Slovenija
7274 ogledov

Nor predlog za konec "mafijske demokracije" pri nas

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 16:45 13.november 2023.

    nič ne pomaga, ker slovenčki ne spoštujejo nobenih pravil igre demokracije in vse kar jim daš, izigrajo ... samo še trda roka in nič drugega

  • pulse 14:44 13.november 2023.

    Po čem se vidi, da nam vlada skrajna levica? Po tem: če ne sovražiš tistih na desni, potem te imajo za desničarja... tako namreč klasificirajo samo skrajneži...

    • Ender3 15:46 13.november 2023.

      Desni so tisti marginalci katerim je konzervativnost prioriteta čeprav ne živimo več v srednjem veku in noriškem kraljestvu..Bog jih že dolgo nima več rad..

  • borut08 15:30 13.november 2023.

    Imamo demokracijo in državo kjer moraš molčati.Tako so zoper mene zlorabili tudi zdravstvo in mi namerno uničili transplantirano ledvico v UKC.LJ z namenom ustrahovanja,izsiljevanja itd.Vzporedno je oblast oz država zlorabila tudi psihiatrijo,da me prikažejo kot neveredostojnega pričevalca oz.dovorca in me ...prikaži več tako utišajo.Glej moj FB.INSTAGRAM Borut Zabret.

  • lojs 14:42 13.november 2023.

    pa se je še dobr, malo še lahko potonemo, vsaj za tiste levičarske aktiviste bi bilo dobro ... želeli ste in imate potopleno državo, fizično in tudi politično, signali so jasni

    • Ender3 15:42 13.november 2023.

      lojs signali so najbolj jasni tistim, ki so nas v to pripeljali. Dovolj je bilo 3x Janezovih poizkusov podrediti si vse pravice pri odločanju..Čeprav je led vedno bolj tanek nas želi Vodja zopet popeljati na led, da dokončno potonemo..

    • munja 15:50 13.november 2023.

      Ti ender si že zdavnaj potonil na vseh nivojih, tako da za tebe ni več rešitve v nobenem primeru.

    • alen04 18:14 13.november 2023.

      Minka, lojs podpis.

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:20 13.november 2023.

    Resni.ca je zakon

    • Ender3 15:48 13.november 2023.

      Zgolj in samo na Nori24tv..Zato so jo prestavili na rep pogramske Tv sheme..

    • munja 16:00 13.november 2023.

      ender se vidi, da sploh ne razumeš NickMasonovega komentarja. Pojdi malo na zrak.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.