Slovenija
65 ogledov

Odhajata minister in državni sekretar

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 22:24 13.julij 2016.

    Zmago, nebi sprejel pa da mi da država 100k na mesec, ker kako bi pol se sploh še prikazal kdaj doma, sej me ubije vsak prebivalec, ne nujno državljan te dežele. NE NE pojdi ti za kapitana pa da te ...prikaži veče vidmo, jest neb šel za noben denar.

  • primoz.g 19:51 13.julij 2016.

    Pr nas na balkanu, drugega kot totalitarna oblast na dolge steze ne more bit na poziciji, seveda da opozicija ne obstaja. pač glup narod ki se deli na vse žive barve. namesto da bi skup stopili in odjebali vse komplet, ...prikaži več to pomeni da noben ki je imel kakokoli funkcijo kadarkoli je več ne more dobit, enako njegova žlahta in znanci ipd. to pomeni da lahko uvozimo samo tujce in jim pristrižemo perutke, da ne kradejo, vse ostalo nima smisla, ker bo vedno enako, glas ljudstva pa že dolgo izkoriščajo vsi.

  • Avatar Leon
    Leon 13:39 13.julij 2016.

    Center poslovne odličnosti Ekonomske fakultete (CPOEF) je prava gazela. Prihodki so se od ustanovitve leta 2011 povečali za kar 64-krat; z dobrih 20.000 evrov na slabih 1,3 milijona evrov lani..................mislim,da jr to glavni razlog ! Sedaj pričakujem kazensko ovadbo .

  • Zdenko Mali 12:14 13.julij 2016.

    Mislim,,da Mramor in Dragonja ravnata prav,da sta odstopila in se tako izognila hujšim kritikam na njun račun! Predvsem Mramor je s svojo neoliberalno ekonomsko politiko povzročal škodo Sloveniji! Z etičnega stališča,pa je bil zrel za odstrel že pred nekaj časa!

  • valerijakregar 13:14 13.julij 2016.

    tale bramor sploh ni tako nedolžen, kot morda deluje.nasprotno - za svoj žep zna še kako poskrbeti !da pa v samo petih letih poskrbiš, da tvoja "gazeal" poveča svoje prihodke za kar 64 x- nik, pa moraš biti ...prikaži več res genij, ali pa nesramno pokvarjen.odločitev o eni ali drugi verziji prepuščam vam, ki se veselite vsake € drobtinice :http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/577f7e6e59117/novi-milijoni-v-zepe-profesorjev-ef

  • Zmago 21:39 13.julij 2016.

    @Jozek .D ti bi lahko bil ...................... novi obraz. Te izvolimo,....................... ko boš pa začel jamrati, da n'č ne moreš,..............................pa še kako lopovščino ti za nameček prilepimo,.......................potem pa but po tebi ...................... lopovu

  • Zmago 09:12 14.julij 2016.

    No tudi jaz nisem te sorte, skušam pa razumeti te kreature (ki jih v dobri veri "volimo ") na katere potem vršijo v ozadju pritisk razno razni lobiji, bankirji, manipulanti ............ mi folk, ki se nam ne sanja zakaj dejansko ...prikaži več gre, pa hraklamo po njih, kakor hitro slišimo o njih kako laž ali četrtresnico. ;-\

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.