Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
36021 ogledov

Čez noč obrnili ploščo: Končno nižje cene tudi zanje!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 08:03 15.julij 2022.

    ok, mene nekaj zanima torej enim se zaračua žarnico na hodniku kot industrijska poraba. v redu. pa me zanima ali je to tudi pri obračunu tega mahinatorja naprej do dobavitelje in posrednikov in države to prikazano kot industrijski odjem. če ...prikaži več ni !! če ni glave sekat. pa pika.

    • h4ck3r 08:21 15.julij 2022.

      Saj pa imajo vse prikazano na položnici...torej ni nekih domov. Imaš pa tudi primere iz ničkolikokrat obdelane teme. Pač leni upravljalci, tisti ki so vse pravočasno uredili ni so imeli takšnih problemov, tisti, ki so pa špekulirali in čakali na ...prikaži več zadnji trenutek pač imajo, zato pa MZI ni želel urejti teh "balkancev". Enako je pa Golob povedal za podjetja, 70% ima sedaj nespremenjeno ceno, saj so gledali naprej...30% pa ne.

    • rd2dmk2 08:28 15.julij 2022.

      h4 malo si pomešal. mene ne zanimajo lene riti. mene zanima tisit ki je to zaračunal. kako je poknižil ta znesek in naprej odvajal davke. pa recimo takole . DDV na štrom je 9.5%, upravljalec bi na položnico zapisal 22%, ...prikaži več%, odvedel pa 9.5 . razliko me 22 in 9.5 pa pobasal v svoj žep. je zdaj kaj bolj jasno kaj sem mislil ?

    • h4ck3r 08:54 15.julij 2022.

      rd2...huh kaj takšnega pa dvomim, da bi si upali, ker pri takšnem številu vpletenih in pregledu javnosti, bi to bilo kar hitro odkrito.

    • Dusan12 09:04 15.julij 2022.

      Ne se sekirat, matematika vama je bila vedno trn v peti, Golob bo vse uredil, s februarjem bomo vsi, res vsi imeli elektriko zastonj, galona nafte in bencina bo okoli tri evre, itd, i kje je pamer, je NI, zjebal ...prikaži več jim jo je Janša, ……

  • tlacan 09:09 15.julij 2022.

    JJ nam je delil bonbončke in vzel kruh. Država je bila "radodarna" z nekimi stroški na kredit in je obenem omogočila enormne zaslužke svojim prijateljem v ozadju. Zato pa so želeli postaviti svoje direktorje na vse položaje, kjer so nam ...prikaži več legalno kradli denar. Žalostno je to, da je take packarije počel tudi v preteklih mandatih a malo bolj prikrito.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 11:37 15.julij 2022.

      tlacan pa pozabil si omeniti, da za vse kar si naštel nikoli ne bodo odgovarjali.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:48 15.julij 2022.

    Če je kdaj čas, da se dotične zadeve uredijo, potem je to zdaj in bo potem enkrat za vselej mir.

  • janko86 05:25 16.julij 2022.

    Lahko vladajo rdeči, zeleni, beli, rumeni...za navadne državljane se ne bo spremenilo nič! Eni s pohlepom polnejo svoje malhe, medtem ko drugi stradajo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.