Slovenija
236 ogledov

Največji protesti proti Kanglerju doslej

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ghz891 16:21 26.november 2012.

    Kaj, protestirati v gruči ja, k njemu pa si direktno ne upate? Se vidi koliko ste dejansko predani vašemu "pravu"...

  • PIT 20:01 26.november 2012.

    Pozdravljeni!Sam sem za pravno drzavo in osebno mi ne pase,da se toliko dela mimo sistema. Ne podpiram pa tega,da se delajo taksne "pizdarije" kot jih dela v tem trenutku nekaj tisoč "asov" v Mariboru. Ce ne pase naj gre ...prikaži več veliki del maribora na ulice,ne pa nekaj tisoc taksnih,ki jih v vecini tako ne ve zakaj so na ulici,samo da se druzijo.Nisem za goljufije in za nespostovanje prebivalstva!Drugace pa bi nekatere povabil,da bi malo razmisljali o resitvah in ne o tem,da so na ulicah pijani in unicujejo nekaj kar placujejo davkoplacevalci,ker tudi,ko se unicujejo zgradbe so del davkoplacevalcec.Kangler pa naj stopi pred di in naj to resi pa bo mir!Zavesten-ti pa malo dihaj,ker si v nevarnosti,da te ne bo kap,ce se bos tako sekiral:-)

  • lester1 21:34 26.november 2012.

    Hvala za video! Se pa mi zdi, da so se za enimi prav posebnimi kandidati zapodili. Pol se vidi kar nekaj folka ki hodi med policaji pa niso nič živčni. Tudi mi nismo imeli nobenih težav s policijo pa smo ...prikaži več bli pogosto blizu - razen kakšne neizogibne sapice kemije... Pri folku z maskami pa bi bil jaz tudi previden po mojem.

  • Jernej Jursnik 09:22 27.november 2012.

    gorenjak naj odstopi saj je sokriv kaj so storili njegovi mozje.Mirni protest so napadli in izvali prav policisti.Sramota da so se prodali za piclih 600€ place.

  • Veljko Gačić 09:27 28.november 2012.

    Bravo Maribor! Sam , nepodpiram nasilja a narod je treba razumet!.Kumrovške diplomante in vladajoče FARAONE je trba poslat v AREST...

  • puys 08:49 26.november 2012.

    Današnja tarča je predvsem Barada in njegovi kekci - mafijozoti.

  • dragec 09:10 26.november 2012.

    Kangler - GOTOF - SI!!!!Janković - GOTOV SI BRE!!!

  • francek 12:37 26.november 2012.

    Domov si ga pelji ali pa še bolje na Ciper

  • zavesten 15:18 26.november 2012.

    Čestitam,mariborčani,začnite sesuvat to skorumpirano in gnilo državo.saj slabše tako ne more bit....

  • feferon 17:01 26.november 2012.

    Predlagam, da res hodite posamezno. mogoče bo še vam službe zrihto al pa keš v žep dal. LOL 9000

  • sweetdogs 16:43 26.november 2012.

    Kaj pa po "revoluciji"? Zadaj ne vidim, nobene vsebine/alternative...

  • JaneDoe 16:54 26.november 2012.

    Bravo štajerci, vztrajajte do konca!!

  • Ronald Reagan 17:27 26.november 2012.

    Recimo da Franca jutri odstopi...Kaj pa potem? Kaj se bo zgodilo?Bo kar naenkrat vse v redu?

  • atzz 17:46 26.november 2012.

    če občuduješ dejanja sedanjega župana, lahko tudi naravnost poveš. adijo pamet, tudi taki se najdejo.

  • Aleš Višič 21:10 26.november 2012.

    Tudi po tem ko so razgnali ljudi so se počutili policisti zelo provocirane in napadene!!!! http://www.facebook.com/photo.php?v=547662395260339

  • manch 21:17 26.november 2012.

    Maribor je začetek. Enega po enega. GOTOFI STE!

  • zavesten 18:23 26.november 2012.

    ne,gremo naprej.en župan za zlovenijio,ostali so samo tati našega denarja...

  • zavesten 18:26 26.november 2012.

    ni altrnative,je samo dejstvo da ena rep.bivše sfrj ima še več adiminstracije kot nas je imelo prej 20 mil.absurd.ampak tako je če hoče peščica krast na vse pretege....

  • zavesten 18:30 26.november 2012.

    saj ne rabimo tatinskega župana.mogoče z spremenjeno ustavo,ki jo je zlovenija kopirala od sfrj ,župana sploh ne rabimo.rabimo neprofesionalen mestni svet ki bo delal v dobrobit mesta in nič več.ostalo je samo golazen ki krade....

  • mph 11:38 26.november 2012.

    Kaj ima pa Jankovič tukaj veze? Kar jaz vem čistokrvni Slovenec Janša uničuje Slovenijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.