Slovenija
58 ogledov

Obsodbe iz tujine zaradi načrtovanega zakona o tujcih

Komentarjev 80
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pavel Vodnjov
    Pavel Vodnjov 15:44 11.januar 2017.

    Ć treba izgnat

  • jozicamurn 15:57 11.januar 2017.

    Vsi vemo, da so razne kvazi humanitarne organizacije kot tudi v tem primeru amnesty international v rokah NWO liberalnih sranj in njihove soroš propagande. V tem primeru ga Cerar sploh ne bi smel poslušati in jih poslati nekam tako kot ...prikaži več so jih mnoge države deportirale ven!

  • Zmago 16:18 11.januar 2017.

    Borut Jevrejski, kaj ne da !! Ali se mogoče motim ?

  • mrki 16:41 11.januar 2017.

    James Hathaway - take it to your home !!

  • sprehajalec 16:26 11.januar 2017.

    Samo komunist je lahko zaveden Slovenec. Nekoč sem že slišal ta slogan, Bavarčina.

  • MihaPu 16:36 11.januar 2017.

    Sporočilo za liberalnega idiota James-a Hathawaya:You are DISGUSTING Sorosh agent. Your MSM (mainstream media) won't help you or your shitty russophobic Amnesty international POLITICAL organization anymore. GTFO of our country or any other EU country. Thank you.

  • Milan Novak 17:57 11.januar 2017.

    Onemogočit Soroševo, Qatarsko in Saudsko financiranje in prepovedat delovanje nevladnim organizacijam !

  • Avatar čavez
    čavez 18:05 11.januar 2017.

    Nekateri predpisi kršijo človekove pravice, eden od teh je da vozite islamiste in kriminalce na moje dvorišče.

  • stanekos 20:19 11.januar 2017.

    Morda ne bi bilo napačno, če kdaj pa kdaj zlezeš ven iz tiste luknje in greš malo v svet. S takimi neumnosti pa lahko strašiš samo v vasicah bogu izza hrbta.

  • stanko75 18:48 11.januar 2017.

    Do sedaj ni še nihče iz amnestyja mirovnega inštitual ali filantropije povedal koliko beguncev gosti, jerjetno zato ker je skupen rezultat enak 0.

  • Omega_v6 19:00 11.januar 2017.

    Tem humanitarcem bi bilo potrebno izstaviti račun za VSA kriminalna dejanja migrantov!! Potem bi bili sigurno tiho!!

  • stanekos 19:54 11.januar 2017.

    Ejga, Joža, naštej mi dva primera kriminala? Kakšni debili ste eni...

  • stanekos 19:59 11.januar 2017.

    jozuca murn, ne napuše se google-a, ampaj googla?Saj veš, kaj ti želim dopovedati, tebi in tvojim somišljenikom? Da ste zahojeni empatični primitivci.Pa če se malo pošalim - zihr si čefurka, ker pišeš 'glup'. Slovenci, tisti ta pravi, uporabljamo besedo ...prikaži več neumen ali butast. Mislim, da sta z omego V6 (če to ni hecno, uporabljaš nick modela avta za čapce) ena glavnih kandidatov za zahojenca leta.

  • maresem 20:06 11.januar 2017.

    Ti pa največji!!!

  • stanekos 20:13 11.januar 2017.

    Samo še tebe se je manjkalo. Kje si pa bil do zdaj? V cerkvi pri maši ali na aparatu za zbijanje IQ-ja? ;)

  • h3o 22:06 11.januar 2017.

    Koliko si jih pa ti sprejel pod svojo streho Bavarović?

  • jozicamurn 23:00 11.januar 2017.

    Moj mož je od staršev kristjanov tako kot jaz in smo slovani in verjameš ali ne ateisti. Takih vehabistov kot je "Borut Bavarski" ne maram, ker se hočejo pokazati kot pravi slovenci in uporabljajo islamistične metode prikrivanja.

  • jozicamurn 23:17 11.januar 2017.

    Slovenci* , pišem preko mobitela in mi pomanjša zadeve. Se opravičujem vsem. Mi smo tisto kar si ta "Borut Bavarski" želi biti, ampak ga izdaja žena ki nosi burko na sebi.

  • mirror 23:17 11.januar 2017.

    Ko pridejo migranti v Nemčijo, jih testirajo, kaj znajo. Uporabne zadržijo, ostale pa vsilijo ostalih državam. Med njimi ni zdravnikov, inženirjev profesorjev in pilotov. Pa tudi žensk, otrok in starcev je med migranti samo za vzorec. Večina so mladi moški, ...prikaži več sposobni za obrambo domovine. Ti so prišli so samo na brezplačne počitnice k Merklovi.

  • Zmago 08:21 12.januar 2017.

    Gigiiinjo on je iz vrst božjega "izvoljenega ljudstva". Oni imajo dejansko kompleks "nadljudi", ki so ga spretno nekoč podturili Nemcem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.