Slovenija
138 ogledov

Novinarka in urednica ga tožita zaradi razžalitve

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 15:39 08.april 2016.

    To je edina tema na katero levaki znate skupaj spraviti komentar.

  • jakec1575 15:40 08.april 2016.

    da se nic ne da in da raje capljajmo 5 korakov za ostalimi. te je potrebno zamenjati. in država bo zadihala. Ta država premore mlade inovativne, stare inovativne in modre ljudi, ki se samo nocejo zafrkavati s tistimi, ki se ...prikaži več jim nic ne da. Dajmo to zdrmat in 1 leto bo spet 1 leto ali manj in ne 5 let. janeza pa pustite janezu. Resno!!

  • colio 18:52 08.april 2016.

    prosim,idi v tvojo levistično šolo,kjer te bodo tvoji levaki naučili pravilne uporabe in pisanje slovenščine ( http://www.modrijan.si/slv/Knjizni-program/Knjizni-program/Novice/Izslo-je/Pravipis-vam-ne-bo-povedal-da-pred-ki-ko-ker-da-ce-vejica-skace-to-ze-veste\s\s;)

  • Zmago 08:32 11.april 2016.

    Nagnusnih fac ???...................... Kako se pa potem briješ ??? ;-)

  • tralala 15:16 08.april 2016.

    Pravilno! Dvomim, da bo Trakuljo kaj izučilo.

  • colio 15:23 08.april 2016.

    Sem desničar in nisem pristaš SDS.Prav bolano se mi zdi,ko je kakšni članek o desničarjih in potem raja vdari po njih.Na vseh slovenskih portalih,ki pišejo o desničarjih udrihajo gnojnico eni in isti z drugačnimi up. imenih. LP COLIO !! :)

  • tralala 15:46 08.april 2016.

    Verjetno si mislil bolno, ne bolano, ne? Drago so-komentator 'colio'. Oseba za Tralala se prijavlja samo pod omenjenim psevdonimom. Nimam namena večkrat brati takih komentarjev, kot jih daješ ti in gledati nagnusnih fac, kot je zgoraj na sliki. Lep pozdrav!

  • OneCent 16:03 08.april 2016.

    @colioSmrtni greh to sicer ni, lepo pa tudi ne

  • OneCent 16:04 08.april 2016.

    Kaj nam pomaga, da ga tožijo? Ko ga bodo tudi obtožili in zaprli, potem nas obvestite!

  • macola 17:40 08.april 2016.

    Ej žurnalovci.....ne znate več brez JJ, a ne. Ta teden VSAK dan novica, ki to ni, o JJ...ida nabirate klike, ko JJ-bolniki masturbirajo po tipkovnicah....bedni ste! Tole recimo ni nobena novica, ker je bilo to znano že takrat, ko je ...prikaži več objavil twit, da ga bosta tožili....Dej začnite se ukvarjati z novinarstvom!

  • Papaja Popi 17:41 08.april 2016.

    Novinarka in urednica ga tožita zaradi razžalitve.To mi delaj ! ! ! ! ! !

  • Papaja Popi 17:41 08.april 2016.

    To mi delaj.

  • ljimonad 17:48 08.april 2016.

    in potem ko bo obsojen bodo znova sloba mitingi po ljubljani tistih ki bodo dobili sendvič pijačo in 25 e za sodelovanje v branjenju svojega ljubljenega vožđa. če pa ne bodo uspeli pa je še vedno tukaj US katero ščiti ...prikaži več ablastnika iz grasuplja

  • h3o 18:31 08.april 2016.

    Janez je nedotakljiv!!!

  • colio 18:59 08.april 2016.

    Ko mački stopiš na rep zamijavka...ko aljaškemu malamutu stopiš na rep.............eh,za te bedarije se mi ne da komentirati !! ;) Lp Colio

  • Jagijagi1 07:41 09.april 2016.

    Ko se zravsajo črni in rdeči skrajneži!

  • stanekos 08:49 09.april 2016.

    Žalostno je, da kvazi domoljubje zganjajo na desnici tisti, ki sledijo nekomu, ki je na pol Slovenec in se ponaša s častno prištinsko diplomo.

  • h3o 18:41 09.april 2016.

    prej zaradi priložnosti za zaslužek...Pohlep je pač smrtni greh...

  • Zmago 22:03 09.april 2016.

    No tole je pa višek. Oni dve baburi lahko pišeta o njem kaj jih je volja ???No, za moje pojme je to 10x hujše, da te nekdo blati z LEGIJO SMRTI in to v cajtngah in ne na nekem twitu.

  • jakec1575 15:39 08.april 2016.

    Če ni članek o migrantih je pa sigurno o Janez Janši. Kot, da je človek dobil Nobelovo nagrado za političčni proces, napisano knjigo, fiziko.... A lahko raje namesto teh člankov pišete o pozitivnih podjetnih zgodbah, ki to v resnici so ...prikaži več in ki iscejo nove zaposlene. Ta država ima ogromno neizkoriscenih potencialov. naj casopis pomaga pri iskanju sinergij in povezovanjem. Od zadruznih zgodb, ki ste jih ze imeli, do tehnoloskih zgodb. Koga briga Janez Janša. Vseeno ni toliko ukradel, kot mnogi drugi. Mi pa res ni treba o njem brati vsakokrat, ko odprem. če ni on so pa migranti in usekani komentatorji pod prispevkom. Ta država mora nehati deliti in iskati resitve. Kljub birokratskim oviram, ki jim ni videti konca. Koliko zgodb smo ze izgubili zaradi presranih in samozadostnih birokratov. Pa tudi znotraj teh sistemov so inovativni ljudje, ki ne prodrejo s svojimi zakonskimi resitvami. zamenjati je treba srednji in delno zgornji menedzment javne uprave. ker so to ljudje, ki vztrajno trdijo, d

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.