Slovenija
97 ogledov

Na črno največ kampirajo na Primorskem in Gorenjskem

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:42 21.avgust 2015.

    Pol sploh ne smeš nikjer kampirat brezplačno. Dons je res za vsako stvar treba plačevat....uhh...

  • McClain 08:58 22.avgust 2015.

    sepravi najprej se je treba za migranta razglasit,potem so pravice cist drugein se lahko zastonj kampira...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:17 22.avgust 2015.

    To pa lepo od tebe :) Obojestranska korist. Ni vse samo denar.

  • Rok Trošt 14:08 22.avgust 2015.

    svaka čast ! :)

  • Žurnalček 18:22 22.avgust 2015.

    Ko sem s kolesom na poti , ponoči od 00.00 do 7.00 samo prespim in ne kampiram. Kampi so ob polnoči zaprti in ne moreš niti ne smeš noter !

  • Žurnalček 18:27 22.avgust 2015.

    Ne seri !

  • Ferluci 00:29 23.avgust 2015.

    Če si Brazilc, nimaš takšnih težav. Država ti celo priklopi vodo in elektriko in pokrije vse stroške.

  • JohnSmith30699 07:51 22.avgust 2015.

    imam veliko parcelo ob cesti, ob turističnem kraju, napopal sem tablo za kampiranje in v povprečju prespi v avgustu 1-2 na noč. Nič ne računam, ker travo samo kosim, pa če kdo na najej kampira je potlačena in je manj za kosit :)

  • 4krogci 20:15 21.avgust 2015.

    Končno bodo eno stvar nadziral, katero bi morali že zdavnaj. Tujci (italjani,avstrici,nemci,..) pri nas "kampirajo" kjer jim je volja in seveda brezplačno in noben jim nič ne komplicira! Ko gremo pa mi h njim in zaspis v avtu za ksno ...prikaži več urco dve, ker si utrujen od voznje ti pa hitro napišejo kazn!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.