Avto
298 ogledov

Novosti zakona o voznikih razočaranje za stroko

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 12:16 09.junij 2016.

    Po novem bo en učitelj vožnje za 5 ur zaposlen pri eni šoli, za 10 pri drugi, za 20 pri tretji in vse po starem brihte...

  • Ivo 12:16 09.junij 2016.

    Takoj odstopit, ker niste tega predvideli.

  • Ivo 00:12 09.junij 2016.

    Saj jih subvencionira. Sprejela je zakon, kjer je tečaj CPP lahko zastonj in traja 20 ur. V 20 šolskih urah se voznik nauči vsega, kar je potrebno za vožnjo pri nas, v Španiji, v Franciji, na Hrvaškem ipd. Včasih smo ...prikaži več dva tedna hodili na tečaj, pa še ne znamo nič, zdaj pa šnelkurs in zastonj. To pa zato, ker bi bilo predrago kvaliteten tečaj CPP in še varno vožnjo plačat. Pa so pač teoretično znanje na stran prestavili. Po novem bo tudi teorijo lahko učil skoraj kdorkoli... Komaj čakamo...

  • Avatar Leon
    Leon 07:54 08.junij 2016.

    V Sloveniji je nujna izgradnja dirkališča za motoriste ,kjer lahko preverijo svoje sposobnosti na bolj varen način kot na cestah ! Čudi me ,da Cmerar in njegovi nenadomestljivi ministri ne razmišljajo v tej smeri saj je več kot jasno,da je ...prikaži več motorjev vsako leto več . Dirkališče bi bila naložba za prihodnost .

  • dragec 08:02 08.junij 2016.

    še bolj sem prepričan, da so agencije eno navadno odlagališče uradnikov, ukinimo AVP imamo zadostno število drugih služb.

  • vzev 09:59 08.junij 2016.

    160€, da si povečaš možnost preživetja? Pa kaj še. Si že bil tam? Jaz sem bil za avto in je škoda vrženega denarja proč.

  • KOJAK 09:20 08.junij 2016.

    160 € da si povečaš možnost preživetja...

  • KOJAK 09:21 08.junij 2016.

    Ker bi potem moral opraviti šolo varne vožnje... lepo piše

  • STF 09:26 08.junij 2016.

    To sedaj opravlajo tudi avtomobilisti, pa se na statistiki ne pozna kej dosti. Prej nasprotno.

  • Janez_53 09:46 08.junij 2016.

    Ampak če imaš denar za motor, potem še moraš imeti teh 160 € za šolo varne vožnje! Če nimaš, pa počakaj z nakupom motorja!!!

  • vzev 09:58 08.junij 2016.

    V Sloveniji ne bo nikoli nobenega dirkališča, ker se bo vedno našlo par takšnih,, ki bodo temu nasprotovali. Saj se je dirkališče že začelo graditi, pa je hitro stopilo nekaj domačinov skupaj in to preprečilo. Nihče pa niti ne pomisli, ...prikaži več da bi lahko imeli od tega tudi kakšen dobiček.

  • vzev 10:40 08.junij 2016.

    Saj je država že dala zemljo na kateri se je tudi že začelo graditi. To je bilo pred kakšnim mesecem nazaj. Toda potem se je pojavila težava z prebivalci, ki živijo tam blizu (pa ne čisto blizu). In se je ...prikaži več vse skupaj ustavilo.

  • KOJAK 11:13 08.junij 2016.

    Bil pa mi ni bilo škoda, je pa bila cena nižja. Je pa velika razlika če si motorist ali avtomobilist.

  • Avatar Leon
    Leon 14:18 08.junij 2016.

    AVP valilnica " svojih" kadrov !

  • Avatar Leon
    Leon 14:19 08.junij 2016.

    In koliko je po tvoje vredno življenje ?

  • Avatar Leon
    Leon 14:22 08.junij 2016.

    Državo sestavljao državljani !Tudi motoristi ! Zakaj se ne zapeljete Cmerarju pred štalo in jim poveste kaj bi radi ?

  • zdrej 14:42 08.junij 2016.

    Torej po napisanem ne obstaja način, da bi vsaj določen % teh umiril?

  • mymind 14:46 08.junij 2016.

    Tudi jaz sem bil in nikakor ni škoda denarja.

  • Presvetli 17:26 08.junij 2016.

    Me zanima kako boš pobral Hondo Goldwing?

  • nina 19:09 09.junij 2016.

    Problem so mladi vozniki s očetovimi prestižnimi avtomobili,ki milslijo,da so na dirkališču in ne na cesti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.