Slovenija
88 ogledov

Ni bilo za položnico, za mercedes pa

Komentarjev 86
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • piksna 12:58 16.marec 2012.

    Ni se delal norca 2 leti.To je trajalo od januarja 2008.

  • Boco 13:05 16.marec 2012.

    Se strinjam, razen točke 6. Našteti nikoli ne bodo obsojeni. Slovenska zakonodaja ima preveč lukenj, da jih njihovi odvetniki ne bi izkoristili ali pa bodo našli kakšno procesno napako v postopku.

  • Karlina Lebar 00:06 17.marec 2012.

    Zakonodajo je potrebno čim prej spremeniti. V kaki državi živimo?! Za vse tajkune in velike ribe ni nobenih kazni! Na tisoče ljudi je zaradi privatizacije in slabe zakonodaje o lastninjenju na cesti, komaj preživljajo svoje družine in sebe. Tajkunom oziroma ...prikaži večma "nesposobnim direktorjem" ki so zadeve tako daleč pripeljali pa naša zakonodaja nič ne more. Kje je tu pravica?! Zakaj, se vsem tistim "tajkunom" nesposobnim direktorjem ne odvzame premoženja in ga razdeli med delavce, ki so ostali brez službe. Za navadne ljudi pa deložacije in kazni, če ne poravnajo pravočasno 124 EUR!? Sem proti takim sodnim postopkom! Sodnica pa kot je že predhodnik napisal obvezno na ZDRAVLJENJE in ji odvzeti sposobnost odločanja za vse večne čase!!! Apeliram na zdajšnjo vlado, da čim prej spremnijo vso zakonodajo ki ni pravočna. Zadnji čas pa je da vsem tajkunom poberejo vso premnoženje in ga dajo delavcem ki so zaradi privatizacije ostali brez dela. Sramota, kaj se dogaja v naši SLOVENIJI!

  • zdrej 15:07 16.marec 2012.

    Na žalost se strinjam, da točka 6 ne drži najbolje. Če pa se motim, pa toliko boljše.

  • Naglas 11:12 16.marec 2012.

    Jaz bi mu za pretep še več naložil ... plačaj svoj "zapitek" pa do tega ne pride. Jaz nimam težav z rubežniki!

  • francek 10:25 17.marec 2012.

    BMW NE IZDELUJE ENOPROSTORCEV, SE PA STINJAM, DA JE STAL DRAG AVTO NA DVORIŠČU?

  • tralala 09:21 16.marec 2012.

    Meni se ne smili.

  • Stolp 10:53 16.marec 2012.

    Komandir: Jutri bomo tam pri Vasksićih morali morda razbijati živi zidEden od policistov: A je treba kladve prnest?

  • Leo Nardo 11:01 16.marec 2012.

    Sem za enakopravno državo, samo zakaj se to ne zgodi, če so v primeru romi in politiki?Zakaj imajo oni več pravic od nas?

  • motorcki 11:04 16.marec 2012.

    A mi en prosim pove kaj dela POJOČI MAJOR tam v Litiji?

  • dragec 11:07 16.marec 2012.

    Ja meni tudi. Samo imam občutek, da tale tip ni tako čist in pošten. A si opazil BMV enoprostorec za cca 70000 EUR. Ma taj Zoran je živel na veliki nogi.

  • MK 11:26 16.marec 2012.

    pejte delat delomrzneži

  • maneken 11:39 16.marec 2012.

    ti tudi nimaš izkušenj s sodišči, in zato ne veš, česa vse so zmožne "gospe v črnem"razglasili so, da se je izogibal plačilu in da ni hotel plačati. Pa se je res?Sami naivneži tukaj gor?

  • maneken 11:41 16.marec 2012.

    Aja, saj res, kdaj bo rubež pri Jakliču?

  • Naglas 13:22 16.marec 2012.

    Gospod je bil večkrat pozvan, vozi BMW X5, pravi, da ima cca. 40.000€ letne plače in kot odgovor zakaj ni plačal položnice ... saj ima vsak kakšno neplačano!Zaslužil si je, da se je to zgodilo ... ne mečite v ...prikaži več isti koš njega in tistih, ki dejansko nimajo za kruh!In sedaj nas bo ta primitivec (obsojen nasilnež ... dokazano) še blatil pred Evropskim sodiščem? Kaj se dejansko naivne ovce, da ga podpirate!?

  • Naglas 13:24 16.marec 2012.

    Norca se dela iz drćžave in grozi z tožbo na Evropskem sodišču ... dobro, da jaz nisem policaj!

  • Naglas 13:28 16.marec 2012.

    A ni žalostno, da komentiraš nekaj in še pisat ne znaš!?

  • Naglas 13:29 16.marec 2012.

    Bodo, bodo ... boš videl. Tudi na njih pride čas ... in komaj čakam.

  • francek 13:32 16.marec 2012.

    SODNIKI IN TOŽILCI NAJ SE ZAČNO UKVARJATI Z VELIKIMI RIBAMI, ČE PA JIM BO OSTALO KAJ ČASA PA NAJ LOVIJO MALE RIBE. PRI NAS PA JE RAVNO OBRATNO.

  • redcock 11:14 16.marec 2012.

    Dejstvo je da ta Vaskršič ni pobožna ovca in da se je norčeval iz sistema. Res pa je tudi, da je čas, da se pravna država uresniči npr. tudi pri g. Jakliču šefu Ljubljanjskih lekarn ali pa pri odvetnici Suzano ...prikaži več Gale Robežnik, ki so jo ujeli pri podkupovanju, idr.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.