Slovenija
1931 ogledov

“Plačo krvavo zaslužim, ne odpovem se niti centu”

Komentarjev 193
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • babi 21:21 14.april 2012.

    G. Železnik z vsem spoštovanjem, lahko boste imeli izbiro, malo manjšo plačo ali iskanje dela v gospodarstvu!!!!20 dni oddelate v šoli v naravi....zato dobite plačo, dnevnico, zastonj bivanje, ki ga plačajo učenci in dodatek za dežurstvo. Teste pa popravljate v ...prikaži več povprečju 12-15 minut na učenca, kar tudi ni biljartno po tolikih letih dela. Dosti diplomantov bi z veseljem prejelo 300 evrov vaše plače, samo če bi dobili službo, pa delajo za minimalno plačo nekje v gospodarstvu. ODLOČITEV JE VAŠA...

  • Dan Levc 22:45 14.april 2012.

    ponosen sm bil da je bil moj ucitelj 3 leta nazaj :)

  • Trala 22:46 14.april 2012.

    Ampak izkušnje nas učijo, da največkrat nastradajo prav ti.

  • bojovi 22:56 14.april 2012.

    Žal ampak učitelji ne služijo tako težko, to se reče za tiste ki garajo in ne ki pride v učilnico in praktično cel dan presedi, ne pravim da je lahko delo učitelja ampak pretirava.

  • Ronald Reagan 23:12 14.april 2012.

    Fotosintezo morda znaš...slovensko pisat pa ne...sramota...

  • Trala 23:21 14.april 2012.

    Zamenjaj z njim za eno leto, pa preizkusi. ;) Garanje ni le fizično delo.

  • Niko_K_ 23:33 14.april 2012.

    Jaz bi menjal takoj, pa kot učitelj ne dobim službe, ker nimam v ožji (pa tudi širši) familiji, nobenega ravnatelja, da me bi stišal tja.Jako garanje je ja... Fuuuul garanje.

  • Niko_K_ 23:44 14.april 2012.

    Hja.. Slučajno vem, koliko ti to vzame (sem sam to delal), vem pa tudi, da se ne more primerjati s psihičnimi pritiski, ki te doletijo v tistih službah, ki "napajajo" državne jasli!

  • Niko_K_ 23:48 14.april 2012.

    Mi našega Štruklja? Tačas, ko se vi pipate za plačo, VAM JO JAZ PLAČUJEM. In to govorim zato, ker sem en redkih, ki NOSI DENAR V SLOVENIJO in ne IZ NJE!

  • bobr 23:48 14.april 2012.

    Če vi lahko natolcujete, da so vsi učitelji zaposleni preko vez in poznanstev,potem si bom tudi jaz dovolil in domneval, da obstaja možnost, da ste VI tako nesposobni kot učitelj,da vas nihče noče zaposlit.

  • bobr 23:54 14.april 2012.

    Mojster, a VI mislite, da smo učitelji oproščeni davkov ali kako?Imamo stalno prebivališče v Monte Carlu?TUDI MI PLAČUJEMO DAVKE, če vam do sedaj ni kapnilo,ob vsej izobrazbi vas in vaših prednikov :)Raje povejte kako vaš ...prikaži več delodajalec vsem vam na plačilni listi nakazuje le minimalca ostalo pa v kešu!

  • Niko_K_ 23:56 14.april 2012.

    Od česa pa imaš plačo? Od česa plačaš davek od svoje plače, kateri dobiš od takih KOT SEM JAZ!!!! Ti si res pravi mojster, če tega ne veš.Btw.. Od moje plače živi kar nekaj upokojencev in tudi učiteljev. :) ...prikaži več Češ videt še plačilno listo?

  • bobr 23:56 14.april 2012.

    Tako delajo delodajalci le s tistimi,ki so nadomestljivi.Z drugimi besedami, ki so nesposobni in ne bo škode,če se ga zamenja.Če delaš dobro, te delodajalec ne bo zamenjal :)

  • Niko_K_ 23:56 14.april 2012.

    ... in pa kolikokrat so ti rekli, da te bodo odpustili, če ne boš naredil plana?

  • Niko_K_ 23:57 14.april 2012.

    HA HA HA.. "Tako delajo delodajalci le s tistimi,ki so nadomestljivi.Z drugimi besedami, ki so nesposobni in ne bo škode,če se ga zamenja.Če delaš dobro, te delodajalec ne bo zamenjal :)"HA HA ...prikaži več HA HA HA HA HAHA HA HA HA HA HA HAHA HA HA HA HA HA HAHA HA HA HA HA HA HAIZJAVA NEKOGA, KI GOSPODARSTVA NIKOLI NITI OD DALEČ NI POVOHAL!!!!!!!!!!!!!!!

  • Niko_K_ 23:58 14.april 2012.

    MIMOGREDE, če ti kaj ne paše.. PA IDI.. Učiteljev je na zavodu KO DREKA!

  • bobr 23:59 14.april 2012.

    No tole z vohanjem si ustrelil mimo.Za razliko od tebe sem bil na obeh straneh,kar se zate ne bi moglo reči.

  • bobr 00:00 15.april 2012.

    tudi iz naših plač se odvaja za davke in SPIZ in ostale prispevke.

  • Niko_K_ 00:00 15.april 2012.

    Če bi ga povohal, ne bi takih klamf sral, kot jih serješ.

  • Niko_K_ 23:32 14.april 2012.

    Delam v gospodarstvu odkar delam, se pravi cca. 17 let. Po izobrazbi sem profesor, iz profesorske familije. Moja mati je učila tudi po 40 učencev v razredu in to v osnovni šoli, kjer je bil dvoizmenski pouk. Še nas ...prikaži več je bilo v osnovni šoli v razredu 32 in smo vsi končali tudi srednjo šolo. Kar pa ne bi mogel trditi za tistih 16, ki jih ima tale strog profesor v razredu.Tale "ubog" profesorček pazi celo na otroke 24 ur, pa 20 dni (20 DNI POSLUŠAJTE TO) v šoli v naravi!!!! Za to se dobijo razne dnevnice, namestitev, prehrana + še kakšno kopanje (ali smučanje pozimi) pade zastonj... Ja TUDI jaz si zaslužim svojo plačo, VSAK CENT POSEBEJ! Upam si trditi, da VELIKO bolj kot vi g. profesor. Samo 1 leto vas bi dal za delati v gospodarstvo, pa da če ne dosežete plana, brco u guzo! Probajte živeti pod takšnim psihičnim pritiskom za vašo eksistenco! ... in to govorim kot profesor, ki je doštudiral pedagoško smer, delal prakso tako v osnovni, kot v srednji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.