Slovenija
65 ogledov

Pahor zaradi "male miške" zaslovel tudi čez mejo

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 18:16 29.maj 2015.

    Hej, Hrvatički, predstavljajte si kaj je šele ta naš univerzalec delal z Jadranko Kosor !! To mi deli, ......

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:03 29.maj 2015.

    Kje pa bo polnil časopise,kot pri južnih sosedah,sej se je tut obnašal,kot en Bosanc!

  • mph 19:37 29.maj 2015.

    Zaslovel? S to izjavo mislim, da bi nek normalen predsednik neke normalen države ODSTOPIL, ne pa zaslovel. Sramota, pa čeprav besedna, ni fizično nobene nadlegoval, še to bi se manjkalo. Pa kako se lahko en 51. letnik spozabi na ta ...prikaži več način z najstnicami? Halo. Sicer itak dela sramoto svoji funkciji od dneva 1, ampak ta je pa res višek. Moji so vsi starejši, ampak, če pomislim, da bi se pri moji hčerki tako spozabil ...

  • ladko 21:05 30.maj 2015.

    Ko ameriđki predsednik Barack z ženo Michelle sprejme mlade, je pravo iskreno veselje - brez kakršnegakoli predsednikovega opravičila, da bi se mu zareklo, kot pri nas... celo več, podobno kot Borut Pahor tudi amreiški predsednik obišče kdaj kakšno šolo, ga ...prikaži več "novinar" vprašuje o družini, o šolanju, katero knjigo je prvo prebral in vse drugo... In kadar je na kakšnem mladinskem slavju - koliko veselja in mladosti! Pri nas pa seveda - ne le stroga "katoliška" morala 19.stoletja,ampak eno sámo sprenevedanje, češ, kdo pa je "naša mala" ali "to mi delaj!" temperamentno, ko je "miška", ne pa cerkvena miš. Stare balkanske kuzle se zjahane sicer mrdajo, ker je ta kost preveč javnosti všečna - mladi so sprejeli Boruta Pahorja za svojega, je idol! opravičilo predsednika Boruta Pahorja se jim zdi seveda povsem odveč! ker ni mislil nič grdega, grešnega! in da mladi radi kdaj plešejo!? celo četvorko! Ženske? Dekleta se smejijo v brk moralizirajočim gardedamam! in sanjajo o princu na konju, te miške

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:20 29.maj 2015.

    tud če bi jo kdorkol drug izrekel ne bi bila primerna!

  • Mirna Peč 20:56 29.maj 2015.

    zakaj kot "Bosanc"???... a so oni krivi za predsednikovo obnašanje... hallooo

  • legija 21:57 29.maj 2015.

    Pahor je najboljši predsednik, kar smo jih imeli do sedaj! Ni vzvišen kot je bil sluzasti in nima udbovskega nahrbtnika parkeljca iz Murgel!

  • dragec 08:06 31.maj 2015.

    Bravo,ti si pravi moški (predsednik),koga zrajca lepa miška.In kaj je tu narobe dragi impotentni Slovenci

  • matermila 08:17 31.maj 2015.

    Ka si ti pozabo tableto vzet?Zaj še smo reči,da je JJ kriv ko pada dež.Neumnež.

  • mph 22:43 29.maj 2015.

    Pahor je dvorski norček, lastnik pa je vaš veliki guru sekte, na njega ga veže prav neka patološka odvisnost. Pa sem bil njegov zagret volilec, zaradi njega in leporečenja, pomirljivih tonov, ... sem postal volilec SD s srcem .... pa ...prikaži več je ta kljukec že po enem mesecu pokazal, da je samo možganski privesek, ko je z vsemi 4 branil Rupla (a njega volili ravno med drugim, da se tega otresejo končno), pa je koketiral, sestankoval in poskušal fair play z Janšo, čeprav bi mu moralo biti jasno, da je slednje povsem tuje temu, svoje zaveznike pa je postavljal čisto na stranski tir, ... bruh. In potem je šlo samo še na slabše in slabše, bil je po mojem najslabši predsednik vlade, no, morda je bil Janša še slabši, Cmerar pa je najslabši absolutno, .....Nahrbtnik? Ja, domobranski nahrbtnik eks partijca. Zaradi takih, ki so partijo najedali od znotraj, se je sfižilo. Bil je preveč ekstremen sicer tudi za trde komuniste, zato ni prišel daleč. Pa se je obrnil v drugo smer.

  • Janez_53 19:03 29.maj 2015.

    Jaz bi prej rekel: Kaj je Jadranka delala z manekenom!

  • mirac 19:14 29.maj 2015.

    Roko na srce. Takšna izjava nikakor ni primerna, sploh, ker gre za visokega funkcionarja- predsednika države in izražena je na javnem mestu. Meni se ta izjava nikakor ne zdi primerna.

  • Žurnalček 19:28 29.maj 2015.

    Ja za klerofašistićne črnuhe za v nezavest padet . Nezaslišano je gobcanje Rodeta , ne pa našega Predsednika .

  • mph 22:45 29.maj 2015.

    Pa še ta dodatek, čeprav bo nekaterim padel mrak na oči ob Mladini, pa čeprav je udrihala po vseh od zmeraj, kjer je bilo na mestu: http://www.mladina.si/166855/opravicilo-ni-dovolj/

  • patriot5 00:10 30.maj 2015.

    Ma nima smisla. Tu se vidi, da časopisi pri nas in okoli nas nimajo kaj pametnega napisat. Ena izjava v nekem dobrohotnem vzdušju, pa vsi naredijo enga vlkega SLONA. Se mi kar malo bruha, ko berem tako velike afere :)

  • patriot5 00:12 30.maj 2015.

    Ti si šele en taprav. Malo se umir, ker takšni se ponavadi hitro obesijo.

  • Tupamaros 07:49 30.maj 2015.

    Ljudje imajo pokvarjene misli in si njegove besede po svoje razlagajo. Komu se ni nikoli odpelo je zadrt in zapet tega dejanja itak ne zastopi.

  • Tupamaros 07:55 30.maj 2015.

    Zakaj pa ne? Zavrti ljudje so najslabši. Vsako izjavo si razlagajo po svoje. Posebno ko imajo pokvarjene misli.

  • stanekos 08:41 30.maj 2015.

    Pravi 'precednik' za tvoje sorte ljudi. Se pravi, v glavi sila, sila preproste.

  • stanekos 08:44 30.maj 2015.

    Tale Borat je res pravi dvorski norček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.