Slovenija
10 ogledov

"Najintenzivnejši napad na policiste"

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Drago Ivanović 03:43 02.december 2012.

    NE RABIMO TEHNIČNO VLADO. RABIMO VLADO POŠTENIH, MORALNIH, SPOSOBNIH, KREDIBILNIH IN PREDVSEM Z DEJANJI DOKAZOVANJEM VREDNO VLADA, KI BO DELALA ZA DRŽAVLJANE IN DRŽAVLJANKE SloveNIJE. POZIV na 100.000 organizatorjem mirovnih shodov za spremembe zedinimo se pod enim sloganom ODNESIMO JIH ...prikaži več VEN Z FOTELJI VRED NA CESTO IN JIH POŠLJIMO NA ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE, KOT NOVE NEZAPOSLENE. PRIŠEL JE ČAS IN KOT NALAŠČ JE SIMBOLIČNO 3 DESEMBER ZELO PRIMEREN DAN ZA VSTAJO poštenih državljank in državljanov Slovenije po celotni domovini v vseh večjih mestih ob isti uri ob 16 SE DOBIMO NA ULICAK IN TRGIH in če bo treba vztrajamo tja do novega leta.Drago Ivanović ZA NJIH BODO REZERVIRANI APARTMAJI NA DOBU PO 16 V DOBI CCA 20 KVADRATNIH METROV Z ENIM WC IN ENIM TUŠEM. REZERVIRALI SO SI IN Z SVOJIM DELOM PROTI DRŽAVLJANOM IN DRŽAVLJANKAM, KAR SO POČELI NOVODOBNI POLITIKI 21 LET NA 45 LET PODLAGE. UŽIVAJTE IN UPAM DA BO DOVOLJ HLADNO IN DA ZMANJKA DENARJA ZARADI KRIZE ZA OGREVANJE. UŽIVAJTE DOLG

  • boskre 09:12 02.december 2012.

    Ne zakaj iz vsakega posta delate samo delitev na antijanšizem ali antikomunizem ali pa postkomunizem al kako že. Edino kar je našim politikom uspelo je razdelitev naroda, kar je neumno. Sedaj se ukvarjamo s tem, kdo je manj pokvarjem in ...prikaži več manjši lopov, oni pa delajo dalje po svoje. Vsi so isti, vsi so pokvarjeni. Treba ja najti poštene in sposobne ljudi za vodenje države, sicer naj nam evropa pripelje finančno policijo in poštene sodnike, bo hitro red in mir.

  • deželan 10:17 02.december 2012.

    To je le še en dokaz več , kako slaboumno so v DZ zavrnili vložen zakon Petra Vilfana. Razgrednike je potrebno bistveno ostreje kaznovati, na pa da so že naslednji dan na prostosti. Komu je to v interesu ? redarjem ...prikaži več itd sigurno, saj s tem samo opravičujejo potrebnost nikakor pa to ni dobro za nekoga ki dobi v glavo kocko.Bomo morali protestirati tudi za sprejem zakona, ki bo izoliral nasilneže ?

  • Pepi 18:18 01.december 2012.

    POLICIJA VSA ČAST,je pa nekaj,zdej mate to bando v celicah(upam,da bojo dolgo tam),poslikajte jih,objavite imena priimke-kdo so starši,na kakšnih položajih so,njihovo socialno stanje,ker sem prepričana,da to niso otroci,(če jih lahko tako imenujem) naših povprečnih-revnih družin

  • izvedenec 19:27 01.december 2012.

    ne pozabit: nosilec sistemske korupcije je samo rdeča elita, ki se je 1991. le še bolj učvrstila s svojo kadrovsko strukturo

  • Senior 19:45 01.december 2012.

    Si mislil Janšo?

  • Bizgec 20:06 01.december 2012.

    Ne glede na to, kaj je mislil izvedenec, jaz pod njegovo izjavo razumem kritiko celotne politike. Ne pozabite, da so vsi, ki so danes politiki ali vcasih s ponosom nosili clansko knjizico Komunisticne partije Jugoslavije, ali pa so se politicne ...prikaži več "modrosti", prijemov in vedenja naucili od takih.

  • Žurnalček 00:10 02.december 2012.

    zaradi streljanja v prijatelje Furerja ! Kje piše , da niso aretirane SS z maricami odpeljali izven mesta v temo in jih izpustili, polovili pa Ljubljanske firbce ! V to se težko verjame? Zakaj so jih spustil na svobodo , ...prikaži več ko bi pa vsi z kockami v roki , morali biti takoj obtoženi poskusov umora Policaja ! Šef pravi , da zbirajo poročila. Če ste jih aretirali samo zato , ker se niso hoteli umakniti ali so se našli na smeri uradovanja, ste očitno res prijeli nepomembneže, proti katerim pazi, pazi nimate dokazov !! Več govorite , bolj se v drek pogrezate , nesposobni politikantski komandanti policije!

  • Bianconeri Kiki 21:48 01.december 2012.

    ma treba jim jebat mater idioti eni i policiji in vm vidte da negre iz lepa to sam vi pametnakovici rozice za pas pedri eni

  • Alpin 22:06 01.december 2012.

    Kaj pa so bili? Navadna gamad, brez ene ure delovne dobe.. Kaj naj hodim za to na prosteste, da mi boste granitno kocko v glavo vrgli? Malo se bo treba zamislit nad takšnim primitivnim obnašanjem! Čeprav je to za vaše ...prikaži več klikerje v glavah verjetno že preveč.

  • Žurnalček 00:22 02.december 2012.

    Ti si pa res naiven in ne verjameš mojim komentarjem ! Zavedaj se , da bodo izdajalci zmeraj v vseh vrstah, še tako ozkih in konspitativnih skupin ! Zavedaj se tega ! Nekateri imajo moralo in čez njo ne morejo ...prikaži večjo ! Zahtevajte vsi POLNE PODATKE ARETIRANIH , da boste lahko primerjali vam poznane z njihovim načinom življenja in ali so to pravi zločinci !

  • Franc Bukovec 12:44 02.december 2012.

    Tudi če zamenjamo celotno garnituro politikov, bo čez čas enako - spajdašili se bodo s kapitalom in delali za interese nekoga drugega. 100% bi bilo tako. Slovenci smo itak mahnjeni na imidž, pomembna je šminka, igranje golfa, kazanje v javnosti ...prikaži več z dobrimi avtomobili, nasplošno je cilj pokazati kdo več pomeni, tako da ta formula ne bo pomagala. Pomagalo bi edino, da prodamo državo kakšni Avstriji ali Nemčiji. Ne bi bilo kreganja kdo je desni ali levi, kdo je za Janšo ali čapca Jankovića. Ljudje, ki bi vodili državo, bi bili popolnoma neobremenjeni z našo preteklostjo in ne bi bilo možno vplivati na njih. Edino kar bi ostalo bi bila kregarija na lokalni ravni, ampak to je še znosno.

  • Franc Zorko 14:51 04.december 2012.

    Dragi policisti!Kot sem že napisal, odvrzite te jopiče in čelade, pa se naj sami branijo. Zaradi mene jelahko Ivan Janez poveljnik posebnih policijskih enote, Vinko pa komandir voda.

  • Franc Zorko 14:51 04.december 2012.

    Dragi policisti!Kot sem že napisal, odvrzite te jopiče in čelade, pa se naj sami branijo. Zaradi mene jelahko Ivan Janez poveljnik posebnih policijskih enote, Vinko pa komandir voda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.