Slovenija
44050 ogledov

Nesreča: Takole sta končala na njivi

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:38 29.marec 2024.

    bemfl je tišal kot budala... še dobro da imam poršeja, da ne bo kdo mislil, da sem bedak

    • Grof 09:35 29.marec 2024.

      Če nisi bedak si čefur, kot Stoimenova, ki pravi sem Slovenka, ampak tujka, migrantka, …

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 15:27 29.marec 2024.

      ne eno ne drugo. visoko študiran sin staršev z globokim poreklom v Sloveniji, 10 generacij nazaj pa je bil nekdo, ki je sem prišel iz Dunaja s poreklom nekje na meji današnje Belgije oz. Nemčije. Podjetnik, skrbim, da je več ...prikaži večč kot 100 družinam lepo, 98% vsega izvozimo in plačujem visoko nadpovprečjem. Potrebujem varen in udoben avto, ker sem veliko na cestah po Evropi, ker imamo letalski promet v klincu. Še kaj?

  • Avatar Leon
    Leon 07:07 29.marec 2024.

    Obvezna kamera bo naslednja novost v avtu .

  • Idioti 11:34 29.marec 2024.

    Kako pa rečete tistim , ki so prišli iz Avstrije v te naše kraje pred 200 -300 leti ? Jaz vam vsem skupaj južnjaki !Enim so tudi Severnjaki samo Južnjaki , čefurji

  • Idioti 11:08 29.marec 2024.

    Najboljše je zleteti na svežo njivo . K sem jaz zletel , sicer pijan ko majka s ceste , sem zletel na sveže zorano njivo , naredil špuro in se ustavil v sredinskem kanalu njive. Nič se ni zgodilo , ...prikaži več, samo rikverc nazaj na cesto in gremo naprej , Dvojni ovinek pred Orehovim gajem Sneberje . Na praznik Dneva republike 27, dec 1973. , po proslavi v podjetju !

    • Idioti 11:25 29.marec 2024.

      Pripelješ iz Šmartnega , 200m pred dvojni ovinek , vidiš naprej tudi cesto, ki pelje nasproti vozeče v njihov isti dvojni ovinek. In ker ni bilo tu nobenega smo sekal prvi levi ovinek. Glej čudeža , nasproti po svoji strani ...prikaži večni pripelje bel 1300. Odvijem jaz , na njivo, on pa v grmovje ob cesti , danes so to grmovje drevesa. Nazaj na cesto , ko izstopi še bolj nalit možakar od mene in začne: Fanje oprostite , mal smo ga popil . Je že v redu Jože ni problema. Kaj si pa počel v ovinku ! Scat me je

    • Idioti 11:29 29.marec 2024.

      Žurnal jebalo vas 500 znakov . Človek sploh ne more napisati ali opisati tistega kar želi , ne da bi zmanjkalo prostora , potem pa krajšaj misli , briši besede , pa te mine volja .

  • Grof 09:36 29.marec 2024.

    Leon, ti bi jo rabil okoli vratu, kapiš, prevečkrat si zalutal bi ti rekla Emilija migranta

  • sandi76 09:24 29.marec 2024.

    BMW. Zakaj me ne čudi !

    • Idioti 11:10 29.marec 2024.

      Jaz sem samo enkrat , pa ne z BMW ampak Spačkom !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.