Slovenija
12 ogledov

Ne stavkate? Ne boste se pogajali!

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ligor 13:00 18.april 2012.

    drenca-pojma nimaš kaj govoriš. Z diplomo bom delal v rudniku? Če si tak smotana ali smotan pa delaj v rudniku ali pa idi k zidarjem. Sem tudi sam delal v gospodarstvu in je vsepovsod enako. Vsak ima svojega gospodarja, žal ...prikaži več pa je da se naši delajo norca in to že od leta 2008 z temi nesorazmerji kjer mi vsak mesec odtegujejo 100€ neto in sploh ne vem zakaj tako da lepo prosim. Če pa misliš da nam je tako lepo, pa se pridi preizkusit v mojem delu in boš ta komentar dal stran oz. ga boš spremenil-a.

  • Darko 12:01 18.april 2012.

    štrukelj, po moje si pušnu tole sranje in hujskanje. To ni sindikat ampak politična stranka. Unmu semoliću pa sporoči da tudi kraški zidar diha na škrge. To je ena od firm, ki je do zdaj futrala javni sektor. Miškoti delal ...prikaži več boste za mizerijo, ker ne želite pomagat državi. Vaš cilj je rušit vlado, bedaki kaj boste jedli ko bo tudi z vašo pomočjo šlo vse v PM? res ste neproduktivni zdraharji

  • Maxximus 12:33 18.april 2012.

    minimalcu...U penziji še za kruh ne bomo imeli! Pa boš delal 40 let, pol pa za kruh nimaš??? Pa dovolj je tega sranja! Ampak ne...ker smo ovce...beee beee....hlapci....razdeljen narod....politikom to globino uspeva povečevati...razdeljenemu narodu in prestrašenim se lahko vlada...Kaj pa ...prikaži več če bi se šli mal organizirano nepokorščino???Aja, ne...rajši ostanimo ovce in bodimo fauš tistim, ki si upajo, znajo in zmorejo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.