Magazin /magazin/lepota-telo
298 ogledov

Nezdrava hrana, ki je v resnici zdrava

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr_izi 09:49 23.marec 2012.

    Glede sojinega mleka se lahko tudi debatira, lahko je iz GSO narejena. Po pravem človek naj nasplošno ne bi ali vsaj v zelo malih količinah užival 4 belih živil, moke(pšenične), sladkor, moko in mast. Te so poleg raznih dodatkov(aditivov E) ...prikaži več glavni povzročitelji bolezni ob tem tudi raka. Plus tega ljudje ne ali izredno malo uporabljajo olja ki izdržijo brez spreminjanja maščobnih struktur, večjo temperaturo(Arašidovo, sezamovo, kokosovo olje), za cvrtje. Največja napaka veliko kuharskoh mojstrov in ljudi, ki to kopirajo, ko oljčno hladno stiskano olje, (ne razumem zakaj bi ga sdicer toplo stiskali), pregrevajo in cvrejo v tem olju, za katerega je znano da se surovo uživa:To je pač moje mne. Ostali ste pa itak vsak za sebe odgovorni! Lep Dan!nje

  • Leonor 10:39 23.marec 2012.

    GSO niso nič napačni, soja je problematična, ker vsebuje fitoestrogene, analoge ženskih hormonov, ki povzročajo zmedo v ravnovesju človeških hormonov, podobno kot kontracepcijske tabletke. Ampak vsak po svoji vesti ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:20 27.junij 2015.

    to sem že nek bral ampak mislm da je to neresnično. Enostavno se mi ne zdi normalno da to obstaja. Ker če bi obstajal zakaj pa potem ne rečejo še za kakšno drugo hrano da vsebuje nevem analoge ženskih al ...prikaži več pa analoge moških hormonov? Zakaj samo za sojo pa samo za ženske analogne hormone? Nevem...mal mi je neverjetno da bi imelo samo eno živilo take lastnosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.