Slovenija
1301 ogledov

"Na teden več sto uničenih kosov opreme"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 19:56 11.julij 2017.

    Oprema in modem je v lasti operaterja, tudi namešča jo operater in on je odgovoren, da je pravilno in varno nameščena. Nikjer v pogodbi ni navedeno, da moramo v primeru neviht modem odklapljati. Če so sistemi pravilno nameščeni in tudi ...prikaži več in tudi ozemljeni, praktično do teh poškodb nebi smelo priti. Sam sem se ukvarjal z antenskimi sistemi in prav nikoli ni bilo poškodb naprav, če je bil drog pravilno ozemljen. Problem je le v vzdrževanju in preverjanju ozemljitev. Operaterji so dolžni naprave ozemljiti (tudi vsak oklep kabla) in v primeru dobre ozemljitve se vse prenapetosti odvedejo v zemljo. Največ napak se pojavlja zaradi površnega nameščanja ali vzdrževanja.

  • Dixon 19:56 11.julij 2017.

    Pred nevihto izklopit iz elektrike in ne bo nobenih stroškov. Simpl ko pasul.

  • nepozabljen 19:56 11.julij 2017.

    40 let sem na tem področju....vajen vsega ..in ma to je ...

  • nepozabljen 19:56 11.julij 2017.

    škoda komentirat.....ki vedno potegnejo ......jap TI

  • nepozabljen 19:56 11.julij 2017.

    SE OPRAVIČUJEM ne žalim.....vsaj ima svoje izkušnje......lepo bodi LP

  • speris 19:56 11.julij 2017.

    poglej, ozemljitev ti ne bo pomagala v nobenem primeru ce strela direktno udari v tvojo napeljavo.Je prevelika napetost..

  • nepozabljen 19:56 11.julij 2017.

    poznam veliko takih pametnjakovičev....... drugo so izkušnje....in realnost.!

  • tomaz 19:56 11.julij 2017.

    @nepozabljeni...prav na osnovi dolgoletnih izkušenj na tem področju, sem tudi napisal svoje mnenje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.