Slovenija
16 ogledov

Na Prešernov rojstni dan bo ulica spet spregovorila

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:00 02.december 2012.

    še šistilke v parlamentu so za zamenjat...da ne govorimo o drugih lumpih...!!

  • privat 07:20 02.december 2012.

    Ko bo dojel vsak državljan da bodočnosti in človeku vrednega življenja Več ni v Sloveniji,bo nastopil pravi vandalizem!! Vse do sedaj je le tipanje....

  • matajur 07:24 02.december 2012.

    se ne strinjam....večina tistih, ki so bili včeraj na protestu, so tja prišli z upanjem in željopo človeka vrednem življenju. Ravno to je namen gibanja.

  • Franc Bukovec 09:27 02.december 2012.

    točno tako.

  • privat 11:11 06.december 2012.

    kdo ve ..mogoče se zgodijo "hitra sodišča"

  • feferon 17:44 06.december 2012.

    A topa pa prejšnja opozicija ni dovolila kresalki kupit,zdaj pa so se v hlače pred narodom sitim korupcije.

  • jezn 13:09 01.december 2012.

    Še bo dvigoval roko nad nas samo ,da se bo moral spomniti časov ,ko smo bili na ulici tudi zaradi njega pa nismo odnehali !!

  • mirko 13:22 01.december 2012.

    Najavljeni že novi protesti, vrhunec se obeta 21. decembra s "1. slovensko vsesplošno vstajo naroda".............Proteste lahko preprečijo edino tako, da se Janša in Kučan v objemu opravičita narodu za vso škodo, ki sta mu naredila z svojim ...prikaži več sovraštvom drug proti drugemu in posledično prerekanja med levico in desnico.

  • Žurnalček 16:30 01.december 2012.

    Ko jo boš faso s pendrekom , boš dal pa mir, prej zgleda ne , e Darko moj Darko , v katere šole si ti hodu, da mi je sam vedet ?

  • mirko 00:34 02.december 2012.

    Ne morem verjet, da se celo sosedje bojijo, da bi revolucija okužila tudi njihove države, kar se bo po vsej verjetnosti tudi zgodilo. Ja, prav sem napisal, te demonstracije so začetek revolucije, ki se ne bodo kmalu končale. Sledile bodo ...prikaži več velike spremembe na vseh ravneh in dogajanja bodo zelo hitra. Bravo Maribor, bravo Slovenija. Imam občutek, da se bodo Nostradamusove prerokbe začele resnično uresničevat. Jaz te prerokbe dojemam izključno vpozitivnem smislu.

  • matajur 07:05 02.december 2012.

    nadaljujem...En majhen + za viranta, ki še pride pred javnost in govori razumno,ostali so se poskrili, Janez Janša pa po svoji stari navadi jezika.Tudi zato se je ost protestov obrnila proti njemu, toda tudi na drugi ...prikaži veči strani Ljubljanice je kaj za postorit. Menda ne misliZoki, da se bomo zadovoljili z odpravo lisic. Državljani ponujamo politiki roko, da jo potegnemo iz blata, v katerega je zašla. Na politikih je, da to roko sprejmejo ali pa jo zavrnejo.Tako preprosto je to ...Virant to razume, janković bi roko, ampak bi on šemalo ril po blatu, janša pa utegne ponujeno roko oholo odbiti, bomo videli.

  • vico 09:05 02.december 2012.

    vi kr puste jankovica na mer ma se najmanj dreka na glavi...sej ne recem da ga nima sam ce pravte da je treba zacet pr vrhu pol je treba prvo to vlado zrusit.drgac pa revolucija mirna ni kej

  • matajur 10:21 02.december 2012.

    nadaljujem..Torej, če bom priznal, da kradem ali pa da sem naročil spremembo namembnosti zemljišča (kar pa seveda ne bom), potem bom odstopil, drugače pa ne. Narobe. Na ulicah politikom te dni sporočamo prav to...ni dovolj samo , da ...prikaži več vas ne zalotijo ,hočemo tudi , da ste pošteni, moralni in etični ter zaupanja vredni. Kar pa ZJ in JJ nista več. Vodita pa daleč največji parlamentarni stranki, ki sta prejeli55-60 % glasov na volitvah. Kje smo imeli glavo ...je pa Janković mnogo bolj ljudski in odprt kot JJ in zato nekaterim bolj pri srcu. se strinjam Franc Bukovec, rušit nekoga samo zato, ker ni naš je točno to, kar počnejo politiki že itak sami...

  • BenX 11:04 01.december 2012.

    zanimivo, kako se komentarji brišejo, tudi če niso nasilni ali kaj te vem, "huliganski", ampak samo resnico izražajo. dokler bodo policaji z mojim dnarom helikopter tankali in z mojim dnarom kupovali pendreke, da me bodo potem tepli z njimi in ...prikaži več branili tiste, ki KRADEJO moj dnar, tako dolgo bo pač "čudna" atmosfera v luftu in ne pričakovat. dokler ne bodo poslanci in kaki župani po 3 dni zaprti v parlamentu in ne bodo mogli ven, ter se bodo bali za svoje življenje, tako dolgo se nebo nihče premaknil in se ne bo nič spremenilo! če pa kdo upa, da bodo samo pesmice in vzkliki kaj pomagali pa super, blagor njemu! xD

  • mirko 14:06 01.december 2012.

    Obsojam nasilje na demonstracijah, kjer pride do poškodb ljudi in policije. Tudi policisti so ljudje. Tudi vandali so ljudje. To je tista socialna skupina, ki so najbolj ogorčeni nad to politiko. Demonstracije brez uničevanja in poškodovanja lastnine, tako javne, kot ...prikaži večt privatne, je isto kot tuljenje v luno. Na samo vpitje demonstrantov se naši politiki celo posmehujejo in norčujejo. Če se pa kaj razbije in uniči, potem to politiki vidijo in jih postane strah, da bi se lahko uničila kaka njihova materialna dobrina. Pokvarjen politik razume le ta jezik, ki je pa srajno sredstvo, da se zadeve začnejo urejat. Policisti pa naj varujejo proteste in posredujejo samo takrat, če je ogroženo zdravje in življenje ljudi. Pri uničevanju lastnine pa naj na prvo mesto dajo svojo varnost in vandalom naj ne nanašajo hujših telesnih poškodb. Če se uničuje lstnina jo je potem potrebno popravit ali kupit novo, zato bo potem zopet delo in ekonomija bo laufala naprej. Zakaj po vojni ni nikoli krize za delo ?

  • gggg 14:50 01.december 2012.

    Dobro da so ujeli tiste izgrednike. Tako se ve, kdo bo plačal vso škodo, ki so jo povzročili in koga naj poškodovani policisti (oziroma njihove zavarovalnice) tožijo!Tako lahko tudi vidite praktični vidik tega, da je treba vsako prireditev ...prikaži več prijavit. Nekdo mora pač nosit posledice takih nasilnih dejanj. Če jih ne moreš preprečit, potem pač ne organiziraj prireditve, ali pa s svoje strani zagotovi varnost. Ne moreš kar anonimno vabit na demonstracije in se potem skrivat, ko gre kaj narobe.

  • Žurnalček 17:18 01.december 2012.

    Če bi vedela smrkavca kot ne vesta , je 21.december DAN TENKISTA , to je mojega rodu in tankov , ki nas čakajo v MB vojašnici. Patrije ne štejejo, oni so IZVIĐAĆI !

  • mr.big 17:38 01.december 2012.

    Izudine....Krambergerja je ubil mali Murgeljčan, saj mu je bil trn v peti pri volitvah in bi resno ogrozil njegovo vladavino. Tudi sedaj se niso protesti začeli spontano ampak zaradi hujskanja in ''vpoklica'' svojih huliganov da netijo razbijanje in razkol med ...prikaži več narodom. Tudi Patrio so uproabili za zmešnjavo med volilci, pa se je kasneje famozna črka ''J'' spemenila v Jerkoviča - hrvata !! Zakaj ni pričal Finski novinar in dal dokaze na mizo, za katere seveda nikoli ni imel podlage. Podlaga je bila uničiti JJ. Ko pa govoriš o Forumu21 - tam najdeš ''najboljšega managerja v državi'' kakor ga je poimenoval mali Murgeljčan, in ravno ta manager je posredno pokradel iz Merkurja 900 mio eur (!!!!). Da ne govorim o Bohoriču (sava kranj), zdenko pavček, rigelnik, mermal,janković veš kam vsi ti pašejo ???????'Daj drži gobec drugič preden začnem pisat neumnosti !!!

  • Žurnalček 17:52 01.december 2012.

    Ne čitaš pravih knjig , niti ne čitaš na tem portalu objavljen komentar , da je SLO sodišče 3 dokaze odstranilo, ker niso pridobljenipo SLO standardih , ki so višji kot v EU. No za razliko , pa ti standardi ...prikaži veči v Avstriji veljajo in se sojenje nadaljuje , na veliko žalost Dalija. Cekute, Zavožna in Krivookega pleškota !

  • Izudin 18:08 01.december 2012.

    @mr.big, iskra se je zanetila v Mariboru in to zaradi enega Dupleškega kmetavzarja, pa tudi tistih v mestnem svetu, ki so ga podprli v državni svet. Sam Kangler je dejal, da če bi Janša zahteval njegov odstop, bi to naredil, ...prikaži več pa ga ni, ker je kalkuliral z njim, seveda mu pridejo prav tako poslušni cucki. Ne mi prosim zdaj, da so demonstracije zrežirane od strani komunistov, ne nazadnje je tudi Jankovič na spisku "za odstrel."

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.