Slovenija
2030 ogledov

Parkirne kazni iz Hrvaške: Izvršbo lahko dobite tudi, če ste plačali

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 08:06 23.marec 2017.

    me prav zanima,kako kaj naši redarji pišejo kazni hrčkom,če naši tudi hrvate terjajo za kakšen prekršek,malo morgen,listke mečejo na tla zraven avta,sem na lastne oči videl,Slo je tako mala,da je v pol ure že na hrvaškem,naši pa itak niso tako ...prikaži več uspešni in predani delu,da bi šli v izvržbe na hrvaškem,gledam,ko se hrvatje vozijo po Sloveniji norijo po naseljih (sem doma za cesto in imam dober pregled stanja) in paradirajo z smrdljivimi dizli,mečejo papirčke in piksne od pijače na cesto,ja kultura hrčkov ali pa delajo zanalašč in smetijo Slovenijo,pa po smeteh pobirajo pvc steklenice,potem pa tolčejo po Slovencih,banda hrvaška,pika

  • Ferluci 08:17 23.marec 2017.

    Imam podobne izkušnje. Pred skoraj dvemi leti sem v ZG parkiral, po 15 minutah dobil listek. Z listkom odšel na redarstvo, plačal kazen in parkirnino. Pred približno mesecem se prejel na dom po skoraj dveh letih, priporočeno, v modri kuverti ...prikaži več kazen (s sliko avtomobila) na moj domači naslov kazen za neplačano parkirnino .... Plačal še enkrat, žal tistega potrdila o plačani kazni nisem našel. Kakorkoli že, žal pregovor 'Hrvat je tat' prav gotovo zelo drži.

  • KOJAK 08:32 23.marec 2017.

    In si bil tiho, da je slovenska družina lepo pojedla pljunek?

  • wolf.ata 08:36 23.marec 2017.

    Ferluci, prav si napisal,ne vem pa zakaj lahko naši izdajajo podatke o reg.tablicah in lastnikih,kdo jim daje pravico,to bi morali prepovedat,isto je,ko se zameriš določenemu pol.in te preverja,čeprav nima osnove,da brska po tvojih podatkih,tako je pač v naši banani,saj bi ...prikaži več moral biti vsak vstop in preverjanje podatkov zabeležen in popisan zakaj te preverjajo,

  • wolf.ata 08:38 23.marec 2017.

    KOJAK,sem jim povedal,so se kmalu pobrali do tiste restavracije,jih nisem več videl,ker tudi mene niso več videli tam

  • kmetek 09:05 23.marec 2017.

    Ne vem zakaj silite dol? Vsako leto dražijo katarane, vsako leto dražijo AC in cene, pa še vseeno dol lazite nastavljati ritko za suhi nateg? Kot da ni milion druge izbire?

  • zdrej 11:50 23.marec 2017.

    Jaz bi jim še nabil dodatne stroške. Po možnosti toliko, da bi bi bili konkretno v minusu glede samega postopka. Sicer pa nisem bil kaj dosti bil na hrvaškem, pa po tem sodeč tudi ne bom kaj dosti.

  • Lavdan 07:44 23.marec 2017.

    Kdor je tale čreva prebral, sigurno na hrvaškem ne bo pozabil plačati parkiranja.

  • Avatar olor
    olor 07:49 23.marec 2017.

    hrvat je tat, bil in bo.

  • bumbar 07:50 23.marec 2017.

    Ne naročajte hrane na hrvaškem v slovenskem jeziku.

  • wolf.ata 08:11 23.marec 2017.

    zadnjič ko sem bil pred 12 leti na morju na Šolti sem na lastne oči videl,ko je natakar pljunil v juho,mislim da je bila Slovenski družini,me je takoj vse minilo,smo potem bili kar na sendvičih,ki smo si jih sami delali,v ...prikaži večv trgovini sem pa kupoval po tiho,da se ne izdam od kje prihajam,ker bi potem dobil kakšen dodatek v salami ali kruhu,ja,taki so

  • Papaja Popi 08:30 23.marec 2017.

    In naše ovce še kar drvijo v lepo njihovo !

  • kapibara 12:41 23.marec 2017.

    dva hrvata - tri tata

  • Ludvik Miholic 18:07 23.marec 2017.

    na hrvasko grejo vecinoma tisti slovenci kateri so v sloveniji pokrali drzavno lastino in so si tam kupili neprimicnine dost takih slovenskih lopovov ja v barbarigi

  • Ludvik Miholic 18:10 23.marec 2017.

    res je to sem ze jas dozivel kako slovenci jedo juho kde mu je hrvat plunil v kroznik zeleni plunek

  • Radovan Kopitar 21:06 23.marec 2017.

    zanimivi komentarji. noben ne komentira zakaj je nekdo napačno parkiral. me prav zanima kaj se zgodi ko napačno parkiraš v ljubljani?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:40 24.marec 2017.

    tako kot pri nas

  • Lavdan 20:52 24.marec 2017.

    Ti si ali en velik lažnivec, ali en velik pezde, ker si bi tiho, če si videl kaj se je zgodilo.

  • maresem 18:57 25.marec 2017.

    Si sploh prebral članek?

  • cogocogo 13:02 23.marec 2017.

    odkar je meja me tam niso videli in me ne bodo jih imam ze od prej res poln kufer ,,zame kot da jih ni ,,resnicno so se mi zagabili ko sem precej let delal med njimi in to v slovenski ...prikaži večslovenski firmi ,,vse boljse slovenske firme pod jugo so jih bile polne ,,kdor jih je imal za sodelavce ve kaj mislim tako pokvarjenega naroda res ni nikjer ,vse kar se je dalo so ukradli ,,in si lastili nase firme ,,moje izkusnje z njimi so strasljive in kako so bili fasisticno usmerjeni ze tedaj ,,me pa cudi kako se jim nasi politiki se naprej klanjajo in jim lezejo v rit ,,a to zato da pustijo njihove hisice ob morju pri miru ????????? ali da ne bi objavili dokumentov o prodaji orozja ali o pranju denarja nasih veljakov na hrvaskem ,,ja veliko dokumentov imajo hrvatje o nasi gosposki ,zato pa je kot je

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.