Slovenija
991 ogledov

Pahorjeva ima največ pod palcem

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 12:15 08.november 2012.

    Mi je pripovedovala oseba, ki je potrebovala "vedenja" znane-opevane odvetniške pisarne, da medsebojno poslovali zbrez računa..mi pa ni zaupala ime poštenih odvetnikov..

  • dd 10:39 08.november 2012.

    No, tako lahko vsak pameten Slovenec, vsak sam preračuna, koliko je kdo uspel prikriti in nas vleči za nos.

  • Pepe007 14:22 08.november 2012.

    Normalno je, da imajo politiki in njihovi partnerji neko konkretno premoženje. Če nimajo nič, očitno niso bogve kako sposobni. Če je človek 30 let samo od plače živel, potem se vprašaš, kaj ga je naenkrat pičilo, da išče tako vsestranski ...prikaži več izziv kot je vodenje države.

  • se_eden 13:59 08.november 2012.

    zgodilo se je v eni najbolj znanih o.p. z računom ali brez? to se pravi - 20%, brez DDV. vendar prava računica bi morala biti, če že podpiramo delo na črno, minus davek, ker prihodek ne gre v dobiček in ...prikaži več minus DDV. tega pa do sedaj še pri nobenem fušarju nisem doživel...

  • pepe 14:13 08.november 2012.

    Tudi jaz sem plačeval znanega odvetnika par let brez računa, skupaj nekaj tisočakov in verjeli ali ne, kot večini se mi je to zdelo čist normalno.

  • LJ24 12:55 08.november 2012.

    Tudi meni je prijatelj isto povedal, odvetniške storitve brez računa za opravljeno delo ampak v eni odvetniški pisarni v Grosupljem

  • mici 14:35 08.november 2012.

    v Ameriki brez osebnega premoženja sploh ne moreš biti predsednik, tukaj pa se Tuerk hvali, da ima 111 eurov premoženja na tuji banki, ni čudno, da smo potem tudi mi vsi v riti, kam pa je dal ves tisti denar, ...prikaži več ki ga je zaslužil v Ameriki? Če bi imeli svoj denar ne bi rabili "grabit" državnega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.