Svet
11382 ogledov

Oblak fekalij na Jadranu viden z vesolja, vse več okužb

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrej084 12:18 18.september 2019.

    jadransko morje je preobremnjeno. Mesta po celotni obali nimajo urejene kanalizacije, ni čistilnih naprav, vse se spušča v morje. Ko pa pridejo se trume turistor z avtomobili, letali, barkami in kruzerji, pa se narava ne more več sama očistiti. Posledice ...prikaži veče tega so vidne na vsakem koraku, žal je tako, da turisti prinašajo denar, hkrati pa za seboj puščajo "odpadke"

    • Avatar vec
      vec 13:24 18.september 2019.

      In to že leta, domačini se ne kopajo tam že desetletja, vsi na čolniček in nekam malo stran na kak otoček ipd.

    • jakec1575 14:03 18.september 2019.

      poslovna priloznost za slovenske firme. :)

    • asmas1965 21:03 18.september 2019.

      andrej084 turisti so na hr obali samo dva meseca in hrvatje od tega živijo celo leto.Ko se bodo hrvatje zavedali da spuščanje lastnega dreka (brez čistilnih naprav) neposredno v morje uničuje njohovo turistično zmogljivost bo žal za njih prepozno.In ne ...prikaži več vidim smisla v tem,da bi jih turisti na to opozarjali.Turist gre drugič drugam.Sam veliko poslovno potujem, in se vračam le na zanesljive in poštene nastanitve.HR se bo morala spremeniti tako ne bo šlo.itak pa me ne briga za njih.delam po evropi

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:27 18.september 2019.

    Kdo pa še hoče dopustvovat na ustaški obali,jest sem ji že davno spregledal,upam,da jih bodo tut drugi,saj so narejeni samo za pobiranje denarja,za delo niso in tut nikoli ne bodo!

    • Presvetli 15:31 18.september 2019.

      Tudi pri nas ni nič boljše,FIESA je naprimer leglo dreka,katero se vrača od spuščenih fekalij! Nihče nikol nič ne omeni,da ne omenjam,da kadar pridejo še čolni in spustijo svoj drek direkt na obalo!! Pa nikomur nič!! Lahko bi tud naše ...prikaži več posrane obale pogledali,ne samo hrvate kritizirat!!

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:35 18.september 2019.

      Da ne bo pomote tut za naš del luže me boli k.

    • Ivo 20:41 18.september 2019.

      Nikoli mi ne bo jasno kako turist pride iz treh krasnih in da 200€ na noč v hotelu v Portorožu, pa se niti okopati ne more na plaži, saj je vse polno svinjarije in morske trave... Fuj in fej. Saj ...prikaži več čistijo sproti, ampak to ni nič...

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 13:36 18.september 2019.

    Ogabno, nagravžno in predvsem primitivno. Kako lahko v 21. st. neka EU država dovoli tako početje? Ne dopustujemo dol, pa se mi gabi kar počnejo, kaj šele, ko človek doma ugotovi, da je za dopust odštel zvrhan kupček denarja, dobil ...prikaži večl pa kopanje v dreku in bolezen/ni? Ogabno, res ogabno!!!!

  • Avatar Minovak
    Minovak 15:53 18.september 2019.

    Velikokrat sem že povedal, da Hrvati ne zaslužijo tega morja, ker imajo to v genih in zato ga brezmejno zanemarjajo. Imam video posnetek Hrvata, ki fekalije s cisterne, spušča v morje pri samem kopališču v Šimunih na Pagu. Tudi Slovenci ...prikaži veči smo skoraj na istem (Žusterna), kaj bi bilo, če bi morja imeli več, verjetno isto. Satelitske slike ne lažejo in to je dejstvo. Hvala Bogu, da že dolgo ne hodim več k Hrvatom, ker dam zdravje na prvo mesto.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.