Avto
15637 ogledov

Mimo Kranja, Maribora in Celja pozimi omejitev hitrosti

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alojzr 10:12 29.oktober 2017.

    Prometno inkasantstvo so paradavki. Ko bo zmanjkalo denarja, bodo dovoljeno hitrost pač znižali na 30kmh. Ljudi zlahka nategneš z lažnivimi izgovori: prometna varnost, skrb za okolje, enakost, krepitev javnega.

  • vzev 07:30 29.oktober 2017.

    Bedarija, da ni večje. Avtocesta je bila zgrajena z namenom hitrejšega potovanja iz toče A na točko B. Sedaj se bomo pa po avtocesti vozili z enako hitrostjo kot na regionalni. Pa dajte no. Tisto malo kar onesnaži avto je ...prikaži več brez veze sploh omenjati. Koliko goriva porabim pa jih tako ne rabi skrbeti, saj za njega plačam, pa še država ima veliko od tega. Vem pa, da bi lahko svojo porabo krepko zmanjšal, toda me to ne zanima.

    • brane 18:55 31.oktober 2017.

      čisto enostavno 45%manjša poraba goriva-45%manjše onesnaževanje-45%bolj polna denarnica-45%manj pobranega davka na gorivo.prihranek na času minimalen.

  • res.no 10:54 29.oktober 2017.

    ne vem ali sem jaz butasta, ampak meni ta logika ni jasna -torej v primeru slabega zraka bo potrebno voziti počasneje - se pravi, ko bo slab zrak, še dodatno upočasnimo promet, da se bodo nabrale kolone in bodo avtomobili ...prikaži več s svojimi izpusti dalj časa na tem mestu v počasno pomikajočih kolonah spustili še več izpustov v zrak - in s tem naj bi se kakovost zraka izboljšala? Kot rečeno mogoče sem jaz butasta, ampak ne razumem smiselnosti tega ukrepa.

  • Lavdan 07:22 29.oktober 2017.

    In avioni bodo vzletali z 200 na uro in pristajali s 150. Če nas ne drugi se pa sami, tako je to v naši deželici polni demokracije.

  • Papaja Popi 08:22 29.oktober 2017.

    Popolna bedarija, da večje ni !!!!!!!!!!!!!! Samo zato, da bodo lahko kasirali zaradi večje hitrosti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ukiniti TEŠ 6, 5 4, itd, vse termoelektrarne in smo brezhibno čista država !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Da bi se pa zaradi tega zmanjšala moja hitrost???????????? Ni ...prikaži več govora !!!!!!!!!!!!!!!!!Nas bodo jebali oni se bodo pa po jajcih praskali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Barabe !!!!!!!!!!!!!!!!!!Če je ena država propadla, bo pa še ta. Pa čeprav z revolucijo.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 10:44 29.oktober 2017.

    jebeš te lopvske avtoceste , sam kradejo dnar

  • Avatar Leon
    Leon 15:08 29.oktober 2017.

    Kaj pa če bi vsi tekali s Pahorjem v službo in domov skozi vso leto ?

  • nkidess86 15:48 30.oktober 2017.

    naj preverjajo avte ki črno kadijo in niti ne popravljajo amapk kar vozijo. saj vidi ko pritisne na plin kako črn oblak za sabo pustijo in to kar nekaj vozil, tudi novih! a na žalost nobeden ne popravi avto dokler ...prikaži več vozi (takšna je logika pri nas) da ne omenjamo še tujcev (Romunci, Poljaki, Madžari ...). že žarnice eni ne menjujejo in kar vozijo po temi samo s pozicijske ali celo brez :( čez dan itak brez luči (policaji pa ni nikjer :( ) ... kaj pa ogrevanje ko kurijo lakiran les, stare omare...

  • brane 18:44 31.oktober 2017.

    ne razumem,zakaj bi metali stran denar za izdajo priročnikov.Naj na tablo na avtocestah namesto pozor megla napišejo previsoka onesnaženost zraka-omejitev hitrosti na 80 km/h.pameten ukrep.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.