Slovenija
3735 ogledov

Neverjetno: Ukradli avtobus, se z njim vozili, nato pa zažgali

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:55 30.avgust 2023.

    Mogoče so se ljubitelji ameriških kriminalk odločili v praksi preverit, če drži, da ogenj uniči vse forenzične dokaze!?

  • sandi76 14:26 30.avgust 2023.

    In zopet bo integriteta barabic bolj pomembna kot to, da bi se jih javno objavilo z imeni in priimki. Dokler bo sistem bolj ščitil lopove, kot poštene ljudi, se bo dogajalo podobno !

  • Avatar Garancija
    Garancija 13:58 30.avgust 2023.

    Včeraj sem bil tako nažgan, sem se odločil da grem domov z avtobusom ,le tega se ne spomnim,kje sem ga dobil

  • Avatar Leon
    Leon 16:26 30.avgust 2023.

    Torej ni problem kriminala samo na Dolenskem ,Gorenjskem ,Goriškem ...problem je policija .

  • Friderik1950 16:59 30.avgust 2023.

    Prej, ko so bile policijske postaje v vsaki večji vasi, miličniške patrole na ulicah, znane barabe pa preštete, je bil še kar red. Ja, pa pesa so tudi imeli poleg. Res je.

  • Idioti 11:27 31.avgust 2023.

    Ja da ni kamer na vsakem vogalu , jih pa ne bi našli. Policija bo prekontrolirala vse dogajanje pred pred krajo busa. Kajti , morali so do njega pridet peš ali pa z avtom . Pa še pijani mogoče direkt iz kafe bara ,

  • Ender3 14:04 30.avgust 2023.

    Migranti kakopak, Nora24tv jih dnevno prešteva. Vedno več jih je...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.