Slovenija
109 ogledov

"Moški z lučko preprečil še večjo katastrofo"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 10:27 31.januar 2016.

    Ja, zakaj nebi bilo mogoče. Če avto ni zelo razbit lahko iz njega izstopiš zelo hitro. Lučko pa ima v sebi vgrajen že skoraj vsak telefon, in to kar močno. 100% pa ni bil privid, ker to bi lahko videl ...prikaži več en, ne pa več. V duhove pa tudi ne verjameš, vsaj upam, da si tako normalen.

  • asmas 06:49 01.februar 2016.

    Moški je Postojnčan.Ni pa mi jasni ZAKAJ MI ADMIN BRIŠE KOMENTAR ,KO POVEM IZ KJE JE JUNAK

  • Papaja Popi 08:57 31.januar 2016.

    Ne serji tedi 1

  • crniovcar 10:11 31.januar 2016.

    je realno, jaz imam pri roki skoraj vse.kolk bom pa priseben pa ?

  • drejca1 10:25 31.januar 2016.

    Zakaj me butate z minusi, saj samo na glas razmišljam. Avtocesta ni "ena cesta sred doline", kjer vsake toliko časa pripelje avto in vsak od nas lahko odteče sto metrov in opozori voznika, ki pripelje , naj ustavi.

  • maresem2 10:56 31.januar 2016.

    Včasih je bolje molčati.

  • asmas 11:14 31.januar 2016.

    bil je eden iz Postojne.Svojo punco je poslal daleč proč za ograjo on pa s lučjo mahal drugim voznikom.Tip se je danes javil na Radio 94 (lokalni Postojnski radio)

  • KOJAK 11:17 31.januar 2016.

    tedi1... Lahko pa da je on imel za tako vreme primerno varnostno razdaljo in se ni zaletel temveč varno ustavil in je že lahko bil v trenutnu zunaj. Tudi sam imam v vratih vedno LED svetilko. Mene bolj skrbi to, ...prikaži več da je samo EN človek, bil toliko pri sebi da je šel opozarjat druge. Nekje sem bral da je po prvi nesreči veliko ljudi enostavno obsedelo v avtomobilih, nekateri pa so hitro zbežali iz vozil, potem pa je priletel tovornjak....

  • drejca1 12:16 31.januar 2016.

    Hvala Kojak za obrazložitev, verjetno imaš prav. Lepo nedeljo vsem

  • dragec 16:16 31.januar 2016.

    na celotni dolžini našega avtcestnega križa je zelo slabo poskrbljeno za postavitev svetlobnih opozorilnih znakov Preštejte, koliko jih je od Pinc do Kopra in N.Mesta

  • Boris Odreitz 18:04 31.januar 2016.

    razmišljaš butasto !

  • Boris Odreitz 18:05 31.januar 2016.

    to je odgovor tediju

  • asmas 06:48 01.februar 2016.

    tip je doma iz Postojne.Mi pa ni jasno zakaj mi ADMINN VEDNO IZBRIŠE KO NAPIŠEM OD KJE JE DOMA JUNAK

  • alibaba 15:23 01.februar 2016.

    Je treba bit pripravljen na vse.Sam imam vedno spalko,dežni plašč,jopco iz flisa ,pa LED svetilko,nož... v avtu,za vsak slučaj.

  • alibaba 15:27 01.februar 2016.

    Takole izgleda nalethttps://youtu.be/5pUvJCfRUUQhttps://youtu.be/Dtm7Yg-EJG8

  • Willi Swocc 13:53 31.januar 2016.

    Ko je tako vreme noben ma prou noben ne upošteva prometnih predpisov. vsi divjajo. Pred 10 leti je bilo med Divačo isto vozu sem za plugom ki je plužu norc je z preiskušnjo prehiteval in po 300m se je zaletel ...prikaži več v ograjo in za njim še 15 norcev.Z novim vozilom se je preizkušal kolkor gre pol je imel preizkušnjo... Če bi vozili po predpisih se tega ne bi zgodilo mimo mene v takem letijo...

  • Žurnalček 14:30 31.januar 2016.

    Zapustil je npr. nepoškodovano vozilo , ker je uspel ustaviti pred nesrečo , MORAL takoj zapustiti vozilo , seboj vzel baterijo in šel naproti ostalim prihajajočim, ter jih opozarjal. Ni pa rečeno , da njegovega nenabitega avta kasneje ni kdo ...prikaži več dru nabil in porinil v skupno gmoto ! Jaz imam v naslonu baterijo in zelen laser takoj pri roki.

  • drejca1 08:51 31.januar 2016.

    MOŠKI Z LUČKO.... v vseh medijih se pojavljajo zahvale njemu. Kdo je bil ? Lahko nekdo , prosim opiše, koliko stran od nesreče vas je opozoril na nevarnost ?Ne gre mi v glavo, da bi lahko na avtocesti nekdo ...prikaži več v nesreči tako hitro zapustil vozilo, našel lučko in v tem gostem prometu tekel tako daleč, da bi ljudi opozarjal na nevarnost..Ne me narobe razumet , vem, da ni bil privid, vendar je realno to mogoče ?.

  • slajan 11:03 31.januar 2016.

    Žena je bila v koloni, nepoškodovana, ker jo je omenjeni moški pravočasno opozoril z lučko. Tako da Tedi, ne klobasaj, ta moški je rešil kar nekaj ljudi in vozil, kako pa mu je uspelo vprašaj njega.

  • Avatar Leon
    Leon 11:19 31.januar 2016.

    Kaj pa DARS ? Ali oni nimajo "lučk" ? Imajo signalizacijo ,katero mora nekdo vklopiti !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.