Slovenija
13 ogledov

"Namerno izzivanje spopada"

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MeršolLingvist 21:32 26.januar 2013.

    A niso levičarski protestniki prišli prvi izzivat na Zbor za republiko? Zakaj zdaj cmerjenje?

  • Mateja Bregar 22:36 26.januar 2013.

    sicer pa če imate tako blazno voljo po prijavljanju ljudi, ker kršijo zakon, začnite pri teti hildi npr. ali pa pri stricu zidarju, bo več denarja prišlo v proračun če take pohapsamo, kot pa če lovimo organizatorje ljudskih vstaj, ki ...prikaži več že tako nimajo (nimamo) za burek

  • Sajko Sojka 22:58 26.januar 2013.

    Kakšen zbor za republiko mi hočemo pravno državo ne Šturma ki je zdavnaj mrtev človek ,mi hočemo delo normalno državo,ne korumpirano !!! Kakor koli vidim kri in poln klinični center Janševega zbora za republiko. Sam ne vem gdo bo dao ...prikaži večo svoje življenje za sds ali iste barabe v parlamentu . Pun kurac imamo levi desni (posebej sds)ki ovira sve kar je dobro za državo in državljane!!! Srčno upam daje prišlo do konca, kr raj vojna kot bednik na socijali . HVALA IN POZDRAV Zborovcima za republiko bomo vas gledali čez nišan čeje potrebno!!!

  • Ronald Reagan 23:01 26.januar 2013.

    Sirotica...delat se spravi...pa bo za burek...ne samo komentarjev pisat

  • Sajko Sojka 23:03 26.januar 2013.

    Kakšen zbor za republiko mi hočemo pravno državo ne Šturma ki je zdavnaj mrtev človek ,mi hočemo delo normalno državo,ne korumpirano !!! Kakor koli vidim kri in poln klinični center Janševega zbora za republiko. Sam ne vem gdo bo dao ...prikaži večo svoje življenje za sds ali iste barabe v parlamentu . Pun kurac imamo levi desni (posebej sds)ki ovira sve kar je dobro za državo in državljane!!! Srčno upam daje prišlo do konca, kr raj vojna kot bednik na socijali . HVALA IN POZDRAV Zborovcima za republiko bomo vas gledali čez nišan čeje potrebno!!!

  • Dragana Dragana 01:41 27.januar 2013.

    ronalde jebali ti svi južnjaci mamicu , pa ne se krit ronal gonald kad imaš muda dej svoj profil . JEBOTI JANEZ IVAN JANŠA GOVNAR MAJKU

  • Stolp 08:58 27.januar 2013.

    Moram reči, da je spodnje je*anje mater in drugo izražanje res tisto kar te 'vstajnike' prikazuje v pravi luči. Gorje da pridete na oblast. Ubogi narod. Pod podobnimi krinkami kot pri vas ta 'neposredna demokracija'(ki ne da je večina podpira ...prikaži več kot trdi Mateja, ampak je večini prej nerazumljiva) je prišel na oblast komunizem. Da o nacizmu ne govorimo. Oba sta izkoristila revščino in težke socialne razmere, tako kot vaše gibanje ali karkoli že ste.In točno tako kot je nekdo dol napisal: delat pejte! Tako boste pomagali sebi, svojim družinam in državi da ne boste viseli na sociali. Saj se najde kaj gotovo. Moja kolegica(sicer z univerzitetno izobrazbo) je za dodaten zaslužek šla za snažilko v svojem bloku. Ji ni bilo izpod časti. Pojdite delati karkoli. Če ne v svojem pa v kakem drugem poklicu. Pa pojdite v tujino. V Nemčiji npr. določenih kadrov drastično primanjkuje.Pa še nekaj mi ni jasno: kako boste spremenili družbo, sistem,... oz. vodili tak sistem kot je drža

  • Stolp 22:03 27.januar 2013.

    Tisti ki poskrbi zase, mu je to da lepo živi, se ima dobro, uživa in je njegova družina preskrbljena, največje zadovoljstvo. Ne potrebuje priznanja drugih. kaj šele kolajn!Meni ne bi bilo do smeha. Lahko bi se sicer smejal ...prikaži več takim kot ti ampak me mine ko pomislim kako nekateri res trpijo. In to zaradi tistih ki so sloveniji praktično od 1945 naprej vladali in ki pe sedaj nočejo zapustiti politečnega prizorašča temveč še plačujejo protestnike da rušijo zakonito vlado da bi oni spet prišli na oblast.

  • feferon 14:15 06.februar 2013.

    Gorenak, tri svoje moraš pripeljat tja, potem jih pa z vodo polij, da se ohladijo z idejo o novem Janšastanu..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.