Slovenija
45 ogledov

Ojej, kakšna aroganca Banke Slovenije

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 16:50 24.januar 2015.

    Niti slučajno ni NBS dvigovala za njih kredite, niti slučajno jim ni NBS dajala kredite , tako da naj tisti , ki so si zaželeli luxusa- v bivalnem okolju - lepo pogledajo v svoje pogodbe , kaj so potpisali. Da ...prikaži veča luxusa , kajti tisti , ki je potreben stanovanjskega kredita za rešitev svojega problema , dobi brez problema kredit Stanovanjskega sklada RS !!! Se razumemo !

  • Tupamaros 18:54 24.januar 2015.

    Dejstvo je, da je slovensko ljudstvo denarno požrešno in umsko omejeno.Volitve.press

  • boogin1 19:28 24.januar 2015.

    A Jankovičevi krediti so pa moji krediti in ostalih državljanov Slovenije. Za te kredite se točno ve kdo jih je odobril, kdo najel in kdo podpisal, sa sedaj moram pa jaz plačevati kredite za ponesrečene Stožice. Saj vem da ne ...prikaži več boš razumel, volilna baza ZJ je pač zarukana.

  • svašta 17:21 24.januar 2015.

    Banke, enkrat, ko bomo državljani arogantni, se vam slabo piše. za vaše luksuze, plače in nagrade pufate narod, kaj pa imamo mi od tega? vsaka firma, ko ji ne gre, se zapre. zakaj moramo tajkunske kredite reševati vsi državljani?????? drugače ...prikaži več pa so kredite jemali tudi tisti, ki niso bili kreditno sposobni za eurske kredite, pa ste jim vseeno dali kredite v frankih. a to je pa ok? banda lopovska arogantna požrešna!!!!!

  • Tupamaros 18:51 24.januar 2015.

    Banka ni dobrodelna ustanova. Sicer ni nikogar od teh kreditojemalcev s pištolo na čelu prisilila da najame kredit v valuti v kateri nima dohodkov.

  • juro 11:42 25.januar 2015.

    ne nisem podedoval stanovanja v ljubljani, oče mi ni zapustil debele denarnice, za kredit v € nisem bil kreditno sposoben, na moji banki mi niso odobrili kredita, zato sem v hypo vzel kredit v SF kot zadnjo možnost nakupa stanovanja ...prikaži več za mojo družino. ZATO NIMATE PRAVICE OBSOJATI NAŠE SITUACIJE. Imate pač to srečo, da se vam v življenju ni bilo potrebno boriti za to kar imate. Kdo od vas se je kdaj odpovedal smučanju in morju? Kdaj si kakšni dobrodelni ustanovi kaj prispeval? Papeži...

  • maliking 18:07 24.januar 2015.

    Poslušaj žurnalček. Od kod pa ti to, da so ljudje jemali kredite za luxus. Tipičen pokvarjen in osoren bedak si, ki ti ni mar za druge. Tipično za ljudi,ki jim ni mar za druge. Mar bi ne bilo bolj poštena ...prikaži več tem ljudem pomagat??

  • Žurnalček 18:25 24.januar 2015.

    Če teb ni kaj jasnega kretinos od mene napisanega , to demantiraj al bod pa tih !

  • Janez_53 18:27 24.januar 2015.

    Verjetno si spregledal tipa, ki je najel za 400.000 € kredita v švicarjih in si zgradil palačo! Pa še kar nekaj je takih! Sicer pa: kdo ti pa brani, da prevzameš odplačevanje kredita kateremu od teh, ki so hazardirali in ...prikaži več vzeli kredit v SFR na račun nižjih obrokov.

  • Žurnalček 18:27 24.januar 2015.

    Tudi za tebe bi bilo boljše, da se ne sramotiš z mešanjem NBS in privatnimh bank !

  • puksicd 18:41 24.januar 2015.

    Kaj pa je to, da od države zahtevaš, da ti uredi status gemblerskega kredita? To je prava aroganca! Bedaki in konji ... Se še bom jaz začel bunit, ker so mi šle delnice dol, kupil pa sem jih z namenom, ...prikaži več da bodo šle gor ... Folk, tak ste eni glupi, da ne ločite abecede od številk. Sicer pa - tečaj se spreminja. Danes jokajo, čez dve leti pa bodo tiho in happy, ker jim bo kakšna deflacija vse poplačala. Ampak dejstvo ostaja - folk je glup do amena.

  • Avatar mike1968
    mike1968 19:49 24.januar 2015.

    Moj pogled :http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/116126/svicarji

  • astro123 20:17 24.januar 2015.

    Se popolnoma strinjam!

  • astro123 20:23 24.januar 2015.

    Ljudje so si čisto sami krivi pa pika. Ma daj, banka naj bi jim pred 10 leti povedala kaj se lah zgodi? Sej so jim, sam takrat so mel samo bankovce pred očmi. Zdaj bi jih pa naj banka posvarila ...prikaži več vnaprej kaj se bo zgodilo. Svetovne banke je ta odločitev presenetla, kaj šele naše.

  • Undertaker 08:31 25.januar 2015.

    V primeru, da bi CHF padel, bi se pa bahali, kako so bili pred leti pametni, da so vzeli kredit v frankih....Kredit se vzame v valuti, v kateri dobivaš plačo, penzijo...

  • Undertaker 08:31 25.januar 2015.

    Pa jim daj, če imaš....

  • GERE 09:02 25.januar 2015.

    Podpis!

  • Lionel 10:24 25.januar 2015.

    Mene pa sam zanima kdo je avtor naslov tega članka. Kašna aroganca? Jest sem mel tud možnost vzet kredit v frankih ampak sem vedu da je dolgoročni kredit in glede na to da največje finančne institucije nimajo pojma kaj se ...prikaži več bo zgodil čez eno leto ne pa čez 5 let sem šel raj na bolj ziher varianto. Zdej bojo pač ti kreditojemalci dal banki nazaj tisto kar so do zdej profitiral pa še mal dodal za davek na požrešnost.

  • Žurnalček 13:20 25.januar 2015.

    Zarukana in še politično si v tem slučaju , ki ga daš za primerjavo , fuknjena edino ti in za svojo zarukanost , ne obtožuj druge , ampak se obrni na JJSS .

  • Pepe007 13:58 25.januar 2015.

    @juro, jaz te podpiram.Nimam takega kredita, ne razumem pa, da se je pred časom zbirala pomoč za poplave na Balkanu, sedaj p ase ljudje samo režijo takim, ki imajo kredit v frankih. Končno imajo nekoga blizu, ki mu lahko ...prikaži več privoščijo njegovo nesrečo.Verjamem, da se bo tečaj nekoliko spremenil, ker švicarsko gospodarstvo ima s tem tečajem zaprt € trg.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.