Avto
6403 ogledov

Promet v Ljubljani bodo usmerjali policisti, vozniki pa kretenj sploh ne poznajo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 17:44 03.januar 2024.

    Manjkajo bele rokavice! BTW: sem pred leti prišel do kraja prometne nesreče v temi. Zmanjšal sem hitrost že dolgo preden sem zagledal policista in hotel ustaviti. Ta je nato toliko mahal, da sem mislil, da hoče, da peljem naprej. Pol ...prikaži več je pa popizdil, da ga ne ubogam. Jaz pa njemu, da po temi ni videti kaj hoče od mene. Moral bi imeti svetlobni stožec, butl brez OŠ! Mahanje ni opisano v pravilih!

  • rd2dmk2 16:58 03.januar 2024.

    dajte mi povedat od kdaj so tile znaki novi ? pa ja niso od letos ?jest sem izpit naredil leta 1980 pa so miličniki ravno tako mahal, kot tile dons. in zdej mi ni jasno, kako voznikom ni jasno kaj ...prikaži več to pomeni? no za kakšnega mladca z dudiko v ustih v pegperego-ju, vsem ostalim pa mora bit kristalno jasno, da ga ne vabi na kavo in pir. mogoče pa vi avtorji imate probleme, saj jih imate pr tipkanju tud.

  • Kmodri_ 19:07 03.januar 2024.

    Vse za blagor državne blagajne!

  • Avatar Leon
    Leon 15:32 03.januar 2024.

    Kdo ima video o mladi policajki ki usmerja promet ? Mislim,da je bilo v LJ .

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:30 04.januar 2024.

    50% se jih že tako ne zna obnašati v prometu,sedaj bo šele kaos v križiščih!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:19 03.januar 2024.

    Ja nič, bomo pa obnovili znanje. Mogoče bi Zoki, ki obvlada delanje reda v križiščih, posnel video.

  • www 20:38 03.januar 2024.

    a da je đanez dobil klofuto od vrhovnega sodišča, pa ne boste pisali? M.G., D.J., nič? :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.