Slovenija
678 ogledov

Na vsako steklenico piva sliko očeta, ki pretepa otroka

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NeAnonimni 09:25 07.junij 2017.

"Na vsako steklenico piva sliko očeta, ki pretepa otroka".. To bi bila diskriminacija. Mislite da samo očetje pretepajo otroke? Kje ste feministke za enakopravnost?!

• Pokerhontas 22:17 06.junij 2017.

Včeraj me je moj ljubi štiriletni otrok vprašal če lahko tudi njemu kupim tako dudo da bo lahko kadil cigarete... Pa pred to sliko ni imel idej o kajenju!

• bP 18:57 11.junij 2017.

Mi se pogovarjamo o alkoholu ne o vožnji. Mimogrede imam vozniško dovoljenje preko 40 let, pa še nisem imel ene prometne nesreče, pa sem tudi kdaj kakšno pivo spil.

• bP 21:16 06.junij 2017.

Bolj zdravo je da spiješ eno pivo, kot pa eno kokakolo. Če pa spiješ več piv ali več kokakol se pa to razmerje še poveča!

• dimnikar 09:00 07.junij 2017.

Avtor primerja stvari, ki niso naravnost primerljive. Hrana je obvezna, jesti jo je treba. Obstaja slaba hrana. Alkohol je večinoma slab - v določenih količinah določene pijače pa celo zdrave. Kurjenje tobaka je škodljivo vedno in vsakič. Brez izjem.

• max 12:00 08.junij 2017.

Vsakič ko pogledam te slikice, mi misli uidejo na nesposobno državo in skorumpirano zdravstvo, ko nekdo za operacijo kolena čaka tri leta. Mi pa se tačas ukvarjamo z fotografijami, napisi, prepovedmi, globami, ter s tem kaj je danes oblekla Melanija.

Leon 20:02 06.junij 2017.

Kaj si pa misliš o tistih ,ki vztrajajo na teh slikah in služijo dodaten nikotinski evro ? Namesto zdravstvene reforme smo Slovenci dobili kadilsko reformo ...............tudi tisti ,ki ne kadimo ! In plačali mastne denarce za svetovalce na ministrstvu za zdravstvo .

• Dušan Jakič 09:42 07.junij 2017.

Mislim, da gre bolj za samo izbiro posameznika. Piti alkohola in kaditi ti nekako ni treba - je tvoja zavestna odločitev - medtem ko jesti in dihati mora vsak. Zakaj se potem ne ukvarjajo z čiščenjem okolja in zraka, ter ...prikaži večr korektnimi delklaracijami na prehrambenih izdelkih?

Dux_Ursus 06:30 07.junij 2017.

"Na vsako steklenico piva sliko očeta, ki pretepa otroka"Zakaj pa sliko očeta??? Sami stereotipi.

• Tomaz_321 09:52 07.junij 2017.

A komu? Doma v stanovanju, ko si sam po vsej verjetnosti nobenemu, ampak, če se pa boš šel ves nalit z avtom se pelat pa marsikomu!

• ode 07:28 07.junij 2017.

Včasih se je kadilo v sredstvih javnega prevoza – vsi avtobusi so imeli pepelnike na zadnji strani sedežev. Kadili so VSI zdravniki in zdravnice in medicinsko osebje v ambulantah in bolnicah, medtem, ko so obravnavali paciente. Kadili so tudi VSI ...prikaži več učitelji v šolskih hodnikih in pisarnah, od osnovne šole navzgor. Kadili so VSI v vojski, policiji, javni uslužbenci in politiki v svojih uradih, na sestankih, sejah itd. Skratka, višje, ko je kotirala oseba (m/Ž), bolj zanesljivo je bila kronični kadilec.

• Tomaz_321 07:26 07.junij 2017.

Poglejte... če jaz spijem 5 kokakol škodujem SAM SEBI. Če pa ti spiješ PET PIROV pa škoduješ SEBI IN DRUGIM!!! TO je razlika!

• AtaAufbiks 23:05 06.junij 2017.

Še na mekdonalds in ostale ameriške strupe začnite lepiti nagnusne nalepke, idioti puritanski!

• jzzzze 07:59 07.junij 2017.

...a res? Komu pa jaz škodim, če doma pred TV popijem 5 pirov? Sem samski in brez otrok...

• Johnny13a 10:03 07.junij 2017.

Pa mimogrede, ne kadim, četudi sem kot otrok jedel zvečilne gumije zvite v obliki cigaret in tudi tako zapakirane.

• novispenjac 20:07 06.junij 2017.

na reklamo za avte in motorje - slike prometnih nesrečna reklamo za cepivo - slike mongoloidovna reklamo za barvo za lase - slike pleškotovna reklamo za elektroniko - slike božjastnih belih miši z enormnimi tumorjina reklamo ...prikaži več za hrano - Američana, na reklamo za stanovanje - Hildo....

• evelux 19:58 06.junij 2017.

Tisti ki si je zmislil sliko majhnega otroka na škatlo od cigaret lahko samo poimenujem z velikim bedakom ki gleda samo na svojo rit naj da gor sliko od svojega otroka budala blesava.

• smejka 08:20 07.junij 2017.

Kar se prehrane tiče....'slaba' hrana je dostopnejša- dvigniti minimalne plače,da si vsakdo lahko kupi hrano.Alkohol-ničelna toleranca v službi in na cesti.Doma se pač ne da prepovedati.Lahko se zgolj skuša izobrazit o kulturi pitja(zopet igra tu denar, da si lahko kupiš ...prikaži več npr.kvalitetno vino in ne zgolj nekaj kar te opije).Tobak...od nekdaj se je kadilo.Toda sedaj proizvodnja dodaja največ strupov, naravni tobak je milina proti tem cigaretam, ki se prodajajo(izgled, vonj,papirčki, filter, kemikaljie...).Država načeloma skrbi za naše zdravje.Večina njihovih dejanj pa nas spravlja ob žive, stres.Potem pa enega prižgemo, spijemo,eno čokoladico....

• NeAnonimni 09:29 07.junij 2017.

Naj na izdelke napišejo, da niso zdravju primerni pa bo. Al pa da vsebujejo zdravju škodljive kemikalije (emulgatorje, sladkorje..) V ameriki se monsanto precej trudi, da GSO-jev nebi posebej označeval. Mi bomo pa na ledeni čaj popal slike obdukcij ljudi s prekomerno težo?

• Pokerhontas 10:12 09.junij 2017.

"MORAMO"? SO SORRY, ni treba. Imaš možnost javnega prevoza s čimer bi lahko pripomogel družbi in okolju. Plus carpool varianta če ti ne ustreza zabijanje časa z vlaki in avtobusi.

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.