Slovenija
767 ogledov

Novi direktor RTV Slovenija Igor Kadunc bi zvišal RTV-prispevek

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 12:11 22.maj 2017.

    vsi odpisani politiki in presstitutke oćitno najdejo tu svoje zatoćišće !grčija ima z 11 mio prebivalcev, 600 zaposlenih na nacionalni tv, mi z 2 mio prebivalcev pa 2000 !!!!!!!!!!!!!!!najmanj 1700 parazitov na nacionalki je VIŠEK !!!!ODPUŠČATI !!!!!!!!!!!!!<br ...prikaži večhttp://nova24tv.si/slovenija/mladi-zbrali-2500-podpisov-za-ukinitev-obveznega-rtv-prispevka/

  • blueone 21:35 22.maj 2017.

    Po čem sklepa, da bi ljudje sprejeli zvišanje prispevka?

  • Alen Jazbec 09:08 22.maj 2017.

    Naj se ukine to svinjarijo od naročnine. Plačuje naj tisti, ki to gleda, banda pokvarjena!!!!!

  • mrki 09:08 22.maj 2017.

    Kadunc - ODJEBI - za tako štalo kot jo imate je še ta previsok!!

  • crniovcar 09:16 22.maj 2017.

    tooo ---za gledat reklame-- za ponovitve-- kreteni- ukini dva programa najmanj

  • tomaz 10:03 22.maj 2017.

    Vse bi naredili, le tistega kar je nujno pa ne. Na nacionalki je vsaj 50 % zaposlenih preveč. Vse primerljive TV hiše jih imajo pol manj, naši se pa še kar naprej izgovarjajo na kvaliteto, ki tudi slučajno ni več ...prikaži večajno ni več taka, kot bi morala biti. Tehnika je šla naprej, rtv_jevci pa ne. Na koncu vsakega prispevka se zvrsti 3x več delavcev, kot na sorodnih tv. Bi pa dal 2 EUR na mesec več, če ukinejo reklame.

  • sprehajalec 10:09 22.maj 2017.

    #Prepričan je, da bi državljani sprejeli zvišanje RTV-prispevka.# Ta je nor. Seveda bi ga sprejeli, če stojijo za prispevkom sredstva represije. Pa še ene tisoč žlahtnikov pa znancev bi zaposlil k obstoječim 2500 tim. RTV Slovenija ima vse znake neke komune.

  • sprehajalec 10:10 22.maj 2017.

    Na koncu vsakega prispevka se zvrsti 3x več delavcev, kot na sorodnih tv. temu se pri nas reče "socialno".

  • uni65 11:47 22.maj 2017.

    G.Kadunc ostani v penziji pa pusti drugim da vodijo z pogledom naprej, ne se pa naslanjati samo na prispevke,če pa že ostaneš pa naredi pravo čistko pa zapečkarje pospravi

  • mb 12:02 22.maj 2017.

    "Ljudje bi sprejeli zvišanje RTV prispevka"očitno še nekdo, ki nima stika z realnostjokar se mene tiče, lahko RTV kar ukinejo

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 12:06 22.maj 2017.

    kar ukinte ta gnila tv, prispevka ne plačujem ker te gnilobe ne gledam in ga še nikoli nisem plačal, nič nimam tako da mi nič ne morejo, bebci gnili

  • cogocogo 12:14 22.maj 2017.

    a se ti dedec hecas z to izjavo drzavljani bi se strinjali le ce se ukine ta vasa tv ,,le kdo vas se gleda ,,,nimate programa ki bi bil vredn ogleda porocila so najbolj zavajajoca enostranka od vse televizij reklam ...prikaži večelevizij reklam pa da se ti res strga ce bi vas gledal pa se tako visoka obvezna narocnina ,,imate drzavno dovoljanje da ropate narod ,,a naj damo ze pol place samo za vase umotvore ,,

  • cogocogo 12:17 22.maj 2017.

    jaz pa sem preprican da bi vecina drzavljanov z veseljem gladala kako gori ta jazbina ki trosi med ljudi neresnice lazi in se marsikaj slabega

  • Tomaž Mihevc 12:20 22.maj 2017.

    Sram te bodi .Za ta program ki se predvaja že tako preveč plačujemo saj razen športa ni kaj dosti za pogledat.

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 13:16 22.maj 2017.

    Kdo sploh še gleda nacionalno TV, razen, ko so tekme SP v skokih?

  • Miha Čenč Miha Čenč 13:47 22.maj 2017.

    Največ bi naredila RTV ,če bi se samoukinila in s tem prihranila nepotrebne in prevelike stroške državljanom.

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:55 22.maj 2017.

    Zaradi mene lahko ukinejo Proplus s vsemi svojimi programi ,Planet TV, Novo 24;(skratka vse politične televizijske programe ,saj tako ali tako gledam dobre nemške programe ali lokalne televizije

  • Johan Spohan 17:08 22.maj 2017.

    No pa so spet klicaji. A jih ni partajfirer naročil več.

  • Janez_53 09:25 22.maj 2017.

    DRAGI KADUNC, ŽE TAKOJ SI BRCNIL MIMO!!! DRŽAVLJANI NITI PRIBLIŽNO NISMO PRIPRAVLJENI PLAČEVATI ŠE VIŠJI RTV PRISPEVEK! NAJPREJ NAPRAVI RED IN PREČISTI INSTITUCIJO, KI JO VODIŠ! ODSTRANI VSE, KAR NI POTREBNO ZA DELOVANJE! ZAPOSLENIM DAJ POSPEŠEK! BOŠ VIDEL, DA BOŠ ...prikaži več IMEL ŠE VIŠEK DENARJA!

  • kontrahan 09:27 22.maj 2017.

    Ne se razburjat. Isto se bo zgodilo kot z POP tv, kanal A, Planet TV. Razburjanje u iber ,na koncu bomo pa lepo rep med noge dali, pa plačali. Že videno in narejeno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.