Slovenija
144 ogledov

Nežo odpeljali iz Padove

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:29 07.december 2016.

    Kljukci pa kaj si dovolite , da vas tale matinateguje kakor hoče in se ji zahoče! CITIRAM mater : Otroka so začeli zdraviti , se pravi , da so postavili diagnozo . In sedaj mater pred 5 dnevi vsa srečna ...prikaži več , da je našla ustanovo po njeni želji , odpelje otroka iz te iste bolnice in od teh istih fantastično pametnih zdravnikov !!! Pa ne more šetat po tujih klinikah , ne da bi prej dobila papirje ZZZS !! Kdo plačuje njeno samovoljo ? Morda vi s svojimi prispevki ? Očitno si je z vami naivneži nabasala dosti privatnega denarja , da se lahko zajebava in zeza predvsem vas , zame je to odpisan slučaj , žal !

  • Žurnalček 22:20 07.december 2016.

    V Srbiji sta na takšen način starša zbrala mislim da pol miljona € , otrok je umrl , ona dva sta pa pobasala ostanek okoli 400.000 € . Ko so darovalci zahtevali višek dnarja ne nazaj , ampak da se ...prikaži veče ga nameni za naslednjega , ki ga bo potreboval , sta jim starša pokazala figo freškalo in na račun smrti obogatela !

  • Žurnalček 23:04 07.december 2016.

    Ob tvojem odhodu ti jaz toplo priporočam NOVO TV , kajti tam se zbirajo istomisleči , pustimo sedaj po strani bedaki . Vidiš , tam so me zbrisali že po prvem komentarju , ki ni bil všeč pasjeglavcu !Državni ...prikaži veči sekretar na M za promet dobi SMS z naslednjo vsebino , videl na lastne oči , ker mi je zanalašč ekran obrnil proti meni : Zvečer je oddaja - ne spomnim se več katera , recimo ji Tarča - in vas prosimo za odane pluse v anketi ki bo v oddaji sledila. Plačani oddani plusi z državnih telefonov , v in za korist SSDSSSS !

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:15 07.december 2016.

    Poznam en podoben primer, ko so starši (predvsem mati) začeli delati neumnosti in kljubovati sistemu in Bogu. Škoda, da mora otrok vse to trpeti, ker res ni nič kriv..... Včasih je treba stvarem reči tudi USODA. Žal.

  • Žurnalček 22:16 07.december 2016.

    Vaši sladkomedeni srce parajoči komentarji me pa ne zanimajo , ker z dejanskim stanjem veze nimajo ! Kaj a mislite , da je men vseeno za otroka ? Vid se, kakšni bedaki ste !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.