice ne bi pohodil?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:03 29.junij 2015.

    Ja zdele k islamisti tok norijo res boljš da se ne gre v muslimanski svet. Ni vredno tvegat življenja za ene počitnice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.