Slovenija /slovenija/crna-kronika
72 ogledov

Navijači Seville napadli RTV-jevce

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radsemastimzmesom 17:18 27.februar 2014.

    Vse kar bom napisal: Mediji, karma is a bitch! @ "Bogi španski navijačeki na postajališču v Tepanju."

  • mrki 17:20 27.februar 2014.

    vse se vrača vse se plača !!! Zahvalite se modelom na postajališču Tepanje.

  • KOJAK 17:48 27.februar 2014.

    A ti si pa strokovnjak za obnašanje opic, ko vse veš?

  • radsemastimzmesom 18:11 27.februar 2014.

    Ne, js vse vem, ker sem pameten. Simply as that.

  • radsemastimzmesom 20:30 27.februar 2014.

    Novinarji majo s karmo tolk, da so pisali o teme, kako so naši navijači nečloveški, ker so napadli boge španske navijače, ki so se vračali domov.In ravno ti bogi nedolžni španski navijači so jim dali sedaj po pecki.

  • radsemastimzmesom 17:26 27.februar 2014.

    Majstor, tudi brez tega v Tepanju bi se to zgodilo. Očitno ne poznaš Biris Norte.

  • enola 19:10 27.februar 2014.

    Ne vem sicer kaj imajo novinarji s karmo in pretepom na Tepanju... Idioti so pač idioti, slovenski, španski, zimbabvejski...Sem iz MB in mi gre MB prav zaradi teh viol tak na kito da adijo :SAja Žurnal, ...prikaži več zakaj ste morali dvakrat napisat, da je vaš novinar že na stadionu? Mogoče želite, da ga barabini najdejo in boste imeli o čem za pisat? Pa načeloma ne vidim razlike, če bi imeli novinarja doma, z daljincem in teletekstom - ne verjamem da bo na stadionu bolj ažuren.Smešno.

  • zic 22:37 27.februar 2014.

    evo kaj je nastal zaradi par primitivcev???? doživljensko bi jih izgnal iz tekm plus robija, kopanje jarkov, cest, da odslužijo svoj primitivizem!!!

  • texpower007 20:08 27.februar 2014.

    sej te slovenski komentatorji tud niso nič vredni... samo udri sine

  • mph 21:52 27.februar 2014.

    S to našo huligansko drhaljo bi morala država temeljito poračunat ... še prej pa temeljito predelat zakone.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.