Slovenija
68 ogledov

Mlade mamice nezaželene

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 00:54 09.oktober 2012.

    Kaj je tebe mati povrgla kar za plotom, te porinila nekomu v naročje in odšla v službo. Imaš ženo, imaš otroke?

  • Avatar Zala
    Zala 00:56 09.oktober 2012.

    In gornjo mamico z dvema otrokoma bi vprašala ali išče službo ali delo? To ni eno in isto, ko bo začela iskati delo, bo morebiti bolj uspešna.

  • Hypnos 06:18 09.oktober 2012.

    se strinjam zala, po komentarju sodeč ga je povrgla, bil pa je tudi žrtev zanemarjanja in sedaj svojo jezo usmerja na ljudi, ki družbi prinašajo prihodnost.

  • suzana.kos 08:09 09.oktober 2012.

    mislim, kakšen človek lahko napiše takšen komentar??!! od kod pa to, da mamice nočejo delati in da iščejo samo službo...ne morem verjeti, koliko zlobe je v ljudeh... dejstvo pa je, da so mamice med scilo in karibdo - otroci in ...prikaži več obveznostmi v službi - in da je težko krmariti...in da se kot mama nagaraš, da lahko zadovoljiš pričakovanja in obveznosti v službi in doma

  • samo.jst 08:47 09.oktober 2012.

    Odgovor primeren osebi, ki je zaposlen pri nekomu od domačih oz. je en od staršev zavrtel telefon in je bilo delo/zaposlitev na dlani.

  • damchy 08:52 09.oktober 2012.

    Zala, očitno nisi nič truda vložila v svojo izobrazbo, zaposlena pa si v očetovem podjetju! Zakaj vsi potem spodbujajo izobrazbo, univerzitetno šolanje in podobno, potem bi pa moral sprejeti DELO za tri stopnje nižje po tvojem, nekje za trakom! Potem ...prikaži več si dreku dal focn, ko si se trudil doštudirati! Ne serte ga...

  • se_eden 09:06 09.oktober 2012.

    samo to sem še čakal: "če bi mogli dedci..."!

  • URIAH HEEP 09:07 09.oktober 2012.

    Kdo pravi, da so nezaželene.Pri meni so zelo zaželene mlade mamice sploh ni važno al je blond, črna, rdečelaska...sam fletna naj bo.No brez zajebancije, nič novega.

  • nasha71 09:08 09.oktober 2012.

    ni daleč od resnice ;))))

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:16 09.oktober 2012.

    Med študijem pa ni pridobila nič izkušenj? Kakšen študij pa je to, da sploh ne pridobivaš izkušenj?DURS je ponujal 10-mesečno pripravništvo in bi se lahko prijavila.Ali pa gre v kakšnega od računovodskih servisov za par tednov pomagat.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:22 09.oktober 2012.

    Ojoj, koliko kokodakanja.Predno greste na dopoldansko kofetkanje s kolegicami malo pobrskajte po spletu, koliko tednov oziroma mesecev porodniške imajo drugje po svetu.Lep pozdrav od vašega sponzorja (ki vsak mesec plačuje cel kup davkov za vaše socialne ugodnosti).

  • damchy 09:55 09.oktober 2012.

    Eno vprašanje, a si že ustvari svojo družino?

  • Avatar Zala
    Zala 10:51 09.oktober 2012.

    Odgovor tebi in preostalim, ki mislijo enako.Za svojo izobrazbo sem se morala zelo potruditi in na to sem sila ponosna. Očeta smo izgubili, ko bi ga najbolj potrebovali. Cesta ne izbira.In, ko sem iskala prvo službo me ...prikaži več je takratni direktor decidirano vprašal ali iščem delo ali službo. Delo se bo našlo, službo si bom pa poiskala drugje.

  • damchy 12:49 09.oktober 2012.

    Tudi če boš punco/ žensko, ki nima družine, zaposlil raje kot mlado mamico, ti bo verjetno slej ko prej šla na porodniško! A tega pa te ni strah?

  • alinka 17:32 09.oktober 2012.

    pa še nekaj-faks sem dokončala pri 24 letih in ne pri 28.!

  • damchy 21:31 09.oktober 2012.

    Kje piše? Celo mladost smo iz vseh strani komfrontirani s temi zadevami v smislu: "Le uči se, da boš nekaj dosegel v življenju..."

  • damchy 21:38 09.oktober 2012.

    Se strinjam! Tu je kriva država.

  • damchy 21:41 09.oktober 2012.

    Glede izobrazbe vzamem nazaj, za očeta mi je zelo žal, tu se opravičujem, glede službe si pa potem imela veliko, veliko srečo, enako lahko rečem zase, vendar je pa moja soproga nima! :-(

  • alinka 17:31 09.oktober 2012.

    take ki pišete da kaj smo študirali...verjetno ste to taki ki ste skozi vso osnovno in srednjo šolo komaj lezli skozi, ga na veliko žurali in je bila šola za vas zadnja skrb na svetu. Ne mi zdaj tukaj taki ...prikaži več pamet solit kaj sem hodila na faks. Pridna sem bila, zraven delala vsa študentska leta da sem se preživela (in že prej v srednji šoli), da sem naredila faks, medtem ko ste vi "samo" delali

  • jzzzze 08:20 09.oktober 2012.

    tale dogodek izpred malo več kot 30 leti je pa mal za lase privlečen... če bi rekel pred 130 leti bi ti še verjel, kaj je bilopred 30 se pa še spomnim!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.