Slovenija
1040 ogledov

Nepravilno nameščena vinjeta vas drago stane

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zlatane 15:51 15.maj 2012.

    a veš ti zakaj se vse moje stranke na firmi zmotijo???

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 21:17 14.maj 2012.

    Ce se celo leto furas samo po sloveniji verjamem da teh problemov nimas.

  • smoljo 21:25 14.maj 2012.

    no pa še neveljavne vinjete ,ki so nalepljene na steku ,te ovirajo pri voznji,takoj imas a stebricek vecji in zorni kot je manjsi.jaz bi raje taksnega voznika kaznoval,ki ima toliko vinjet nalepljenih,ki so potekle,ker nima varnejšega pogleda na cesto.

  • Neja35 21:36 14.maj 2012.

    Če je človek nepismen, je nepismen, nimaš kaj pomagati:) Na vinjeti je točno NARISANO kako se vinjeta namesti :)

  • zlatane 21:43 14.maj 2012.

    ti si nezmotljiva...bravo????!!!

  • zlatane 21:45 14.maj 2012.

    genij????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gggg 22:38 14.maj 2012.

    Zaradi zmožnosti opravljanja preprostih opravil z jasnimi navodili se nimam za genija.

  • zlatane 22:53 14.maj 2012.

    kaj zdaj ti naj ploskamo?????? če treba ti bomo, samo povej pa ti bomo.....?????!!!!

  • Skippy 01:14 15.maj 2012.

    Kolikokrat pa v prometu moreš gledati mimo osrednjega ogledala?

  • golob.bob 04:05 15.maj 2012.

    sicer so največji de_bili tisti, k vidis da ima 4 vinjete nalepljene 2009 2010 2011 in 2012.. nevem kako je mozno da si tako nesposoben postrgati dol zadnje 3?? nej mi en razlozi to ker očitno sem js neumen da ...prikaži več ne razumem kaj je pri temu tako tezko.. sam sem brez nekih fenov in nevem česa vse porabil celih 15min za popolno odstranitev vinjete brez madeza.. potem pa jokajo ker je neveljavna.. zakaj neveljavna ker je tako nizko postavljena glih zaradi 3 nad sabo.. kazen in nic druzga, ze na uvodni sliki je razvidno da se trenerkarju ne lubi stare dol dat..

  • golob.bob 04:05 15.maj 2012.

    mislim da je tezka verjetnost se zmotiti.. saj poleg texta je še narisano :))

  • gggg 09:08 15.maj 2012.

    Nimam kakšne potrebe po tem, da bi mi drugi ploskali. Sem odrasel, odgovoren in sposoben brez vpliva drugih smiselno in pravilno ukrepat.

  • darioj7 14:18 15.maj 2012.

    jbm, avstrijsko vinjeto v sekundi dol spraviš in jo lahko lepim iz enega avtomobila na druge brez težav, tole Slovensko pa ne moreš v celem kosu dol spravit da se j...š..

  • zlatane 15:50 15.maj 2012.

    ok potem ti pač ne bomo...saj sem te vprašal za navodila iz vljudnosti...???!!!

  • 1111 16:46 15.maj 2012.

    ...gnoj od darsa...na svoj avto zalepim vinjeto kjer meni paše, avto je moja lastnina!!! Švica ima vinjete že leta in leta, ampak ne komlicirajo kam moraš nalepit...to je možno samo v naši jebeni, fašistični, kvazi državi...najraje jo bi pribil nekomu na....

  • gggg 21:06 14.maj 2012.

    Na vinjeti je zelo jasno označeno, kje se mora nahajati. Ali je tako zelo težko nalepko nalepiti na ustrezno mesto? Jaz jo imam vsako leto na istem mestu. Je treba pač poskrbeti in odstraniti staro neuporabno. Pa da se ...prikaži več ne boste spet pritoževali nad odstranjevanjem - jaz vsakič porabim za odstranjevanjem kaki dve minuti.

  • gggg 21:22 14.maj 2012.

    In koliko je takih voznikov, ki se vozijo po celi Evropi in imajo zato na šipi tiste štiri vinjete kolikor je pač držav z vinjetnim sistemom?Ne razumem pač tistih, ki imajo še vedno nalimane pred-pred-lanske vinjete iz SLO, AUT... ...prikaži več - a si je tako težko vzet dve minuti in malo popucat po svojem avtu?

  • smoljo 21:22 14.maj 2012.

    se popolnoma strinjam,tu se vidi da je clovek len da se mu niti ne lubi odstranit stare neveljavne vinjete z svojega steka,zakaj bi lepil si vinjeto ob vinjeto,ce je prejsna neveljavna ,traja pa kot ste rekoli 2 minuti.lenoba pac

  • b3180966 21:58 14.maj 2012.

    In zakaj drugih vinjet ni nalepil na stransko steklo in našo na predpisano mesto? Poleg dosojeni kazni bi moral dobiti še eno in sicer za blatenje moje domovine (če je tudi njegova iz zapisa ni zaslediti)!

  • Dusan Podrekar 07:59 15.maj 2012.

    Mene pa zanima zakaj moram imeti 2 vinjeti, če imam 2 avtomobila, ki jih ne morem uporabljati hkrati. Naprimer. Imam osebno vozilo in avtodom. Ko grem na dopust je drugi avto v garaži. Smiselno bi bilo, da bi bile ...prikaži več vinjete prenosljive in jih pač uporabljaš za vožnjo po avtocestah. V Avstriji so imeli (ne vem če je še v veljavi), da si celo tablice lahko prenašal iz avta na avto, ki pa je moral biti tehnično pregledan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.