Slovenija
265 ogledov

P. Damijan: "Je Janša neprišteven?"

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sweetdogs 18:15 03.september 2012.

    Jožek potem mi pa odgovori na naslednja vprašanja:Zakaj potem še vedno mečejo desetine milijard € v Grčijo, ki je dejansko že 'klinično mrtva'?Misliš, da tuji investitorji nimajo nobenih informacij o stanju v državah v katere vlagajo in vlagajo ...prikaži več na slepo? Verjemi mi, da imajo naše finance in konkurenčnost poslovnega okolja 'secirano'. Tako, da so takšne banalne izjave brezpredmetne.Misliš, da bi bolj kredibilno izpadli, če bi Janša zatrjeval, da nimamo nobenih problemov?Jožek 'face it'. To tvoje iskanje pozornosti je že prav patetično.

  • mr.big 19:01 03.september 2012.

    Kojak....Adria Airways je tik pred stečajem oziroma prisilno poravnavo. Podjetje umetno drži pokonci država (z vsakoletnim vložkom nekaj 10 mio eur) torej veleumne izjave Tajnikarja ne pomenijo popolnoma nič, bilnce omenjenga podjetja so jasne ko beli dan !!! Adria je ...prikaži več zgubaško podjetje, ki ga danes (žal) noče povohati nihče !!! Svetovni bankirji ne sprašujejo JJ , Slovenija je dolžna poročat ECB-ju finančno stanje naše preljube Slovenije in svetovni bankirji našo zgodbo predobro poznajo !!! Sicer pa že vrabci na strehi čivkajo, da je Slovenija nazadovala od leta 2008 do danes katastrofalno, pridelala si je pod manekenom 16 milijard zunanjega dolga, zabila je 56.000 delovnih mest......

  • mr.big 20:09 03.september 2012.

    kojak, očitno ne razumeš prav ničesar ! Bom pa ti na kratko razložil....Leta 2007 ko je bil na oblasti JJ je njegova vlada želela prodati Telekom in vsa opozicija (na čelu z Murgeljčanom) se je drla da prodaja državno zlatnino ...prikaži več !!! Danes, ko pa je delnica tega podjetja vredna 7x manj kot takrat in, ko to podjetje pridela 200 mio eur na leto izgube, pa taisti ljudje govorijo, da naj se podjetje proda !!! Toda komu ???? Takšno podjetje danes ne bo kupilo nobeno podjetje niti za 1 eur !!! Kaj pa se je dogajalo od leta 1990 do 2007 s to našo ''zlatnino'' pa itak vsi vemo !!!In POPOLNOMA ENAKA ZGODBA JE V ADRII AIRWAYS !! POPOLNOMA ENAKA !!! Razumeš sedaj ??????????????

  • 1111 22:36 03.september 2012.

    ...pol pa ne razumem?! .................................................ma kdo so tej lenuhi???

  • Sandi Miladić 01:09 04.september 2012.

    Mislim ti človeki si taki absurd da ga ni večjega. prvo se spomni kašn nick imaš. Ku drugo pa ne mi srat o domobranstvu in gdo dela in gdo ne, ka ti zalepim taki šus pizda ti materna domobranska!!!! Taki ...prikaži več ku si ti mi grejo prow na kurac!!! tko ta rdeči kukr usa ostala bagra se je nastanila v ljubljani in tam sere naprej po narodu. ma da si mi tle zdej si dobu taki pataf lej res!!!

  • Sandi Miladić 01:18 04.september 2012.

    Klemen dej malo ne seri, a bi prosim? V Grčijo, če kaj berete, se vlga iz samo dveh razlogov. Nemčija in Francija. Obojni so toliko vlagali in seveda večino zgubili, da se je na konu sistem podrl. Zdej se pa ...prikaži veča vlaga samo zato da ta sredstva obojni dobijo nazaj. Rešeno za koga delamo torej? Za Nemčijo, Francijo in pa seveda našo najdražjo Ameriko, ki pa tukaj nima dosti veze, kukr razno tega da se nam smeje kot ena kokoš ker nam pač nabija cene in manipulira z evropo ( samo v spomin na varšavski in nato pakt, če se gdo spomni ) npr. liter bencina v venezuli znaša približno 0,20 CENTA!!! vam to ne pove zadosti drhal slovenska?!? Zaključujem pa z tem da mi gre na živce ko tle neki komentirate in se kregate bagra slovenska namesto da bi enkrat za vselej stopili skupaj in udarili po mizi!!! ne raje ste kulturni in revni!!! TO NAS BOLJ UBIJA OD SAME VOJNE!!! Pa še misel: Slovenija je bogata država z revnim narodom! Kar je pa žalostno!

  • mrki 07:40 04.september 2012.

    no pa ti men razlož če imaš prazno denarnico ali si v trgovini lahko kupiš kakšno dobrino!?žmiško - naša denarnica je PRAZNA in če je prazna ne moreš talat! mogoče pan ti znaš narest iz NIČ veliko ? pa ...prikaži veča tud tehnična vlada ali pa Zoki tu ne pomagata , če še nisi dojel - smo bankrotirali , ker zaslužimo samo za 10 mesecev življenja - ostala 2 meseca pa gremo lahko travo past oz milo prosit Angelco če nam posodi kaj ojrotov!pa lep dan

  • Anza 09:42 04.september 2012.

    Tu se zelo strinjam z JPD, da so neprimerne izjave JJ za državo škodljive. JJ bo moral nujno na tečaj Retorike, ker če bi mu to šlo, bi na lanskih volitvah zmagal z naskokom.O tem, kako namerava JJ ...prikaži več obuditi gospodarstvo pa še nisem slišal nič konkretnega.Če se sliši za koga še tako bogokletno, je (vsaj po mojem mnenju) nujno treba pomagati gradbeništvu, da bo samo lahko odplačalo nekaj dolgov, sicer nam nobena dokapitalizacija bank ne pomaga več.Čakati, da bo vse pocrkalo je škodljivo. Če bi država dala poroštva za stanovanjske kredite mladim družinam bi tistih 20 - 30% kredita, kolikor bi mimo hipoteke padlo na državo, država dobila nazaj skozi davke bistveno prej, preden bi kakršnakoli terjatev zapadla (8,5% DDV takoj ob prodaji novega stanovanja, oz 2% DPN za nakupe rabljenih). Seveda kupci stanovanj ne bodo mogli živeti v praznih stanovanjih in bodo pri poremi plačali 20% davek. Prodajalci novih stanovanj (banke) bodo za prodana stanovanja začeli dobiva

  • McClain 09:55 04.september 2012.

    Ce imamo se kje kaksnega ekonomista vrednega vec kot pol pocenega grosa, bi bilo dobro da bi njegov potencial izkoristili za nase skupno dobro. Pa zgleda da ni niti interesa niti onega drugega vec od pol pocenega grosa. S temle ...prikaži več Damijan ne bos resil nic. Jansa je le povedal dejstva. Jaz to vem ze nekaj krepkih let in samo cudim se se, da imete place v JU. Ne da nihce v Ju nic ne dela, dalec od tega, le cudim se, odkod se taka silna mnozica sploh se fojtra. Zdaj je pac prisel cas, ko ne bo vec slo. Bolje da bi si to pustili priznati ze pred leti, bi bilo manj bolece. A smo se kar z glavo skozi zid in 180.000 JU in 500.000 penzionistov od tega polovico s privilegiji, ki kljub dobri zelji vsem, pa c ne vzdrzijo. Tudi mi smo imeli pravico iti po 34 letih v penzijo, pa se sproti spreminja in zdaj smo ze na 40, ko pa bo treba v penzijo pa zagotovo na 43. To pomeni, da teza pravica pridobljena ostane za zmeraj enostavno ne zdrzi. Nekaj let je slo se s krediti, a ne Borat, zdaj pa je se tega z

  • Žurnalček 08:09 11.december 2014.

    Če bi bil neprišteven , ne bi znal preštevati miljonov , ki jih je pokradel !

  • KOJAK 18:11 03.september 2012.

    mr.big na tvojo žalost ima Jože POPOLNOMA PRAV. Podoben primer je bil pred leti v Adriji, ko je njen pametni svetovalec g. Maks Tajnikar butnil ven podobno izjavo, da je Adrija pred stečajem in seveda ji potem nobena banka ni odobrila kredita.

  • KOJAK 18:40 03.september 2012.

    Lej ne veš o čem govoriš, ker ne poznaš zadev. Banka ne daje kredita na osnovi Tajnikarjeve izjave, ga pa lažje odreče če nekdo, ki nadzoruje neko podjetje ven vrže tako neumnost... ne pomagajo ne bilance, ne ne vem kako ...prikaži več napeljani posli, če nekdo iz vodstva izjavi nekaj takega.Adrija je že skoraj 20 let, vsako jesen morala najemati kredite, da je prebrodila slabši del sezone (zimskega) in ga je potem poplačala z boljšim delom sezone (poletje + čarterji) in tako je bilo tudi tisto leto, potem pa Tajnikar, ki je že tako 10 let tam mešal meglo in držal štango svojemu nesojenemu zetu Tufku, pride ven s tako neumnostjo.Pa kaj misliš, da bodo šli zdaj svetovni bankirji spraševat Janšo... Saj ste se samo šalili a ne gospod Janša?

  • vidralas 20:14 03.september 2012.

    Damjan,tebi je pa začelo zelo močno ropotati po zgornjem štuku.Pred leti je imel kolega ,ki te pozna,resne pomisleke o tvojem mentalnem zdravju.Takrat te stvari nisem jemal resno,ampak vidim,kako prav je imel.Ali so ti murglaši ter združba 571 aktivirali kakšne v ...prikaži več podzavest skrite slabe genome,ali pa je mogoče krivo globalno segrevanje.Pa prosim vas ekonomiste,tvojega,Mencigerjevega,Tajnikarjevega kova,nehajte svetovati ubogi deželici Sloveniji,ker vi ste tisti,ki ste vseskozi napačno svetovali.Pač po murglaški volji.Toda zdaj je igre konec.Zato odpeketajte iz javnosti,bomo lažje preživeli brez vas.

  • McClain 22:12 03.september 2012.

    Svet bolj ve za nase finance kot mi sami, zato me je tokrat Damijan zelo negativno presenetil, da je tak kekec, da misli da le on nekaj ve. Zdaj vem, da ve manj, kot sem mislil da ve:-)

  • McClain 22:44 03.september 2012.

    a si ti na kakih pomirjevalih al kaj to bluzis o Avstraliji? Cist preprosto ga bo zmanjkal, oz. ga je ze. Da si pa ti tega ne znas razlagat je pa ciiiiiist drug problem, k sreci samo tvoj. Zaenkrat ti ...prikaži večti pa iz drzavne kase na veliko denar trogajo cist drugi. No, ce je obcinska drzavna pol ves o cem govorim ali imas spetprobleme kaj razumet?

  • Dejan Ucakar 09:22 04.september 2012.

    Miško, denarnica je prazna, ker jo na skrivaj praznijo in gradijo razne sanatorije po Avstraliji ipd. Mi je pa zanimivo, da tole mantro o prazni denarnici trobentajo najbolj zakrknjeni naftno podmazani ameriški republikanci, ko skušajo dokazati, da njihove polne riti ...prikaži več ne morejo zdraviti revežev brez zavarovanja. Miško, dokler ne bodo pobrali denarja tam kjer je, potem nobeno varčevanje na svetu ne bo pomagalo. Pri revežih ne moreš veliko privarčevati. Bogati pa lahko marsikaj vzameš, Miško.

  • enola 18:23 03.september 2012.

    V naslovu je retorično vprašanje.

  • Tupamaros 18:34 03.september 2012.

    Kdo je tu neprišteven vprašanje je sedaj. Eden od obeh nima v zvezi s suvereno in samostojno državo kaj pokazati. Kdo je od obeh neprišteven izberite sami. LPTupamaros

  • Ronald Reagan 19:22 03.september 2012.

    Bemo mast, spodnji komentatorji so sami izvedenci...fijuuuu, koliko sposobnega kadra v taki mali deželici.Ko vidim ta potencial me več sploh ni strah za Slovenijo...

  • KOJAK 19:22 03.september 2012.

    Izjava Tajnikarja se je zgodila pred 3 leti, tik preden je najemala vsakoletni premostitveni kredit. In da Adria bo vedno zgubaško podjetje a država ga bo tudi vedno podpirala, če ne verjameš počakaj do konca Janšine vlade-Adrija bo z državno ...prikaži več pomočjo še vedno obstajala. Zakaj probaj sam ugotovit.Kaj so čivkali vrabci na strehi že leta 2008 me ne zanima saj to ni tema tega članka. Si pa probaj predstavljat kaj bi svetovni bankirji, z VSEMI PODATKI ECB-ja storili če bi Merklova rekla, da ima Nemčija samo še za nekaj mesecev denarja... kolaps in bankrot evrope se zgodi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.