Slovenija
508 ogledov

Ne več obvezno pač pa priporočljivo?

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nasha71 06:52 14.april 2015.

    Ma dajte no, evropa ima možnost izbere že desetletje ali več pa zaradi tega ni še nihče umrl, in živijo še starejši "primerki", s katerimi je vse OK in niso bili cepljeni. Smo še edina država ki vztraja pri starih ...prikaži več šegah in navadah, da si manjšina fila žepe... Da ne omenjam, v primerih ko otrok doživi hudo reakcijo na cepiva, država umakne roke in rečejo znajdi se! Dokler bo to tako, nima nihče pravice dikterat o tem. In stroški avtisičnih otrok niso majhni, obstajajo pa še hujši primeri... Me zanima kako bi protestirali če bi se zgodilo vam. Tipično slovensko. Meni se ne more zgodit. Pa začnimo debatirat o ozkolednosti.....Lahko je, dokler so otroci zdravi a ne?

  • nasha71 07:23 15.april 2015.

    ne rabim dokazovat, imamo kar nekaj primerov ko je kemija ali zdravio sprožila psihoze take ali drugačne oblike, pri otrocih/odraslih z genskim zapisom ki povečuje možnost le teh.. Zato ne mi abadabat... Zato pa je svet tako lep in miren ...prikaži več ker ga obvladujejo korporacije, seveda z namenom, da bomo vsi zdravi in srečni... O sej res.... to je druga dimenzija, v tej vlada denar.... LOL in ti bi men pamet solil/a... Denar je sveta vladar in ne dobrobit človeštva -_- sam tok v info... mogoče ti kaka celica zakurbla :D

  • Skippy 18:20 13.april 2015.

    Saj tudi v germanskih državah otrok ne more v šolo ali vrtec, če ni cepljen. Samo Slovenci bi spet nekaj radi po svoje.

  • 49632c028116b4136aebb6b3dbb4a7bebf09663f 18:08 13.april 2015.

    Še nekaj let nazaj, je bilo tudi v naši podalpski deželi tako, da si moral ob vpisu otroka v vrtec, prinesti potrdila o vseh cepljenjih ... In, če jih niste imeli, otroka niste mogli vpisati v vrtec prvega starostnega obdobja ...prikaži več (jasli). Mar danes ni več tako???!!!

  • gabruza 19:08 13.april 2015.

    prov čez ušesa bi te usekov.

  • kren23 19:25 13.april 2015.

    Kake floskule. "Nočejo prevzeti odgovornost, če necepljeni otrok prirnese virus v šolo"...Kje pa piše, da cepljeni otroci niso prenanašalci. Jao...samo enostransko zavajanje in pumpanje naroda, da so vse otroške bolzeni oh in sploh...

  • Talja 19:42 13.april 2015.

    Točno tako. Ovčke slepo verjamejo, s čimer jih glavni pumpajo. Sami se ne bodo poglabljali v to temo, preverili, raziskali.. Ni ravno treba veliko, da najdeš toliko podatkov, ki te prepričajo v to, kako škodljiva so cepiva. Še posebej kakšna ...prikaži več izjava starša, ki je izgubil otroka naslednji dan po cepljenju.. Ampak nekateri bodo ostali slepi..

  • KOJAK 19:51 13.april 2015.

    Ti si RES SMEŠEN. Včeraj si meni napisal da sem primitiven, danes pa pišeš o zabitih starših, veganih in gorečih vernikih...

  • KOJAK 19:51 13.april 2015.

    Ti si RES SMEŠEN. Včeraj si meni napisal da sem primitiven, danes pa pišeš o zabitih starših, veganih in gorečih vernikih...

  • puksicd 20:51 13.april 2015.

    A misliš, da pa staršev, ki so izgubili otroke, ker jih niso cepili ni? Tistih ne priznavaš? Zelo oprano-boga si.

  • Ferluci 21:00 13.april 2015.

    Jaz bi vsem idiotom, ki ne dajo cepiti svojih otrok, vzel državljanstvo, otroke pa dal v posvojitev. Takšni skrajno neodgovorni starši ne bi smeli imeti otrok.

  • puksicd 21:59 13.april 2015.

    Ja, najprej jih ne cepijo, potem jim še forsirajo neke vegansko-presne neumnosti in ni čudno, da zrasejo zaostali rahitiki, če sploh preživijo. Odvzet otroke, jih cepit in nahranit!

  • JONIJONI 22:00 13.april 2015.

    Mene res zanima ta literatura s preverjenimi dejstvi. Literature o koristnosti cepiv je ogromno, na tvojo žalost pa je vse brez preverjenih dejstev!!

  • JONIJONI 22:06 13.april 2015.

    Ob vpisu otroka v vrtec ali šolo si moral prinesti potrdilo o opravljenem sistematskem pregledu. S tem si dokazal, da je otrok fizično in psihično zrel za v vrtec ali šolo. Obvezno cepljenje, kot pogoj za vpis ni bilo nikoli. ...prikaži več So pa znali pediatri to izkoriščat in pogojevat kot obveznost.Treba samo prebrat kakšen zakon in ne samo slepo verjet bogovom v belem!!!!

  • mph 23:36 13.april 2015.

    Če ni pameti .... včasih ni druge. Žal.

  • KOJAK 00:45 14.april 2015.

    Jaz sem primitiven...a bereš svoje besede: zrasejo zaostali rahitik, Odvzet otroke, zabiti kot vegani, Popolni bebci... aja sorry ti si pameten in razgledan, prijazen in tak, ki je pripravljen svojega otroka s pesjo v obraz če nekaj ne naredi ...prikaži več po njegovo... BRAVO slovencelj.

  • s.i.k. 17:36 14.april 2015.

    .zakaj pa necepljeni ne bi smeli v vrtec ?? saj se cepljenih ne bo nič prijelo ; menda

  • mph 19:54 14.april 2015.

    Tudi Amerika ima na izbiro že nekaj časa ... ampak lahko samo sanjaš, da ti bodo kjerkoli sprejeli otroka npr. v vrtec. Že vejo zakaj. Ljudem pač dovolijo biti neumni, ne dovolijo pa jim ogrožati ostalih. No, do letos, ko ...prikaži več se je izkazalo, da neumnost drugih lahko povzroči hude posledice kar vsem. Pri vsakem cepljenju je pomemna tudi precepljenost. Dokler jih je dovolj, so precej varni tudi necepljeni.

  • mph 19:54 14.april 2015.

    Tukaj je še faktor zaščite otrok pred lastnimi (neumnimi ali paranoičnimi ali oboje) starši.

  • puksicd 20:30 13.april 2015.

    Seveda, saj si ... Ti, Talja, pa si tipičen primerek neodgovornega bitja, ki se je na nesrečo drugih razplodilo in zdaj zavestno škodi svojim otrokom. Ti imaš mogoče svoje oči, v glavi pa si tako naivna, da še vedno verjameš ...prikaži več v pravljice in neke kao teorije zarote. Pač - preveč površinskega googla in premalo literature s preverjenimi dejstvi in dokazi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.