Slovenija
15 ogledov

Plagiatorka tudi morebitna mandatarka?

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 22:51 26.februar 2013.

    vse ob svojem času, sicer če bi bilo vse tako kot ni bi moral Moeldorfer glede denarja sem ke odstopiti skupaj z JJ. Plagoatorka Alenka, no njej bi pa v PS morali dat nogo tako hitro kot ste jo Ambrožiču, ...prikaži več torej prej kot je fakulteta dala svoj komentar in odločitev glede njegovega magisterija.SAMO PRI VAS DELAJO DVOJNI VATLI ALI PA ZAMRZNETE, kar je popoln nateg samo eni še niso dojeli.

  • Pepe007 19:39 26.februar 2013.

    Če bi imela čarobno palčko (kar pa žal ne verjamem), da potegne Slovenijo naprej, me ne moti njena izobrazba. Zaradi mene ima lahko mandatar tudi samo osnovno šolo...Bolj me skrbi nekaj drugega. Praktično vsi vplivnejši politiki so "odraščali" v ...prikaži več javni upravi ali na fakultetah... Realnega sektorja v življenju povohali niso. Ti ljudje enostavno ne vedo, kaj so stvarni problemi Slovenije.

  • Lavdan 07:21 27.februar 2013.

    Najprej je treba preverit vse doktorske in magistrske naloge in potem degradirat mentorje in tiste, ki so naslove podpisali, pa bomo kmalu vsi na osnovni šoli.

  • vrtnica 19:17 26.februar 2013.

    Davkoplačevalci smo plačali diplomo Alenki Bratušek.Prosimo za pojasnilo!In tudi Virantovo:http://www.siol.net/novice/slovenija/2013/02/virant_plagiat_bratuskova.aspx

  • vrtnica 19:17 26.februar 2013.

    A sedaj je pa nakljiučje,vsa gonja proti SDS in J.J.pa ni naključje?

  • mr.big 19:22 26.februar 2013.

    bojovi.....gotov ali gotof NI SLOVENSKA BESEDA !! Reče se KONČANO !!!!

  • ghz891 19:27 26.februar 2013.

    Verjetno ima precej vec poslancev v veliki meri "neoriginalne" diplome, mag. naloge ki so plagiati, seveda pa se to zelo rado izpostavlja ob posebnih priloznostih - ko nekomu drugemu voda v grlo tece. Ce ima res plagiat naj se najde ...prikaži več pac drugega mandatarja/mandatarko, ki nima taksnih tezav.

  • Zvone Lampret 19:27 26.februar 2013.

    Plagijatorka,pa še to izobrazbo so ji plačali davkoplačevalci,sramota pa takšna in še celo mandatarka hoče bit,eh slovenija mrtva reka,kam hitiš......

  • francek 19:28 26.februar 2013.

    Nje se pa ne bo preiskovalo, ker je " naša", SRAMOTA

  • gec 20:18 26.februar 2013.

    klobo,mirko,darko,scott jutri adijo vaš general za vedno...boste jokali?????????

  • titty 20:29 26.februar 2013.

    Scott, vse si pomešal!!! V glavi imaš popolno zmedo.

  • wester62 20:33 26.februar 2013.

    janša spet vidi bele miši in se bori za svoj obstoj tudi z nacističnimi metodami. ups,saj nacist je in to dokazuje z svojimi dejanji in govori.

  • Stolp 20:37 26.februar 2013.

    Mene si pa pozabil! Ostro protestiram!

  • jons 20:56 26.februar 2013.

    Ja, zdej se pa že odločte enkrat al je komunajzar al naci.

  • gec 20:57 26.februar 2013.

    lahko boš jutri protestiral pri tvojem firerju,ko dabi nogo...

  • Darko 22:46 26.februar 2013.

    kakšen PS primitivizem Gec ti nisi dec

  • izvedenec 21:00 26.februar 2013.

    pečena je, kučanka :)

  • gec 21:01 26.februar 2013.

    SCOTT PUŠI RACKU...

  • gec 21:02 26.februar 2013.

    ALENKA,SREČNO JUTRI.UPAM DA POSTANEŠ MANDATARKA.

  • ac-dc 21:02 26.februar 2013.

    Sedanja poliitična opciija mi res ni bila blizu, čas je da se ta mora konča.Ampak tudi to, kar se nam obeta me ne navdaja z optimizmom. Tole ženšče se mi ne zdi sposobno za mandatarko, dasi ravno je ...prikaži več na online z mentorjem Ice Cube Zokijem . Pa tist Modern dorfer.. Ko ga vidim in poslušam me po prevzetnosti in samozavesti, ne vem zakaj, spominja na Golobičevga Gregorja ...brrrr kaka mora.Ali je to res največ, kar Slovenija premore?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.