Slovenija
6517 ogledov

Motoristi in avtomobili so se zaletavali kot za stavo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 21:40 23.september 2017.

    Lep sončen vikend-črna statistika. Škoda je vsake poškodbe, da ne govorim, če se konča bolj tragično takrat je še bolj težko govorit o krivdi. OMEJITVE HITROSTI SO TUDI ZA MOTORISTE!!!!

  • Edenx 20:18 23.september 2017.

    In spet kao nič krivi motoristi. Ne bluzi neumnosti. Glavno, da si ti oh in sploh in oh voznik. Malo poglej okoli sebe, ko si oh in sploh in oh voznik, kako po tvoje tako opevani motoristi vozijo in spoštujejo ...prikaži večjejo CPP. Da ne bom krivičen, ne vsi, večina pa. Koliko jih vozi po omejitvah hitrosti, da o sekanju ovinkov sploh ne izgubljam besed. Nič kolikokrat sem bil priča, ko je motorist prehiteval vozilo, nasproti je pa pripeljalo drugo vozilo in je bil motorist v sendviču. Kdo je tle kriv?

  • franke 15:21 24.september 2017.

    MOTORISTI SO SVETE KRAVE NA CESTI. NAJ PAZIJO SAMI NASE,NE PA DA NAM NALOŽITE ŠE NJIHOVO ODGOVORNOST HALO !

  • evelux 19:26 23.september 2017.

    In spet so kao krivi motoristi vsak drugi slovenec pa ne zna več vozit avtomobila ker ima kao nevem kaj od tehnike v vozilu ki pomaga vozniku da o na lahko pridobljenih vozniških sploh ne govorimo. več kot polovica slovencev ...prikaži večv ni sposobnih za volan .....

  • Miran Rižnar 23:07 23.september 2017.

    Danes sem bil na motorju. Speljaj sem ob 9. uri iz Ptuja v Maribor. Še nisem prišel iz mesta pa sem se že reševal. Glavni problem so nerodne voznice, ki po moje nikoli ne bi smele dobiti vozniškega dovoljenja. Praviloma ...prikaži več so blontne in vozijo cestne traktorje (beri X6, pathfinderje, velike nissane ipd...). Le kdo jim da take avte? Same si jih po moje ne morejo kupiti. No, pot v Maribor čez Duplek je sicer za motor zabavna, nikakor pa ne varna. Ob cesti je mnogo gozdne in poljedelske vegetacije...

    • Miran Rižnar 23:11 23.september 2017.

      ...in nikoli ne veš, od kod bo na cesto pridrvela srna ali kaka voznica izsiljevala prednost. Take voznice morda lahko vzdržijo brez zraka 3 minute, brez telefona pa niti 10 sekund. Potem so tu še frdamani čiki in šminke. Ne ...prikaži več bi verjel, če ne bi sam videl, koliko tega je na cesti prisotnega. V zadnjem času tudi opažam, da voznikom dol visi, če jim ne gori na avtomobilu luč ali pa če jim je katera izmed njih crknila. To, da imajo avti prižgane luči tudi podnevi, je zelo koristen vizualni podatek..

    • Miran Rižnar 23:16 23.september 2017.

      ...za motorista, a nekaterih brezbrižnih to ne gane. Na vse blontne apeliram: če ne boste na cesti prižgale luči na vozilih vaš ček za elektriko ne bo nič manjši! Vem, da vam je to težko razumeti, a tako je. Vsega ...prikaži več sem danes naredil 120km in proti večeru parkiral motor cel. Rešil sem ga najmanj 15X, in upam, da ga bom tudi v prihodnje. Je namreč brezčasno lep in popolnoma očuvan BMW R65 iz leta 1983. Karamboliran še nikoli v tem času ni bil, kar potrjuje rek, kakšen je dober motorist: STAR...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.