Slovenija
74 ogledov

Naprodaj petina Mercatorja

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 19:56 11.julij 2017.

    ZAKAJ ?? Naj ga odkupi tisti ki ga je prodal na lastne stroške, al pa recimo zaposleni dvignejo kredite in hipoteke pa si odkupijo svoja delovna mesta nazaj, IN kasneje tudi VODIJO tako kupljeno podjetje, sej ni treba celega lahko ...prikaži več samo tisto trgovino kjer si delal do zdej. NE pa da spet država oz MI pušimo, NE RABIMO Te firme imamo HOFER LIDL SPAR EUROSPIN zakaj bi mogl kupt to, dejmo rajš SPAR recimo :) AJA to pa ne, ker tam pol priskledniki ne morejo krasti.

  • Avatar praufo
    praufo 19:56 11.julij 2017.

    vsi vemo, kako in na kakšen način je nastal ta megalomanski mercator, predvsem pa zakaj ga je bilo treba prodat ... celo na rtv1 je bila oddaja na to temo, torej komur ni jasno kdo je spravil mercator v takšno ...prikaži več stanje, mu ni nič jasno, ... taista oseba, ki je firmo zadolžila do nebes, je osumljena več kaznivih dejanj, je pa res, da država ki je meka za gangsterje, takih tajkunskih tičev ne polovi, ker se vedno izgovarja na zakonodajo, mnogo malih trgovskih firm bi še danes lahko poslovalo, pa jih je mercat, s svojim kraljem na čelu pokupila in sedaj bo vse skupaj šlo v maloro ... žalostno

  • sprehajalec 19:56 11.julij 2017.

    Bo Zoki vskočil?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 19:56 11.julij 2017.

    naša država naj odkupi nazaj Mercator in počasi bo spet naš ponos,ne pa zdaj ko je kvaliteta ki se prodaja v Mercatorju padla občutno cene pa skozi najdražje .Včasih sem večinoma kupoval v Mercatorju ,zdaj samo še občasno,če sem že ...prikaži več slučajno blizu pa pač kupim v najbližji trenutni trgovini,da bi pa izrecno šel v Mercator pa skoraj nikoli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.