Slovenija
804 ogledov

Na vsako steklenico piva sliko očeta, ki pretepa otroka

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bP 18:57 11.junij 2017.

    Mi se pogovarjamo o alkoholu ne o vožnji. Mimogrede imam vozniško dovoljenje preko 40 let, pa še nisem imel ene prometne nesreče, pa sem tudi kdaj kakšno pivo spil.

  • max 12:00 08.junij 2017.

    Vsakič ko pogledam te slikice, mi misli uidejo na nesposobno državo in skorumpirano zdravstvo, ko nekdo za operacijo kolena čaka tri leta. Mi pa se tačas ukvarjamo z fotografijami, napisi, prepovedmi, globami, ter s tem kaj je danes oblekla Melanija.

  • NeAnonimni 09:25 07.junij 2017.

    "Na vsako steklenico piva sliko očeta, ki pretepa otroka".. To bi bila diskriminacija. Mislite da samo očetje pretepajo otroke? Kje ste feministke za enakopravnost?!

  • Pokerhontas 22:17 06.junij 2017.

    Včeraj me je moj ljubi štiriletni otrok vprašal če lahko tudi njemu kupim tako dudo da bo lahko kadil cigarete... Pa pred to sliko ni imel idej o kajenju!

  • dimnikar 09:00 07.junij 2017.

    Avtor primerja stvari, ki niso naravnost primerljive. Hrana je obvezna, jesti jo je treba. Obstaja slaba hrana. Alkohol je večinoma slab - v določenih količinah določene pijače pa celo zdrave. Kurjenje tobaka je škodljivo vedno in vsakič. Brez izjem.

  • bP 21:16 06.junij 2017.

    Bolj zdravo je da spiješ eno pivo, kot pa eno kokakolo. Če pa spiješ več piv ali več kokakol se pa to razmerje še poveča!

  • Avatar Leon
    Leon 20:02 06.junij 2017.

    Kaj si pa misliš o tistih ,ki vztrajajo na teh slikah in služijo dodaten nikotinski evro ? Namesto zdravstvene reforme smo Slovenci dobili kadilsko reformo ...............tudi tisti ,ki ne kadimo ! In plačali mastne denarce za svetovalce na ministrstvu za zdravstvo .

  • Pokerhontas 22:18 06.junij 2017.

    Ne pozabimo na slike stranskih učinkov na farmacevtske izdelke!

  • evelux 19:58 06.junij 2017.

    Tisti ki si je zmislil sliko majhnega otroka na škatlo od cigaret lahko samo poimenujem z velikim bedakom ki gleda samo na svojo rit naj da gor sliko od svojega otroka budala blesava.

  • dchello 21:22 06.junij 2017.

    Pa na vrata parlamenta obešenca

  • ode 07:28 07.junij 2017.

    Včasih se je kadilo v sredstvih javnega prevoza – vsi avtobusi so imeli pepelnike na zadnji strani sedežev. Kadili so VSI zdravniki in zdravnice in medicinsko osebje v ambulantah in bolnicah, medtem, ko so obravnavali paciente. Kadili so tudi VSI ...prikaži več učitelji v šolskih hodnikih in pisarnah, od osnovne šole navzgor. Kadili so VSI v vojski, policiji, javni uslužbenci in politiki v svojih uradih, na sestankih, sejah itd. Skratka, višje, ko je kotirala oseba (m/Ž), bolj zanesljivo je bila kronični kadilec.

  • Notsocommon 19:24 06.junij 2017.

    Kar moraš ti sedaj naredit, zato da ti bomo vrjeli, je da najdeš korelacijo med pivom na tekmah in številom pretepenih otrok. Vidiš, te relacije ni - nekdo, ki ima problem z alkoholim si bo alkohol našel. Pa če ta ...prikaži več bo na tekmi ali pa ne. Vse kar ti dejansko podpiraš je represija, katera pa v zgodovini človeštva še ni obrodila nobenih užitnih sadov.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:05 06.junij 2017.

    Še na mekdonalds in ostale ameriške strupe začnite lepiti nagnusne nalepke, idioti puritanski!

  • Sarko Sarko 05:57 07.junij 2017.

    alkohol je treba enako obravnavat ali pa še bolj kot tobak.

  • Avatar olor
    olor 07:12 07.junij 2017.

    In kaj naj narišemo vsakemu poslancu na čelo ali na stavbo Parlamenta, ko nas vsaki dan živcirajo s svojimi blesavimi odločitvami???

  • maresem 20:45 06.junij 2017.

    +++++

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 06:30 07.junij 2017.

    "Na vsako steklenico piva sliko očeta, ki pretepa otroka"Zakaj pa sliko očeta??? Sami stereotipi.

  • Tomaz_321 07:26 07.junij 2017.

    Poglejte... če jaz spijem 5 kokakol škodujem SAM SEBI. Če pa ti spiješ PET PIROV pa škoduješ SEBI IN DRUGIM!!! TO je razlika!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 06:27 07.junij 2017.

    zdaj je čedalje več kadilcev,ki uporablja cigaretnico in je še bolj nobel,prav fajn je

  • KOJAK 20:24 06.junij 2017.

    BRAVO!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.