Magazin /magazin/film-glasba-tv
58 ogledov

Pečenje predsednika ni bilo najbolj gledano

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 14:12 15.februar 2016.

    Men je bila oddaja všeč, duhovita, času primerrna in prav nič pod nivojem sprejemljivega...

  • Papaja Popi 14:34 15.februar 2016.

    In koga zanima Barbika ? ? ? ? ? ?

  • URIAH HEEP 14:36 15.februar 2016.

    Dolgočasno, preveč so ga cartali.Oddaja je predolga in s tem črpa energijo gledalca.Jaz jo ne bom več gledal ker me utruja in mi pije energijo, namesto, da bi mi jo dajala.

  • Jagijagi1 16:31 15.februar 2016.

    Najboljše je bilo ko je Jadranka primirjala Ladota z Dudekom!

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 16:55 15.februar 2016.

    Odlična oddaja!Ampak vedno imam občutek,da mi poleg Lada manjka Zrnec.

  • Senior 17:36 15.februar 2016.

    Za mene je bila ta oddaja "butel štand". Beda na "celi fronti"!

  • izRODEk 19:24 15.februar 2016.

    Dvo-tretjinska podpora temu cepcu kaže na to, da je v SLO prb. 2/3 prebivalcev delno do zmerno retardiranih.Dokaz tej trditvi je, da tako misli približno 1/3 prebivalcev. :)

  • tecumseh_1975 09:40 16.februar 2016.

    resno misliš da samo 2/3?

  • tecumseh_1975 16:03 15.februar 2016.

    totalna beda. Ne vem zakaj dajejo brat dobre fore ljudem ki nimajo niti H od smisla za humor. DA potem na odru prav monotono preberejo svoj tekst s trotlbobna. Boscarol je pomojem šele tam prvič videl tekst, k se je ...prikaži več vmes kar mal smejal samemu sebi.

  • Harrison 07:18 16.februar 2016.

    Zaradi njegove funkcije je oddaja zgubila svoj namen in značaj. Prepričan sem, da bo že naslednja s Kobalom bolj originalna. Pahor pa s tem samo dokazuje, da je eden navaden promotor samega sebe. To kar dela je več kot kičasto. ...prikaži več Kot predsednik bi se lahko ukvarjal z našimi domačimi brezdomci in npr. z otroki brez staršev ali kaj podobnega. Poleg sprejemanja državnikov, ki je samo en navaden in naučen protokol, nima nobenega drugega pametnega dela. Kar je bilo včeraj več kot očitno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.