Zdravje /zdravje/aktualno
2867 ogledov

O posmrtnem življenju, sorodnih dušah, svečkah in grobovih

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • muffin 10:17 01.november 2015.

    Morš pa bit res en sociopat, da lahko folk brez sramu tako nateguješ v trenutku, ko so čustveno najbolj na dnu zaradi smrti bližnjega. Bodisi je sociopat bodisi pa je cel čas zadeta in že sama sebi verjame, da vidi umrle.

  • Lunca 11:00 01.november 2015.

    Hja, nekateri imajo odprte oči pač samo za pisanje sms-ov in tudi možgančke na kratko zdresirane...

  • narancek 11:08 01.november 2015.

    67EUR na uri baje. To je bilo povedano v prejšnjem članku http://www.zurnal24.si/urska-pus-je-pogovore-z-umrlimi-razvila-v-posel-clanek-243278

  • Janovak 18:37 01.november 2015.

    Mogoče se je za vprašati, če imamo že aparate, ki izmerijo vso aktivnost možganov? Če trenutne aparature ne zaznajo delovanja še ne pomeni da ga ni. In še nekaj - ko nekdo iz nekaj dni mrtvega telesa z razpadlimi možgani ...prikaži veči uspel obuditi njegovo energijo in oživeti telo potem lahko vriskamo, da smo spoznali novo dimenzijo življenja. Vse te near-death experience zgodbe pa so zgolj samo to > near-death.

  • matermila 15:59 03.november 2015.

    Kaj bo po smrti z gospodično,ki na račun naivnežev služi denar(bog ji daj še več takih),ne vem,vem pa kaj bo z mano.Spražli me bojo v prah,ki ga bo nekdo raztrosil v morje.Nekatere bodo pojedli črvi in tako je vsega konec.Dama ...prikaži več je našla tržno nišo,kjer na lahek način zasluži .Slovenci,znani naivneži(razne piramide ipd.),pa to rade volje plačujejo.Včasih me zanese na TV program,kjer jih kar po telefonu zdravijo raznih bolečin,psihoz in podobno,saj crkneš od smeha.Pa naj verjamejo,če jim je lažje.

  • Ferluci 08:00 01.november 2015.

    Nekateri imajo pa res smisel za humor in domišljijo.

  • d 08:19 01.november 2015.

    ne tok dolg nazaj bi tole zensce zazgal na grmadi ...

  • Francissco 08:19 01.november 2015.

    In zraven še dobro služijo. Predvsem me je pa presenetila dolžina članka; je, očitno imajo pomoč pri tem tudi iz tostranstva.

  • erikkk 08:26 01.november 2015.

    jst pa vse kar pravi občutim ...

  • Nerv 08:37 01.november 2015.

    Če ni šlo na radiju, gre pa tukaj. Spominja me na Dr. Dolittla :)

  • Tupamaros 08:47 01.november 2015.

    Kaj in koliko pred tem spiješ? Meni se po litru vina celi svet vrti,

  • Tupamaros 08:47 01.november 2015.

    Kaj in koliko pred tem spiješ? Meni se po litru vina celi svet vrti,

  • erikkk 08:51 01.november 2015.

    absolutno ne pijem alkohola ... ne obsojaj kar ne veš

  • erikkk 08:55 01.november 2015.

    Zdele je pa fajn streslo a je kdo čutu

  • Tupamaros 08:56 01.november 2015.

    Francissco, predvsem je TLDR (To Long Don´t Read). Po manj kot 1/3 sem prenehal brati. Raje berem komentarje na to temo.

  • Tupamaros 08:57 01.november 2015.

    Ja, pred nekaj minutami je zibalo nekaj sekund

  • Tupamaros 08:57 01.november 2015.

    Ja, pred nekaj minutami je zibalo nekaj sekund

  • stanekos 08:59 01.november 2015.

    Kaj takega da je sploh možno v 21. stoletju. Nič čudnega, da vas še 3/4 verjame v brezmadežno spočetje in da je Zemlja ploščata.

  • mph 09:01 01.november 2015.

    Morda ima ta medij tudi kakšen odgovor, kaj se zgodi z dušo mojega računalnika, pralnega stroja, pomivalnega stroja, ... ko izklopim elektriko. :-) Kot je že Einstein ugotovil, samo človeška neumnost je neskončna, še za vesolje ni bil čisto prepričan.

  • erikkk 09:10 01.november 2015.

    mislim da je glih obratno za 90% nevernikov na zemlji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.