Slovenija
8075 ogledov

Ministrica Tanja Fajon je v bolnišnici

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kontrahan 10:55 26.februar 2024.

    Ja in kaj je ona več kot ostali prebivalci, da jo takoj sprejmejo. Jaz sem tudi bolan na ledvici in čakam če 8 mesecov na sprejem. Bagra od ljudi.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 11:01 26.februar 2024.

      Se ne pišeš prav, žal!!

    • atamama 11:28 26.februar 2024.

      Poglej intervju na RTV, ko je dr.F.Bučar jasno povedal .....da eni smo bolj eni manj enaki.... Sedaj pa malo počakajmo da bo Tanja povedala kako so dr-ji lepo skrbeli zanjo..... AMPAK tiste invalide pa kaznuje Fides s štrakom. Kaj ni ...prikaži veči to FEJ in FUJ za Fides?

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:58 26.februar 2024.

      Za ene vse takoj,za druge čez eno leto

    • AnGus 12:45 26.februar 2024.

      @kontrahan: in kaj pomeni 'bagra'? Je to slovensko?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:04 26.februar 2024.

    Alkohol je kurba, a ne Fafajonka??

  • rd2dmk2 10:48 26.februar 2024.

    slabega počutja ? mase jest tud slabo počutim, vsakič ko preberem novice. pa sem hospitalizran ? na je tramal in lekadol naj se zbaše v en kot in naj da mir.

  • nostradamus 11:24 26.februar 2024.

    no nekaj od predvolilnih obljub pa le drzi vsaj za fajonovo do zdravika ne v 30 dneh ampak takoj

  • popokatopetl 10:56 26.februar 2024.

    Zdej ne vem a ji gre bolj na ledvice VŠP ali ta druga klika.

    • Nevica 11:23 26.februar 2024.

      Mislim, da je Fajonova predvsem prešpricala računstvo že v osnovni šoli. Ne razume kaj je to minus na SD računu, ne razume kaj je to minus v politični morali in sedaj ne razume kaj je minus v volilni ljubezni....Je pa ...prikaži več res, da bi človek prej pričakoval težave z žolčem, ker so jetra tista, ki trpijo, ko izdaš novinarsko etiko, se zbašeš h koritu in ljudem stalno lažeš....Ni čakala 30 dni....Drugi pa čakajo tudi leta...

    • a3479c8857678e87df3c796b6335aa01be0c1022 11:38 26.februar 2024.

      Popo, kdo je VŠP?

  • Toma 11:14 26.februar 2024.

    Izgleda, da zvija vse leve po spisku!

    • Ender3 13:26 26.februar 2024.

      Desnih nima kaj zvijati. So politično mrtvi želja in strast jim je, samo oblast..

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 11:22 26.februar 2024.

    Ni kaj, Rusi so jo zastrupili.....;D

  • Idioti 11:35 26.februar 2024.

    Kar se mene tiče , CRKNI v dobrobit Slovenije !

    • leonardo 13:31 26.februar 2024.

      Idioti, tudi meni ni pri srcu ampak človeku se ne privošči bolezni. Karma je hudič. Vesel pa bi bil, če bi nekdo odprl okno največji škodljivki in sovražnici Evrope. Toliko škode, kot jo ona naredi z nekaj podpisi ( po ...prikaži večo moje samovoljnih) jih ni zmožen narediti cel tim v Evropski uniji!

    • Avatar SS666
      SS666 17:13 26.februar 2024.

      @Idioti..,👍✍👏👏👏.

    • Idioti 12:10 27.februar 2024.

      Ona je Slovenskemu narodu s svojimi priliznjenimi izjavami Zahodu , naredila toliko škode , da se sploh tega ne zaveda ! Ker se očitno ne misli spametovati , se pa bo , ko bo počila prva taktična atomska , samo ...prikaži več potem bo prepozno ! Ne vidim drugega načina za dobrobit Slovenije ,da kreppa . Pa še iz moje stranke je , da ne bo kdo mislil , da sem nas JJ strani ! .

  • AnGus 12:47 26.februar 2024.

    Strup, ki ga je običajno sproščala skozi usta, ji je sedaj udaril na ledvice. Tanja Fajon, največja strupenjača slovenske politike - pardon, 'političnega parketa'!

    • Ender3 13:01 26.februar 2024.

      Ti bebec ga sproščaš s komentiranjem..

    • AnGus 13:12 26.februar 2024.

      Ohh, poglej, poglej, aktivist Masterbator vrhovni onan Ender III se je oglasil. Povsod ga je spet polno, kot neskončna driska.

    • AnGus 13:16 26.februar 2024.

      Gre Ender k zdravniku, zaradi driske, ki kar ne preneha. Ga zdravnik pregleda in pravi: "Ender, žal si ga preveč sral po forumih, ni ti rešitve, od driske boš umrl!" Pa pravi Ender: "Gospod zdravnik, pa bi lahko vsaj napisali, ...prikaži veči, da umiram zaradi aidsa?" Zdravnik: "Zakaj pa to?!" Ender: "Če že moram umreti, naj vsaj umrem kot velik JEBAČ, ne pa kot vrhovni SERONJA!"

    • Ender3 13:37 26.februar 2024.

      😂..Najdejo utopljenca z člansko izkaznico SDS in listkom v žepu. @Angus pojdi v Savo po zimske gume. S podpisom JJ..Revež pa ni vedel na katero Savo je mislil..

    • AnGus 16:37 26.februar 2024.

      Ender, tole pa je bil tako kisel vic, da sem še sam drisko fasal... eh, eh, bogi bogi... ampak Ender, raduj se, kajti tvoje bo Nebeško kraljestvo!

  • Avatar darklord
    darklord 13:08 26.februar 2024.

    Upam, da leži na hodniku, tako kot moja mama.

    • Ender3 13:41 26.februar 2024.

      Upam, da si jo imel s čim pokriti..!! Jebeno Zdravstvo stavka..

  • Nevica 11:17 26.februar 2024.

    Kaj pa če bi preprosto napisali, da ni več priljubljena? Nekatere politike uničujejo mediji in hujskanje, nekatere pa nesposobnost in tačke v globoki korupciji....Idealnih politikov ni, so pa nekateri za Slovenijo vseeno veliko boljši od drugih...

    • Ender3 13:12 26.februar 2024.

      Kakor za koga, kar je lahko razumeti kot navijaštvo..

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 12:18 26.februar 2024.

    Boli me k....c za to podgano!!!

  • www 13:23 26.februar 2024.

    jah, nas ne hospitalizirajo na neke "sume", tut če je potrjeno, prebolevaš doma in obremenjuješ familijo, ker zdravstvo rabi svoj mir.

  • lojs 13:27 26.februar 2024.

    odkrito povedano, če malo berem o investicijah in zakaj se vse zapravlja, je teh 8mio res pičkin dim ... 180mio za obnovo jeseniške žel. postaje, kjer ni skoraj nič za obnovit, stavba je izvrstna in nikjer nič ne pušča, 5mio ...prikaži več za obnovo sodišče spet jesenice, bajta je 10x manjša od litijske, pa do sedaj še vedno v uporabi ... KAKŠNE informacije, če folk nič ne ve, mu prodaš karkoli

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 12:17 26.februar 2024.

    Tole podpira praktično cela zahodna politika: Pedofilija ni zločin, je identiteta" To je izjavila kalifornijska demokratska kongresnica Katie Porter. Ljudi, ki obsojajo "ljubitelje otrok" je označila za krute. Glejte na kako podel način to vedno znova in znova počnejo, Pa ...prikaži več ti židi so tako bolani da je to že čez vse meje!!!

  • Naklonsky 13:04 26.februar 2024.

    Jasno, zaradi nakupa sodne stavbe jo je pipnilo v ledvicah…bo že minilo, nekaj dni počitka, pa bo.

    • Ender3 13:58 26.februar 2024.

      Ni mi jasno, da zaradi nakupa in preprodaje neustreznih respiratorjev ni odpihnilo bademaistra Zdravca ..Morda ga je janševec iz kozarca čuval..

    • Naklonsky 15:30 26.februar 2024.

      Endo, malo manj janževca pa boš bolj diht!

  • Facja 15:34 26.februar 2024.

    Ko gledam njene slike zadnjih mesecev se mi zdi, da je lahko alkohol. Možno, da ledvice niso pravilno delovale že nekaj časa in je njen videz posledica težav z ledvicami. Vsekakor bi bilo za Tanjo (in za Slovenijo) najbolje, če ...prikaži več bi dala Tanja prednost svojemu zdravju in bi opustila to prezahtevno delo, ki ga sedaj opravlja.

    • Idioti 12:18 27.februar 2024.

      Amalija kako si pa to lepo povedala . Sam zakaj ne pišeš tisto kar misliš ? Zakaj prevajaš misli ?

  • Plavi-mil 10:53 26.februar 2024.

    Karma je res hudič, kako hitro se vse obrne, prvo pljuvaš po zdravnikih, koga rabiš si pa ves meden, a ni stavke, da je v bolnišnici, preko vrste, z najboljšimi zdravili, s priviligirano nego, ja še eden slabega zdravja je ...prikaži več lahko hitro tam, ne prvič ne zadnjič, tudi njemu se lahko hitro obrne.

    • Ender3 13:50 26.februar 2024.

      Plavi tudi tisti slaboumno ste lahko hitro na udaru karme..Zato pazi in, je ne izzivaj..

  • Ender3 12:58 26.februar 2024.

    Ne razumem ta pogrom aktivizma. Znano je, da imamo moški manj težav z vnetjem ledvic. Verjamem, da veste za kaj ? Akutne bolezni sečil ni za podcenjevati in jih je treba energično zdraviti, da ne preidejo v kronične in posledične ...prikaži več odpovedi. Kot je znano je imela Fajonova v mladosti opraviti z rakavo boleznijo krvi kar ni za podcenjevati..Želim ji hitro okrevanje..

  • Idioti 12:14 27.februar 2024.

    Prav ti je , da si si ledvici prehladila , kaj si pa spala v avionu pri odprtem oknu !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.