Magazin /magazin/vip
97 ogledov

Oboževalci nad Jana, Jan: To je ogabno!

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 09:37 20.januar 2017.

    celotna prometna kaznovalna politika je usmerjena v preventivo kar do neke mere razumem ampak se sam bolj nagibam h ostrejši kaznovalni politiki za storjeno.Imamo kazni za vožnjo pod vplivom alkohola, prehitro vožnjo,..in vse te kazni so izjemno visoke. ...prikaži več če pa v vinjenem stanju povzročiš prometno nesrečo s smrtnim izzidom, pa odsediš eno leto in si fraj. Za umor leto (govorim o praksi, ne izreku sodb), za vožnjo pod vplivom alkohola pa kazni v tisočih evrih (če šteješ stroške pregledov, delavnic itd).

  • bostjanpodk 11:20 20.januar 2017.

    pa ja de, go-pro je, pa wi fi ima da je dal na telef.sliko, pa dr..k je po telef.,da je na fb objavu pametno ane, še prenizke kazni so v prometu.

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:12 20.januar 2017.

    Ah, daj no Janko.... Nikoli nisi prav dobro prenašal kritike. Dečko te je povsem upravičeno opomnil na nevarnost, ki jo povzroča uporaba mobilca med vožnjo. Moral bi se mu zahvaliti.

  • c1305166 09:30 20.januar 2017.

    Ja, problem je samo v tem, da s fotografiranjem med vožnjo ne ogrožaš samo sebe, temveč tudi druge.

  • Ana Kranjc 09:36 20.januar 2017.

    Kritiki imajo prav. Fotografiranje na prehitevalnem pasu je neodgovorno in nevarno za vse, ki se tisti moment znajdejo v bližini takega "fotografa". Pa naj bo to Jan Plestenjak ali kdo drug.

  • matermila 07:48 20.januar 2017.

    Daj ne pametnjači.Sicer nisem ljubitelj njegove glasbe,ampak to nima zveze s tem kar je napisal.Napisal je prav.Če bi vsak skrbel zase,kot skrbi za druge,bi bilo na svetu mnogo lepše.

  • Avatar mike1968
    mike1968 08:43 20.januar 2017.

    Pretiravanje kot vedno. Ljudje sem samo obregujejo drug ob drugea. Naj vsak za sebe gleda, pa bo svet boljši.

  • lotty 08:44 20.januar 2017.

    Res je, kar je napisal.Sodijo tisti,ki največ grešijo.Bravo Jan.

  • izRODEk 08:56 20.januar 2017.

    Jan je OK. Kritizirajo ga slabši od njega.Sam po mojem dobro ve, da ga je vsral, ker je objavljal med vožnjo. Hkrati pa ima še kako prav: koji k.rac vas briga za vsakega, kaj počne, dokler vam osebno ne ...prikaži več škodi.Bravo Jan.

  • Ana Kranjc 09:38 20.januar 2017.

    Iskreno upam, da boš nanj naletel ti, ne jaz in da boš ti šel v večna lovišča zaradi Janovih neumnosti, ne jaz

  • Papaja Popi 09:52 20.januar 2017.

    Vsakdo pač ne prenese kritik na svoj račun.Ego je prevelik.Kje je sedaj policija, da na podlagi posnetka poda kazen za prekršek ?

  • Papaja Popi 09:53 20.januar 2017.

    Serješ.

  • Papaja Popi 09:53 20.januar 2017.

    izrodekSerješ.

  • Papaja Popi 09:54 20.januar 2017.

    Upam, da se naslednjič zaleti vate in ga še naprej slaviš, v večnih loviščih.

  • YASSIR 09:59 20.januar 2017.

    madona ima velik ego kako sploh pride skozi vrata

  • macola 10:27 20.januar 2017.

    Vse skupaj je bedarija....problem je v tem, da nekateri mislijo ("zvezde" ali "oblački"), da morajo vsako sranje objaviti....kaj je videl, kaj je jedel, kje je bil....to je problem....in ovce, ki nimajo pametnega dela, pa vso bedo teh "zvezdnikov" spremljajo in ...prikaži več potem pametujejo, ker so BOLJ pametni od njih.....bruh....

  • lotty 10:48 20.januar 2017.

    po pregledu fotke je bilo ugotovljeno,da je narejena z go-pro kameco in ne telefonom.Tisti ki se spoznate na tehniko,veste,da ni moteča in nevarna za okolico.Jan,res lepa fotka.

  • antitrust 13:09 20.januar 2017.

    Če bi bila narejena z go-pro se ne bi prsta zraven vidlo - ddd?

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:16 20.januar 2017.

    Čestitam Jan .Sicer nisem nek tvoj strastni oboževalec,vseeno pa kapo dol .Lepo si povedal vsem tem negativnim komentatorjem:Bodimo dobri v srcu, to bi bilo čisto dovolj.“Res je naj se pogledajo v srce in pometejo pred svojim pragom predno koga komentirajo in obsojajo!

  • Ana Kranjc 14:55 20.januar 2017.

    Še enkrat sem prebrala ta ogorčen Janov komentar in reakcija je samo ena: kak glumac in nakladač. Posral ga je big time, on pa o dobroti v srcu - seveda drugih. Jan, bodi prosim ti dober v srcu in na ...prikaži več cesti ne ogrožaj mojih otrok in mene. Kje in kako ti serješ, ga luckaš ali kadiš, pa mene boli tista stvar. Nisi imel osnovne fiziološke potrebe po lulanju, ti si samo malce gemblal z usodo drugih prometnih udeležencev. Samo preziram lahko tako ogabno reakcijo. Če bi med svojimi imel kako žrtev budal v prometu, bi mogoče razumel tudi ti, kar pa dvomim

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.