Slovenija
16 ogledov

Odbor za pravično družbo: Pahorjev odziv je škandalozen

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • franke 11:55 25.februar 2013.

    PA KAJ JE TEBI PAHOR ,SI NA GLAVO PADEL. POKVARJEN SI DO OBISTI. TO TI NE BOMO POZABILI. TUDI TI BOŠ PRIŠEL NA SMETIŠČE ZGODOVINE ,SAMO MALO POČAKAJ.

  • ennanova 10:12 25.februar 2013.

    Različni obrazi pohlepaA čigav pohlep? Samo pohlep bogatih po bogastvu in vplivnih po vplivu? A manj bogati in vplivni tudi pohlepa ne premoremo? Zakaj se potemtakem ne uspemo povezati in upreti temu piškavemu enemu procentu, ampak samo besnimo? Res, ...prikaži več zakaj? Zaradi skrbi za lastno rit? …http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/813-razlicni-obrazi-pohlepa

  • allstarr111 10:24 25.februar 2013.

    Pahor je čist prav povedal, to pa zato ker pozna vse ki hočejo ta moment na oblast. Finta je v tem da se te kekci spet ne bodo znali zmenit kdo bo kaj, ker se vsi čutijo sposobne za vse, ...prikaži več in bomo nekje pol leta spet tavali v temi, nakar pa še pol leta ko se bo pripreavljalo na na izredne volitve. Seveda nimajo jajc da bi šli takoj na volitve, ker jih pol ne bo prestopilo praga parlamenta, vsaj za DL sem 100, enako za NSI in SLS, Korla bodo v DESUSU degradiral in bodo spet v riti. Janša bo seveda spet slavil, kar mi ni všeč, ampak tako zgleda bo in to on čaka, da se volkovi pojedo med seboj :)

  • mph 11:26 25.februar 2013.

    Khm... ne vem, če si zadnje mesece kaj spremljal dnevno časopisje .... vendar Jankovič je vsaj "zamrznil" kmalu po aferi svoje predsedništvo, sedaj pa imajo podpisano odstopno izjavo in bianco. Seveda kaj takega se pri firerju ne more zgoditi. In ...prikaži več prepričan sem, da ti nisi njegov volilec seveda.

  • anonimni12 12:37 25.februar 2013.

    no ce hocemo biti dosledni, ni JJ nikjer nikogar oznacil z levim fasistom. Rekel je le, da so opazni znaki levega fasizma in za to navedel primere:-pozivanje k pokolu kristjanov-posiljanju ljudi v barbara rov-diskreditacija izvoljenih ljudi in ...prikaži več obiski neizvoljenih predstavnikov na njihovem domu - podobno kot v 30, ko so naciji obiskovali zide.in se je takih.zdaj ce se ti poostovetis s temi dejanji je to tvoj problem, ce pa opravicujes tovrstno prakso pa je ne samo obžalovanja, pac pa obsojanja vredno. Zavracam drzavo, v kateri mi bo nekdo grozil s smrtjo zaradi mojih verskih ali politicnih prepricanj in takih dejanj ne bi smel obtoziti.

  • ambros 11:54 25.februar 2013.

    janšev pudelj

  • tralala 09:45 25.februar 2013.

    Pa niste menda od Gologlavčevega hlapca pričakovali obsodbo človeka, ki mu je pomagal, da se bo onegavil pod žarometi naslednjih par let?

  • zztop 09:48 25.februar 2013.

    Kakšen odbor je že to? Kdo je prvi ? Pirjevec? Odbor za sranje?

  • vseimam 09:41 25.februar 2013.

    Brihtneži v mestni občini Ljubljana.

  • izvedenec 10:18 25.februar 2013.

    Pahor samo strumno naprej, ne daj se rdečim fosilom, ki se borijo samo za rdeče privilegije in se jim žvižga za domovino in narod:)

  • Darko 10:22 25.februar 2013.

    Pirjavec, Štrajn in še nekaj modelov, ki jih zanima samo ena stvar in to je PRIVILEGIJ

  • tartufka2226 10:51 25.februar 2013.

    pa Pahor bi moral Janši reči adijo takoj ko je bil osumljen od pkk,a se mu sedaj klanja,ker mu uspel predcdniški met prav po njegovi zaslugi

  • mph 10:56 25.februar 2013.

    Meni samo ni jasno, kako je ta pajac prišel do te pozicije. Kljub učinkovitosti delovanja stroja SDS za blatenje Turka.

  • francek 10:58 25.februar 2013.

    G. Pahor se zaveda, da ti, ki rušijo vlado znajo samo rušiti pri sestavi pa jim bo zmanjkalo zagnanosti, potem so pa še raznorazni apetiti in zadeva se bo ustavila.

  • Delalabi 11:10 25.februar 2013.

    Besede g. Pahorja razumem in prav je, da v svojem nagovoru opozori na nekatere nevarnosti, ki jih vidi.

  • punca05 11:11 25.februar 2013.

    uredu je povedal....čeprav nisem ravno njegova pristašica. Ampak včasih mu pa uspe kaj pametnega povedati

  • Delalabi 11:12 25.februar 2013.

    Pri nas bi moralo zmagati poštenje in delo, resnica in pravica, vse ostalo je balast.

  • punca05 11:13 25.februar 2013.

    pri nas je tako....čim nekdo pove levakom resnico, ga tolčejo vsi po vrsti, od komunajzarskih medijev

  • punca05 11:13 25.februar 2013.

    točno

  • Delalabi 11:13 25.februar 2013.

    Pričakujemo program tovariša Štrajna, tega večnega govorca, mogoče se je do zdaj kaj pametnega zmislil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.